AMSTERDAM I Gehuwd: H. M. van Driest (Bullewijk) met mej. D. Joksi- movic Geboren: Umit, z. v. A. Karaköse (bottelarij) AMSTERDAM II Gehuwd: A. Bauer (techn. dienst) met mej. M. Smits A. A. M. Metzemaekers (verkoop) Met Mej. A. C. Cornelis Mej. M. A. Guntlisbergen (inkoop) met C. R. Adam Geboren: Eva, d. v. M. Recouso Ferreiro (bottelarij) Eva, d. v. J. M. Ares Rodriguez (bottelarij) Okko, z. v. J. Erfman (wortkoeling) Arjouj, z. v. B. C. A. Ahmed (bottelarij) Vanessa, d. v. R. Raineri (bottelarij) David, z. v. V. Nefkens (bottelarij) BUNNIK Gehuwd: L. Gerrits (bottelarij) met mej. W. Bruinse Geboren: Rob, z. v. H. v. d. Pol (bottelarij) Wendy, d. v. H. Smits (int. transp.) Danny, z. v. L. v. d. Hoeff (bottelarij) HATTEM Isabel, d. v. P. Reyes Martinez (bottelarij) Fanny, d. v. R. H. F. Simons (bottelarij) Annika, d. v. R. H. F. Simons (bottelarij) Patricia, d. v. A. A. M. Pompen (bottelarij) ZOETERWOUDE Geboren: Saskia, d. v. H. R. Lourens (procestechniek) Pieter, z. v. P. Dijkhuizen (bottelarij) Christiaan, z. v. J. Bastiaan (bottelarij) Roy Ivo, z. v. H. J. P. M. Kokshoorn (bottelarij) Marcel, z. v. E. de Vreede (magazijn en int. transp.) Gideon Alexander, z. v. Th. J. Th. Devilee (dienstgeb.) Onze dienst verlieten A/Hel: J. Vrooland (kelders), mej. J. Janse (telefooncentrale). A/Mau: Mevr. M. M. M. M. van Dijk (export), F. Vasquez Enza (bottelarij), M. Verbruggen (gistkelder). H/Bosch: R. Gonzalez Barja (bottelarij), G. P. H. v.d. Pol (int. dienst), C. J. E. Smits (bottelarij), M. H. R. Heyse (brouwen), J. J. J. F. Versteegh (botte larij), mevr. S. J. M. Verhoeven- v.d. Grint (ex peditie), mevr. J. M. P. M. Mohr-van Lith (techn. dienst). Z/Wou: C. F. Zeeman (mag. en int. transp.), P. C. van Eyk (mag. en int. transp.), J. van Doeselaar (service lab GESLAAGD: Amsterdam I: Mej. A. v.d. Logt (stafd. public relations) cur sus machineschrijven A; P. Maas, J. Uffelie, J. J. Onsia (afd. fysieke distributie) cursus hef truckrijder (EVO); Bunnik: D. E. Turksema, A. M. Driessen en J. van Ekris (bottelarij) voor het diploma procesvakman A. 's-Hertogenbosch: J. A. R. van Veldhoven (kwal.dienst) diploma middelbaar veiligheidskundige. Rotterdam: J. Biesheuvel (HRC) certificaat cursus Stich ting Hogere Informatica. Zoeterwoude: Geboren: Paul, z. v. Tj. de Jong (bedrijfsbureau) Niels, z. v. mevr. A. Schuurman-Maats (be drijfsbureau) Bert, z. v. W. van Dieren (verpakken) 'S-HERTOGENBOSCH Gehuwd: H. C. Fleuren (bottelarij) met mej. E. A. J. L. Boelens L. Weber (bottelarij) met mej. Chr. v. d. Bers- selaar J. A. van Oostrum (bottelarij) met mej. H. J. H. Schaafstra Mej. B. J. C. M. Conijn (personeelsdienst) met H. J. L. Versteld J. C. Gerlag (bottelarij) met mej. R. Folkers Geboren: Dennis, z. v. mevr. J. M. P. M. Mohr-van Lith (techn. dienst) Cindy, d. v. H. M. van Boxtel (bottelarij) Maria, d. v. J. W. van Mil (mech. werkpl.) Andjon, z. v. J. J. W. van de Besselaar (meet- en regelwerkpl.) Franciscus, z. v. J. H. J. van Geelkerken (meet- en regelwerkpl.) Maartje, d. v. J. T. T. Kersen (stor. dienst) C. de Jager (tekenkamer) voor tekenaar-con structeur pijpleidingen: C. van Schie (stor. dienst) cursus hydrauliek B; voor de aange paste cursus hydrauliek B de heren: J. P. Mollenbrok (storingsdienst), A. Meyer, F. M. Kappelhof, M. Haak, C. A. M. Duivenvoorden (mechanische werkplaats), W. A. P. F. L. de Bruin (energie en storingsdienst), J. W. Bre da, A. D. C. Bakker, J. W. Stigter (mechani sche werkplaats), E. F. Pressl (storings dienst), C. H. van Polanen, R. van Peski, P. A. W. Ober, M. Ch. van Look, C. Hofman (me chanische werkplaats, P. L. M. Bisschop (storingsdienst), R. B. Zalme (werkplaats meet- en regelapparatuur), A. D. C. Bakker voor de cursus pneumatiek en hydrauliek A. M. Haak voor de cursus pneumatiek en hy drauliek A. Dankbetuigingen Nu ik, na 41 jaren als fotograaf werkzaam te zijn geweest, waarvan vele jaren onder andere voor het Heineken concern, besloten heb dit werk te beëindigen, wil ik de vele Heineken personeelsleden, van hoog tot laag, waarmee ik in de loop der jaren te maken heb gehad, hartelijk danken voor de uit stekende en vooral prettige samenwerking die ik steeds heb mogen ondervinden. C. Deenik Voor de belangstelling en de mooie geschenken die ik mocht ontvangen bij mijn 25-jarig jubileum zeg ik u ook namens mijn vrouw en kinderen hartelijk dank. Deze dag zullen wij niet licht vergeten. C. C. Schotting Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik