AMSTERDAM I Gehuwd: R. Thonhauser (storingsploeg) met mej. E. Luttschewitz A. Bogaard (financiën algemeen) met mej. E. A. Steur (assurantiën) C. R. Adam (int. acc. dienst) met mej. M. A. Guntlisbergen Geboren: Fleur J. A., d.v. L. F. D. v.d. Minne (export) Marjolein, d.v. H. J. A. v.d. Ven (energie- en stor. dienst) Patricia, d.v. J. Wanders (kelders) Rachida, d.v. A. B. M. Ougerni (bottelarij) Caglar, z.v. A. Tekeli (bottelarij) AMSTERDAM II Geboren: Ali en Ekrem, z.v. A. Bakir (bottelarij) Najat, d.v. M. B. H. Chrihi (bottelarij) Etske, d.v. J. J. Koorn (stor. dienst) Ronnie, z.v. W. J. Janssen (mech. werkpl.) Gehuwd: A. A. M. Metzemaekers (verkoop) met mej. A. C. Smulders BUNNIK Gehuwd: Mej. P. P. J. Onwezen (financiën alg.) met A. M. Boekhout 'S-HERTOGENBOSCH Gehuwd: J. de Feyer (plaats, adm.) met mej. P. A. Beekwilder D. v.d. Biggelaar (elektr. techn. werkpl.) met mej. C. W. J. M. Vink G. J. Nijholt (int. transp.) met mej. C. de Graaf Geboren: Sandra, d.v. Th. N. v. Maarseveen (plaats, adm.) Jeroen, z.v. C. H. L. van Griensven (elektr. techn. werkpl.) Andrew, z.v. G. van Milt (gistkelder) Robert, z.v. G. F. A. Klappe (bedrijfsbureau) Suzanne, d.v. B. D. M. Cornelissen (stor.dienst) Martine, d.v. W. A. M. van Delft (elektr. techn. werkpl.) Leonardus, z.v. L. Adriaanse (bottelarij) André, z.v. R. L. G. M. Kampert (bottelarij) Paul, z.v. L. W. v.d. Broek (bottelarij) Erik, z.v. A. W. A. Schevers-Brok (kwal.dienst) Franciscus, z.v. F. J. M. Bastiaans (bottelarij) Tim, z.v. B. M. M. de Jong (bottelarij) Dolina, d.v. H. Th. van Gulik (bottelarij) Sander, z.v. Th. W. van der Aa (stor.dienst) ROTTERDAM Geboren: Rigimo R., z.v. mevr. V. L. M. Elmzoom (ex port transp.afd.) Jeroen, z.v. V. C. Kuling (Heineken Automa tised ngsgroep) GESLAAGD Amsterdam II P. A. Olivier (int. dienst) diploma middle ma nagement bij het I.S.W. Bunnink Mevr. J. C. D'Amato (expeditie) diploma ma- chineschrijven. 's-Hertogenbosch Mevr. M. W. M. van Delft (bedrijfsbureau) praktijkexamen moderne bedrijfsadministra tie; T. N. M. van Maarseveen (plaats.adm.) SPD.-II. Rotterdam G. Goedhart (Heineken Autom.Groep) basis kennis informatica I (1.1) Schiedam C. W. M. v.d. Bogaerdt (plaats, adm.) praktij kexamen moderne bedrijfsadm.; C. J. Piet- jouw (plaats, adm.) praktijkexamen moderne bedrijfsadm. Zoeterwoude J. P. Bakker (Heineken Automatiserings- groep) basiskennis informatica I (1.1); J. C. M. Klomp (centrale inkoop) praktijkexamen mod. bedrijfsadm. Onze dienst verlieten A/Wet: Mevr. H. M. Hulleman-Takes (bur. coörd. OR), mej. L. Schuin (div.in tern./alg.zaken), K. D. Koning (plann. en control), drs. W. H. E. Jonkers (econ.zaken), J. E. Jans(man.dev.). A/Mau: M. Portela Boveda (fustenvulafd), D. Perez Garcia (belading), J. Rodriguez Panizo (fustenvulafd.), J. J. Slinger (belading), C. J. Kwak (belading). Hattem: Mevr. J. Th. L M. Schuurman-Maats (bedrijfsbureau). 