JAARLIJKSE KERSTCROSS VOORPOLITTE- ATLETEN NIEUW UNIFORM VOOR RONDLEIDSTERS PAARDENMARKT INHEDEL huis-aan-huis erwtensoep verkocht werd. Volgend jaar zal de markt overi gens nog een feestelijker entourage krijgen, aangezien ze dan haar 250-jarig jubileum viert! Reeds jaren organiseert de politiesport- vereniging De Cloese van de politie- opleidingsschool te Lochem in decem ber een kerstcross, een atletiekevene- ment, waaraan door enkele honderden politiemensen (mannen en vrouwen) uit het hele land wordt deelgenomen. En elk jaar zijn het er meer. De dag van deze traditionele kerstcross fungeert tevens als een soort reünie, die de deelnemers de gelegenheid geeft elkaar ook buiten de sport te ontmoeten. De verschillende onderdelen van de cross, die vorig jaar op 21 december werd gehouden, telden in totaal onge veer vierhonderd atleten, van wie de veertig deelnemers in de A-klasse (de cracks) een parcours van 8 km liepen. In de B-klasse (afstand 6 km) hadden zich maar liefst tweehonderd gegadigden opgegeven. De dames en de veteranen (56 deelnemers totaal) liepen gezamen lijk de 4 km afstand. Daarna begonnen 250 sportievelingen (onder wie zich ook een groot aantal burgers bevond) aan de 6 km lange prestatietocht. Sommige at leten namen zowel aan een wedstrijd als aan de prestatietocht deel. De weers omstandigheden waren uitstekend en de licht berijpte, heuvelachtige omgeving van de politieschool vormde een schit terend decor voor deze jaarlijkse kerst cross. Amstel was, dank zij de goede zorgen van onze onvermoeibare reclame- serviceman J. N. Nijenhuis bij dit evene ment nadrukkelijk aanwezig, zoals uit de foto's blijkt. Op de ene gaan de dames en de veteranen van start, op de andere ziet u de leerlingen van klas no. 81 van de huidige (éénjarige, theoretische) op leiding. Sinds kort dragen de rondleidsters van ons bedrijf een nieuw uniform. Ze kre gen een nieuw jasje en een nieuwe rok. Het is de bedoeling dat daar ook nog een nieuwe blouse aan toegevoegd wordt. Rondleidster Ingrid Floberg voelt zich, aan haar stralende gezicht te zien, wel lekker in haar nieuwe pak. srge- U Er voor Ik de ;oede •uker ;en. ïgine- deze w ed vind islotte k voor geluk bij sikker. in gebruikneming werden de sleutels van deze zeer opvallende wagen door de projectmanager van dit wereldkam pioenschap, Heineken Public Relations medewerker Marcel Eijck (links op de foto) overgedragen aan de „vaste" chauffeur van de bus Tonny Stek, uiter aard in aanwezigheid van de toen nog naamloze kikker. Dat Heineken als organisatie en ook in de publiciteit zeer nauw bij de WK '79 betrokken is, komt onder meer tot uiting op de speciale autosticker, die in dit blad is bijgesloten met het verzoek deze in dien mogelijk een plaatsje op uw auto te geven of op een andere opvallende plaats te plakken. Op die manier kunt ook u meehelpen de Wereldkampioen schappen in Nederland tot een succes te maken. Eén keer per jaar wordt er in het plaatsje Hedel een grote paardenmarkt gehou den. Dit jaar vond deze plaats op 6 no vember jl. Duizenden paardenliefheb bers uit het hele land trekken daar dan naartoe om de edele viervoeters te gaan bekijken. Zo'n 2000 tot 2500 paarden vormen ieder jaar de inzet van de markt. Het is dan echter niet alleen de paar denmarkt die het plaatsje Hedel zo ge zellig maakt. Er vinden allerlei festivitei ten daaromheen plaats die deze dag zijn eigen sfeer geven. Zo was er dit jaar bijvoorbeeld een kermis in het dorp en een feesttent waar men een drankje kon gaan drinken. De tent was door drie plaatselijke kasteleins neergezet. Ons concern zorgde voor het benodigde reclame-materiaal. Een andere marke ring van de paardenmarkt was, dat er 31

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 31