allen hartelijk bedanken voor de cadeaus en de belangstelling die ik bij mijn afscheid op 31 oktober jl. mocht ontvangen. J. P. H. v.d. Pol Gaarne wil ik langs deze weg afscheid nemen van diegenen die ik bij mijn vrijwillig vertrek ingevolge van de wachtgeldre geling niet persoonlijk heb kunnen groeten. Ik dank u allen zeer voor de vriendelijke bejegening die ik in een lange reeks van jaren strijd van u heb mogen ondervinden en verblijf, u allen een goede gezondheid benevens een goede carrière en prettige werkkring wensende in ons goed geleide concern, met vriendelijke groeten, IV. Chr. Schregel en echtgenote De afscheidsavond in de Gijsbreghtkelder op 15 november jl. betekende een mijlpaal in mijn leven. Allen die ik nog niet persoonlijk heb kunnen benaderen, dank ik bij deze van harte voor de blijken van vriendschap, de goede wensen, de origi nele geschenken en in het bijzonder voor het kostelijke „vriendenboek". P. J. Driessen Op onze 55-jarige trouwdag werden wij aangenaam verrast door het bezoek van mevrouw Van Kooten waaruit ons bleek dat de oude garde van Heineken niet in het vergeetboek is terechtgekomen. Hiervoor en niet het minst voor de materiële gaven betuig ik u, mede namens mijn echtgenote, mijn wel gemeende dank. A. S. v.d. Berg Langs deze weg wil ik iedereen van harte bedanken voor de wijze waarop zij de dag van mijn 25-jarig dienstjubileum tot een onvergetelijke hebben gemaakt. J. van 't IJssel Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik mijn hartelijke dank betuigen aan directie en allen die hebben bijgedragen aan de warme belangstelling en de cadeaus die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk. A. van der Waal Wanneer je afscheid nadert, gaan je gedachten terug naar de vele mensen waarmede je gedurende vele jaren in Heineken verband in binnen- en buitenland hebt samengewerkt. Je realiseert je op zo'n moment dat reeds velen vóór jou af scheid namen. Als je dan op je receptie staat en de handen drukt van vele vrienden zowel in Heineken verband als van relaties van bui ten, dan zou je er stil van worden, als de aanwezigen je daarvan niet zouden weerhouden. Mede namens mijn vrouw dank ik u allen voor uw blijken van vriendschap, niet alleen uitgedrukt door uw aanwezigheid op mijn afscheidsreceptie, maar ook voor de prachtige cadeaus die een blijvende herinnering zullen betekenen aan de goede verhoudingen bij het eindigen van mijn diensttijd. J. J. van der Eijk Langs deze weg wil ik al mijn collega's hartelijk dankzeggen voor de kaarten en cadeaus die Aart en ik bij de geboorte van onze zoon Ronnie mochten ontvangen. Mevr. J. Kersbergen-de Redelijkheid Mijn echtgenote en ik danken u allen hartelijk voor de be langstelling en het cadeau dat ik mocht ontvangen ter gele genheid van mijn tachtigste verjaardag. U hebt ons een onvergetelijke dag bezorgd. W. Esseren echtgenote Langs deze weg wil ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, de directie, bedrijfsleiding, chefs, collega's en bekenden al lemaal bedanken voor de cadeaus, bloemen en al het andere fijne wat mij is overkomen. J. P. Lockhorst Mede namens mijn vrouw die helaas niet aanwezig kon zijn, mijn zoon en verloofde, wil ik directie en collega's hartelijk danken voor de belangstelling en de geschenken die mijn 40-jarig jubileum tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt C. Zijderveld Gaarne nog een afscheidsgroet aan alle collega's die niet op mijn afscheidsreceptie aanwezig konden zijn en tevens een woord van dank, mede namens mijn vrouw, aan hen die hebben bijgedragen aan de prachtige afscheidscadeaus en aan hen die wij niet persoonlijk hebben kunnen bedanken. G. Gischler Hiermee wil ik ook namens mijn vrouw de directie, en alle andere betrokkenen bedanken voor hun belangstelling be toond bij mijn 65-jarig huwelijksfeest. T. H. Dubbeld De familie Snel-Geerts dankt u hartelijk voor de vele blijken van belangstelling ondervonden tijdens ziekte en overlijden van onze geliefde echtgenoot, vader en opa. G. W. Snel-Geerts Ten aanzien van de publikaties van diploma-uitreikingen is besloten voortaan in principe geen foto's meer af te drukken. Het toenemend aantal geslaagden (op zich een zeer verheu gend feit) brengt ruimteproblemen met zich mee. Bovendien bestond er een zekere ongelijkheid, aangezien de geslaagden, die in eigen tijd hadden gestudeerd, nooit geportretteerd wer den. 28

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 28