SUCCES Wielertoerclub in Den Bosch opgericht Uitslag kerstpuzzel Feestavond reisvereniging Vers van 't Vat de dansen en de dansvloeren dan ook zeer snel gevuld waren. In de diverse zalen speelden respectie velijk het dixielandorkest de New Or leans Syncopators, het orkest van Frans Wanders, Black Lake en het orkest van Cees van Doorne, het Spaanse trio Los 3 de Canarias en een drive-in show. Voor wie geen zin had in dansen of muziek luisteren was er de mogelijkheid zich flink op de minikermis uit te leven met ondermeer ballen gooien of ringwerpen; men kon zich ook laten uittekenen, de toekomst laten voorspellen of een hapje of drankje halen. Om half een en half twee 's nachts werd er een filmvertoning gegeven van De wereld van Heineken en Sky over Holland in een aparte zaal. Spannend was natuurlijk ook de loting waarbij iedere avond een kleurentelevi sie gewonnen kon worden. Deze gingen naar twee personeelsleden respectieve lijk uit Bunnik en onze vestiging aan de Van der Helststraat in Amsterdam. Toen de feestvierders zich om een uur of drie weer in de nachtelijke kou begaven moest men erkennen dat de organisato ren van dit feest met reden terecht het motto „Elck wat wils" hadden meege geven! Onlangs is in Den Bosch een wieler toerclub opgericht. Tijdens de oprich tingsvergadering hebben vijftien wieier- enthousiasten de doelstellingen vast gelegd, waarvan de belangrijkste zijn: De vereniging organiseert fietstochten die een toerkarakter dienen te hebben. De gemiddelde snelheid moet daarom rond de 25 km per uur liggen. De toer tochten zullen verreden worden in de maanden april tot en met oktober, op klimmend in afstand tot 100 kilometer. De vereniging organiseert jaarlijks een concerntocht, deze is reeds vastgesteld op 9 juni a.s. In verenigingsverband wordt deelgenomen aan concerntoer tochten van andere Heineken vestigin gen. Tijdens de eerste algemene ledenver gadering op 17 maart (10.00 uur, ont vangstgebouw Den Bosch) werd de naam van de vereniging gekozen. „Fietsgekken" kunnen zich als lid op geven bij onderstaande bestuursleden: H. Böhmerman (mech. werkplaats); P. Haans (proj. techn.dienst); L. van Rooij (meet- en regeltechniek); P. Groen (energie en storingsdienst) en G. van Eeten (int. transport). Ja, waar blijven we als de uitvaart niet doorgaat? Binnengaats, en dus niet binnenvaart, zoals een aantal invullers van het krypto- gram dacht. De heer Hulzebos ontving in totaal 71 oplossingen; onder toeziend oog van mevrouw Bout, hoofd centrale salarisadmi nistratie, zijn uit de 23 goede op lossingen drie prijswinaars ge trokken: de heren J. Breeman, J. Broomans en W. Zuidema, allen uit Rotterdam. De heer Keiler ontving in totaal 66 inzendingen op het dubbel-kruis- woordraadsel. Na loting kwamen de volgende winnaars uit de bus: de heren B. H. Alles (Amsterdam), L. Korteweg (Rijswijk) en D. P. M. Verlouw (Ammerzoden). De oplossingen van het crypto gram en het dubbel kruiswoord raadsel zullen in het volgende nummer van Vers van 't Vat ver meld worden. Allen van harte proficiat! De reisvereniging Vers van 't Vat heeft op zaterdag 6 januari 1979 haar jaarlijk se contactavond gehouden. Het muzi kale gedeelte werd deze keer verzorgd door het duo Amicitia. Voorzitter Zwaan opende de avond en wenste de leden een voorspoedig 1979 toe. Vervolgens zette het duo met een foxtrot in en stroomden de aanwezigen de dansvloer op. Tussen het dansen door werd er een tombola gehouden waarbij mooie prij zen te winnen vielen. De sfeer was op perbest en toen er wat later ook spelle tjes werden gespeeld, werd er heel wat afgelachen. Uiteindelijk ging iedereen met een heel voldaan gevoel naar huis alweer uitkijkend naar een volgende bijeenkomst. 25 het Dit aps. vin- at te lider men itste argd >oei- n de mid- wel veer de i van iten ange sling n en n in laten ijd in i het item- r wil-

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 25