's-Hertogenbosch: A. J. Klokgieters (bottela rij), J. L. L. M. van Meurs (bottelarij), A. W. A. Broks (kwaliteitsdienst), Th. M. v.d. Kallen (int.transp.). R/Cr: Mevr. A. Dronk-Stolle (fin.alg.). Dankbetuigingen Gaarne wil ik, mede namens mijn vrouw, iedereen bedanken, die eraan heeft meege werkt, mij zo'n prettige dag te bezorgen op de dag van mijn afscheid. Eveneens dank ik voor de grote belangstelling, de bloemen en de cadeaus. Ik zal aan deze dag met bijzonder veel genoegen terugdenken. J. Wals Uw bloemen waren prachtig Uw wensen kort en krachtig En of u nu per telegram Dan wel persoonlijk kwam Een cadeautje stuurde of een brief Alles was ons even lief De dag van mijn pensionering was enorm En ik wil u hierdoor in bescheiden vorm Vragen onze dank te accepteren Voor wat u deed en wat wij zo waarderen. H. J. Kersten Mede namens mijn echtgenote en ouders wil ik de directie en allen die ertoe bijgedragen hebben om mijn 25-jarig jubileum tot een onvergetelijke dag te maken, nogmaals har telijk bedanken. L A Bourjer Hartelijk dank voor de gift en bloemen ter ge legenheid van mijn 65ste verjaardag en de belangstelling van de heren Van der Geld, Breedijk en Van Avendonk op 19 januari jl. C. Kars Langs deze weg wil ik, mede namens mijn vrouwen kinderen, gaarne directie, stafleden, vrienden en collega's dankzeggen voor de prachtige geschenken, de bewijzen van vriendschap en het onthaal bij mijn afscheid op 31 januari jl. U allen hebt ervoor gezorgd dat het voor ons een onvergetelijke dag is geworden. q. Jaarsveld Namens alle gepensioneerden van Rotterdam en omstreken willen wij de directie, alle me dewerkers en het bedienend personeel har telijk dank zeggen voor de prettige middag en de hartelijke ontvangst die wij op 21 decem ber hebben genoten in Zoeterwoude. Ook voor het geslaagde kerstpakket. c. Malijn Gepensioneerde Rotterdam Gaarne wil ik iedereen hartelijk danken voor de enorme belangstelling (ondanks het slechte weer) en de prachtige cadeaus, mede namens mijn vrouw en zoon op de dag van mijn zilveren jubileum. g ^e Hont IN MEMORIAM J. VAN DER KLOK Groot was de ontsteltenis bij degenen die met hem samen hebben gewerkt, bij het vernemen van het plotseling overlijden, op 27 februari jl., van de heer J. van der Klok. Sedert 1971 was de heer J. van der Klok in dienst bij Vrumona, waar hij begon als wachtchef in de storings dienst en vanaf 1976 werkzaam was op de afdeling planning en werkvoor bereiding. Hij bereikte de leeftijd van 50 jaar. Wij verliezen aan Jaap een medemens en een goed collega, met een zonnig en warm karakter en veel gevoel voor humor. Zijn toewijding voor zijn gezin en werk waren een voorbeeld voor ons allen. Onze gedachten gaan uit vooral naar zijn vrouw en kinderen die door dit verlies zo zwaar getroffen zijn en aan wie wij onze diepste gevoelens van deelneming betuigen. In Rotterdam is op 8 februari jl. de heer J. L. F. van Leen (65) overleden. De heer Van Leen was in de periode van 1947 tot 1972 bij ons concern in dienst, de laatste jaren als chef van de garage. Op 27 januari jl. overleed de heer B. H. J. Ligteringen (84). Hij trad in 1916 bij onze brouwerij in Rotterdam in dienst, waar hij een jaar werkzaam bleef. Na een onderbreking van twee jaar kwam hij opnieuw bij ons concern werken, nu in het ketelhuis. Zijn laatste functie tot hij in maart 1959 met pensioen ging was op de afdeling onderhoud in Rot terdam. 26

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 26