1000,' 1000,' yg Benoemingen Ideeënbuscommissie Horeca 35<fc H. M. Often Rotterdam De heer Otten is werkzaam als groeps leider bij de Contractenadministratie te Rotterdam. Voor deze afdeling heeft hij een idee ontwikkeld betreffende uitbe talingen crediteuren Contractenadmi nistratie. In samenwerking met de Hei- neken Automatiseringsgroep heeft hij verschillende uitbetalingsborderellen samengevoegd en de zogenaamde handbetalingen via de betaaltape laten leiden, waardoor een aanzienlijke be sparing wordt verkregen. J. A. van Duuren Rotterdam i W. Mastenbroek Bun nik BELONINGEN AANMOEDIGINGSPREMIES In de programma's voor de diverse be standen van het algemeen mutatie cen trum is als regel en uit gewoonte veelal een ruimte opgenomen waarin de datum van het muteren moet worden ingevuld. Het idee van de heer Van Duuren, die werkzaam is op deze afdeling, is deze datum weg te laten. Hij doet praktisch geen dienst en kost onder andere het algemeen mutatie centrum veel invul- tijd. Tevens wordt in de computer ruimte onnodig in beslag genomen door deze datum. Het weglaten van deze datum geeft dus een aanzienlijke tijd- en ruim tebesparing. De heer Mastenbroek, werkzaam in de storingsdienst, heeft een apparaat ont wikkeld, waardoor snel en doeltreffend stagnaties worden verholpen aan trans- po rtbandin'stallaties. Door zijn benoeming tot hoofd perso neelszaken te Zoetermeer moest de heer P. A. Bos zijn functie als secretaris van de ideeënbuscommissie horeca neerleggen. Hij zal worden opgevolgd door de heer J. C. J. M. Janssens, me dewerker van personeelszaken horeca. De heer Bos danken wij voor zijn inzet en de heer Janssens wensen wij veel succesvolle ideeën toe. Centrale Ideeënbuscommissie Bunnik P. C. J. Leenheer, produktieleiding50,— A. T. M. de Kruyf, mech. werkpl25,— 's-Hertogenbosch M. A. van Venrooy, int. transp50,— H. A. M. de Ruyter, bottelarij50,— J. Dekkers/A. de Vrieze, bott./int. transp50,— J. M. J. Verheijen (bewaking)40,— A. Dupuis, bottelarij40,— A. Dupuis, bottelarij40,— G. A. P. v.d. Wijst, bottelarij40,— W. A. de Vaan, ziederij40,— B. A. M. Zegers, bottelarij40,— P. J. van Schijndel, bottelarij35,— C. van Gils, int. transp30,— J. M. v.d. Berk, bottelarij30,— J. H. G. Kiesebrink, bottelarij25,— A. Dupuis, bottelarij25,— L. W. Brancart, ziederij25,— Leeuwarden A. Douma/J. van Asperen, verpakkenƒ250,— J. Heins, bottelarij75 Schiedam J. Jansen, verkoopbureau50,— Zoeterwoude A. Plakke, bottelarij90,— H. van Leeuwen, storingsdienst90,— A. J. van Delft, kwaliteitsdienst75,— W. J. Brugmans, storingsdienst50,— G. J. v.d. Flier, brouwhuis50,— F. Tindal, bottelarij50,— Mevrouw C. de Jong-Star, kantoorkantine50,— E. A. van Duyn, centr.inkoop50,— A. Bohnen, bottelarij50,— C. W. Zwaan, bewaking40,— M. A. Prins, bottelarij40,— G. P. M. Waardijk, centr. inkoop40,— H. v.d. Plas, postkamer40,— A. W. J. Beer, bottelarij35,— C. W. Zwaan, bewaking30,— Iedereen kreeg een geschenk uit de groep behorende bij de beloning. Bunnik A. Th. de Kruijf, werkplaats E. Oudenbroek, bottelarij J. v. Leeuwen/J. Oden, storingsdienst 's-Hertogenbosch P. C. J. Odems, int. transp W. P. Wagemans, bottelarij M. Swanenberg, bottelarij G. v.d. Broek, bottelarij A. M. v.d. Bogaert, lagerkelder Leeuwarden M. Albano, bottelarij J. Heins, bottelarij J. Heins, bottelarij Zoeterwoude W. v.d. Est, brouwhuis W. F. C. van Otterloo, Bettoweg H. A. Leurs, centr. inkoop J. M. Naerebout, energiedienst J. M. Naerebout/J.E.H. van Duyn, energiedienst E. H. G. Westerhof, bottelarij A. Bohnen, bottelarij M. A. I. Shaw, bottelarij M. v.d. Bent, bewaking C. van Eunen, directiechauffeur C. A. M. van Duivenvoorden, mech. werkpl J. Robavs, bottelarij 25,- 25,- 25,- 25,- 25,- 25,- 25,- 25,- '25,- 25,- 25,- 25,- 25,- 25,- 25, 25, 25,- 25, 25, 25, 25, 20, 20, 15

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 15