JAARFEEST GROOT tijd een aantal vaderlandse beroemdhe den op het toneel typeerde. Wereldberoemd is de artiest die op het optreden van Robert Paul volgde. Dit was namelijk de goochelaar Fred Kaps. Hij toonde het publiek een aantal vin gervlugge trucs die, hoe men ook zat te turen, niette begrijpen waren. Ook Martine Bijl en haar begeleider Henk van der Molen brachten samen nog enige liedjes ten gehore. Het laatste nummer voor de pauze werd verzorgd door Danny Dorell en Denise, de boei enkoningin. Hoe stevig Denise ook in de kettingen, riemen of andere ,,bind"-mid delen gebonden werd, ze zag altijd wel kans om bevrijd van alle boeien weer over het toneel te huppelen. Ongetwijfeld het hoogtepunt van de avond vormde toch wel het optreden var de zingende en dansende studenten groep Up with People. Dit internationale gezelschap van jonge mensen bracht een aaneenschakeling van moderne en traditionele dansen en liederen, bijgestaan door een eigen in strumentaal ensemble. Deze brachten de hele zaal in de kortst mogelijke tijd in een feeststemming. Hierdoor kwam het publiek na afloop in zo'n vrolijke stem ming de zaal uit dat men direct door wil- Het jaarfeest voor het personeel uit Am sterdam, Bunnik en Zwolle, georgani seerd door de personeelsvereniging Heineken Amsterdam, mag met recht een groot succes genoemd worden. Meer dan 2500 feestgangers bezochten de feestavonden op 19 en 20 januari jl. Dit terwijl zeker de tweede avond het weer velen voor vervoersproblemen plaatste. Zo reden de bussen die het feestlustige publiek uit Bunnik naar de Rai in Amsterdam zouden vervoeren wegens de gladheid niet, zodat velen toch maar zelf in de auto stapten. Het was ook voor het eerst in vijf jaar dat de gepensioneerde werknemers weer voor dit feest waren uitgenodigd. Na het welkomstwoord van de voorzitter van de personeelsvereniging, de heer E. J. van Brunschot, werd het startschot gelost voor het variétéprogramma met als gastvrouw Martine Bijl. Nadat zij sa men met de heer Van Brunschot een pilsje op het toneel had gedronken, kondigde ze het eerste artiestenpaar aan, namelijk Maristella en Juan Anto nio. Deze gaven een show met Spaanse dans en flamenco. Vervolgens trad een voor velen al bekende artiest op, name lijk de imitator Robert Paul. Ongelofelijk met hoeveel vaart deze in een zeer korte

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 24