Amazone won Canadese springshow volgden. De heer P. Bühring-Uhle, alge meen directeur bij Underberg, introdu ceerde het verkoopplan van Bokma in Duitsland voor het komende jaar. Een feit is dat de Bokma oude jenever mo menteel al het grootste aandeel op de oude jenevermarkt in West-Duitsland heeft. Op de foto ziet u geheel links de heer Van der Hall, vervolgens ziet u op de voorste rij vanaf de vierde van links v. I. n. r. de heren W. B. J. Philippa van Divisie Internationaal, P. Bühring-Uhle, J. J. C. Goos, produktiemanager van de Groep Gedistilleerd en Wijn, P. Bokma, E. Underberg, eigenaar van de vennoot schap Underberg, G. G. van Buttinga Wichers, exportmanager gedistilleerd en uiterst rechts A. F. van Hulsen, be drijfsleider van de vestiging Leeuwar den. Het parcours van de springshow. Op de Maple Ridge Grand Prix spring show in Maple Ridge, vlakbij Vancou ver, Brits Columbia werd dit jaar een vrouwelijke ruiter de winnaar van de Heineken Maple Ridge Jumper Classic. Het was mevrouw B. Mearns uit Victoria met haar paard Strider. Heineken drukte weer stevig zijn stem pel op dit evenement. Zo was er dit jaar weer een biertuin van ons concern. De ze was half buiten en half binnen de overdekte arena aangebracht. Honder den bezoekers kwamen hier de hele za terdag en zondag door een pilsje drin ken. Heineken is een belangrijke spon sor van deze springshow. Vele recla meborden van ons concern waren in en rondom het parcours aangebracht. In totaal bezochten zo'n tweeduizend paardensportliefhebbers dit evenement, terwijl zo'n twintigduizend kijkers het gebeuren vanuit hun huiskamer op de televisie volgden. De winnares van de springshow mevrouw Mearns samen met het echtpaar L R. Doorman, Een vrolijke stemming in de Heineken bier- Heineken agent voor Brits Columbia en Yukon. tuin. Heineken (Ireland) Ltd. In Ierland Op 17 januari is de heer W. H. Ubbink vertrokken naar Cork. De heer Ubbink is daar werkzaam als head of process and quality controll department. Brallma S.A.R.L. - Zaïre Na het in Nederland doorgebrachte verlof is de familie E. A. Olde Monnikhof op 15 januari teruggereisd naar Kinshasa. De heer M. A. van Deursen uit Boma is met zijn gezin op 16 januari voor verlof naar Europa vertrokken. De heer E. W. Benne is met zijn gezin op 9 februari teruggekeerd naar Kisangani. Op 29 januari is de heer M. C. Riedijk naar Mbandaka vertrokken. Hij is aldaar aangesteld als chef de fabrication. Nocal S.A.R.L. - Angola De heer L. van der Male is op 31 januari naar Luanda vertrokken. Hij werkt daar als chef d'embouteillage. Nigerian Breweries Ltd. - Nigeria Op 12 februari is de heer B. A. A. Brandt vertrokken. Hij is in Lagos werkzaam als installation manager. De heer W. Kool is op 5 februari afgereisd naar Lagos. Hij is daar aangesteld als Nigerian technological manager. Op 3 februari is de heer B. Th. Hoedt voor verlof in Nederland aange komen. Brasseries du Logone S.A. - Tsjaad De heer T. W. Heybroek is op 1 februari, na genoten verlof, terugge reisd naar Ndjamena. Malayan Breweries (Singapore) Pte. Ltd. Singapore De heer G. C. M. Meyer is met zijn echtgenote op 9 februari vertrokken naar Singapore. De heer Meyer bekleedt daar de functie van executive engineer. P. T. Perusahaan Blr Indonesia - Indonesië De familie C. D. Nap is op 9 februari naar Jakarta afgereisd. De heer Nap is aldaar werkzaam als consultant. Na het in Nederland doorgebrachte verlof is de heer F. W. R. Steenstra Toussaint met zijn gezin op 25 januari teruggegaan naar Surabaja. Op 22 januari is de familie W. A. Vermaas vertrokken naar Surabaja. De heer Vermaas werkt daar als electro specialist. Windward and Leeward Brewery Ltd. Windwards Islands De heer Th. A. M. Krebbeks is op 17 januari vertrokken naar St. Lucia, waar hij werkzaam is als assistant to the production manager. 19

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 19