vers van 1 vat i dit nannwr Mededeling Correspondentschap Rotter dam (Crooswijksesingel) 30STE JAARGANG 1/79 FEBRUARI PERSONEELSBLAD VAN HET HEINEKEN CONCERN Redactie-adres: Postbus 28,1000 AA Amsterdam Telefoon 020 - 702283, 702264, 702172 REDACTIE: W. J. Bruggeman (hoofdredacteur) Ineke Spoorenberg Els Reijnders REDACTIECOMMISSIE: Mr. J. Th. Kappelle Mr. D. P. de Graaf Jhr. F. J. C. Mollerus Mr. L. M. Pahud de Mortanges Ir. J. B. R. Schwietert J. Siep H. A. H. Verlinden CORRESPONDENTEN: Amsterdam (Stadhouderskade): P. A. Sternfeld Amsterdam (Mauritskade): P. L. A. Verstegen Bunnik: vacature Hattem: A. J. Voortman 's-Hertogenbosch: C. Timmers Leeuwarden: B. W. Siemens Rotterdam (Crooswijksesingel): J. A. Matser Rotterdam (Maaskade) en Schiedam: F. G. A. M. Roolaart Zoeterwoude: H. Klein Zwolle: L. J. van Rhijn Bij de voorpagina Een doorkijkje in het brouwhuis aan de Van der Helststraat te Amsterdam. De koperen brouwketels glimmen als spie gels nu zij hun natuurlijke koperkleur weer hebben gekregen. U leest hierover meer op pagina 8. Bij de achterpagina Het brouwhuis aan de Van der Helst straat zoals het eruit zag voor beide ver bouwingen. Het dateert van 1912. De eerste verbouwing vond plaats in 1957; de capaciteit werd toen van vier naar zes ketels uitgebreid. In april 1966 werd de zaal voor de tweede keer verbouwd. De deur die u op deze foto ziet, leidde naar het oude silogebouw. Drs. A. Oostra Drs. A. Oostra is per 1 september jl. be noemd tot joint general manager van Dreher S. p. A. in Italië. Drs. C. J. Melcherts is per 1 oktober jl. benoemd tot directeur van de Stichting Heineken Pensioenfonds. Hij volgt daar mee de heer J. J. van der Eijk op, die inmiddels zijn werkzaamheden heeft beëindigd. J. A. Matser De heer P. M. van Halde ren, sinds september '77 correspondent van Vers van 't Vat heeft wegens zijn vertrek naar Zoeter woude deze functie moeten neerleggen. Paul, we willen je hierbij heel hartelijk bedanken voor je bijdragen in Vers van 't Vat en de moeite die je je vaak voor het blad ge troost hebt naast je eigen drukke werk kring. Mede namens de lezers danken we je voor je inzet! Als nieuwe correspondent voor de vesti ging aan de Crooswijksesingel in Rot terdam stellen wij u hierbij de heer J. A. Matser voor. Meneer Matser, heel harte lijk welkom bij Vers van 't Vat. We hopen dat u een hechte schakel tussen de Rot terdamse lezers en ons zult gaan vor men. Veel succes! Redactie Overname van de gehele of gedeeltelijke in houd van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de concern-staf- dienst Public Relations, tel. 020-702257. 1 Het brouwhuis aan de Van der Helststraat te Amsterdam 2 Colofon; inhoud; mededelingen; nieuwe correspondent 3 Kerst- en nieuwjaarsbijeen komst van oud-medewerkers in Amsterdam en Zoeterwoude 4 In alle vestigingen werd het nieuwe jaar vrolijk begroet op de nieuwjaarsrecepties 6 Kennismakingsmiddag in Zoe terwoude 8 Bedrijfsnieuws uit Amsterdam, Den Bosch, Zoeterwoude en Zwolle 11 Oud Hoppe-pand in sfeervolle taveerne omgedoopt 12 Schieten als hobby 14 De organisatie achter de Hore- cava 16 Ideeënbusnieuws met onder meer vele hoge beloningen 18 Nieuws uit het buitenland 20 Eén uit 6 duizend: Roelof Veen- stra uit Groningen 21 Verenigingsnieuws met onder meer het jubileum van de Rot terdamse fotoclub en Sinter klaas- en kerstvieringen in di verse vestigingen 24 Jubilea en pensioneringen 28 Kroniek 30 Proost 32 Achterpagina, het brouwhuis aan de Van der Helststraat ge zien vanuit een ander standpunt Kopij en foto's voor het volgende nummer dienen uiterlijk 12 februari a s. in het bezit van de redactie te zijn. Kopij en foto's voor het nummer daarop (3/79) dienen uiterlijk 12 maart a s. in het be zit van de redactie te zijn.

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 2