Afscheid A. J. Mandjes J. van 't IJssel Pensionering H. J. Kersten J. Calboo nam afscheid een collega van Papavoine, de heer Schiet. Hij memoreerde het 33-jarige dienstverband van Papavoine en was erg te spreken over de afgelopen achttien jaar waarin zij bijzonder prettig hadden samengewerkt. Als blijk van erkentelijkheid bood hij een pakket van een welbekend merk champagne aan. Na nog even gezellig te zijn samen geweest, had het afscheid z'n vervolg in de Gijsbreghtkelder. Hier vond de receptie plaats die door een groot aantal mensen bezocht werd. Oprecht kan gesproken worden van een geslaagd afscheidsfeest. Een aantal van de aanwezigen maakte tevens van de gelegenheid gebruik om afscheid te nemen van de Gijsbreghtkelder. De heer Papavoine ondervond zo te zien ook veel vrouwelijke belang stelling op de dag van zijn afscheid. Bunnik Op 21 december heeft de heer A. J. Mandjes officieel afscheid genomen in verband met het bereiken van de voor de overbruggingsregeling geldende leeftijd van 63 jaar. De heer Mandjes, in de wandeling Arie, heeft gedurende zijn dienst verband diverse functies gehad. Zo was hij achtereenvolgens heftruckchauffeur, magazijnmeester, bewaker en na zijn 60e verjaardag, tuinman. De heer Mandjes werd samen met zijn vrouw en kinderen ontvangen door de heren Siertsema, Rot tier, Hirt, Kuhlman en Havekes. In de bedrijfskantine vond een receptie plaats, waar de heer Rottier de heer Mandjes toesprak en memoreerde dat hij nu fijn van zijn buitenleven kon genieten. Tevens liet de bedrijfsleider blijken het te waarderen dat de heer Mandjes dit afscheid samen met de heer Calboo vierde. Hierin zag hij een saamhorigheid van het personeel die hij bijzonder op prijs stelde. Namens het personeel bood de heer Berg zijn oud-collega twee tuinstoelen aan, hetgeen zeer in de De heren Siertsema en Havekes met in hun midden de scheidende heer Calboo. heer Mandjes, die ook afscheid nam, iedereen voor zijn of haar komst en de bijdrage aan het cadeau. Hattem Op 1 december herdacht de heer J. van 't IJssel werkzaam in de afdeling dranken bereiding bij Van Olffen B.V. te Hattem de dag, waarop hij 25 jaar geleden in dienst trad. Ter gelegenheid hiervan werd de jubilaris, die vergezeld was van enige familieleden, in de directiekamer ontvangen en eerst toegesproken door bedrijfsleider Zwaagstra. Deze schetste de jubilaris als een bijzonder goed werker, die op een gedegen wijze zijn werkzaamheden heeft verricht. Het gouden em bleem, dat de heer Zwaagstra hem opspeldde, was de belo ning voor hetgeen hij tot nu toe in het belang van de zaak heeft gedaan. De heer Van 't IJssel tijdens zijn dankwoord. Daarna nam de heer Rijks het woord die de loopbaan van de heer Van 't IJssel in het kort nog even onder de loep nam. Hij bedankte hem voor zijn inzet en wenste hem en zijn gezin evenals de vorige spreker nog vele gelukkige jaren toe. Nadat de jubilaris nog enige jachtverhalen had verteld, begaf het gezelschap zich naar het magazijn, waar vele collega's en oud-collega's zich verenigd hadden. Hier overhandigde de heer Zwaagstra namens het personeel een geschenkenbon. De heer Van 't IJssel betrok in zijn dankwoord ook degenen die door ziekte niet aanwezig konden zijn voor het cadeau en de getoonde belangstelling. Men bleef daarna nog geruime tijd bijeen. Nijmegen Op vrijdag 15 december jl. vond het afscheid plaats van de heer H. J. Kersten die na een dienstverband van 49 jaar nu van zijn pensioen kan gaan genieten. Begonnen in 1929 als spoeljongen was de heer Kersten de laatste jaren werkzaam als magazijnchef van de dranken groothandel te Nijmegen. Ter gelegenheid van zijn afscheid werd hij met zijn gezin, na een glorierijke tocht door Nijmegen in een auto uit de beginjaren van zijn carrière, geëscorteerd door het wagenpark van de drankengroothandel, ontvangen door de heren Bruning, Coebergh, De Jonge, Molle en Jans- Op het inzetje ziet u de heer Kersten zoals hij in 1929 als spoeljongen van de drankengroothandel in Nijmegen zijn carrière begon. Het echtpaar Mand jes hier met de heer Siertsema op de dag van het afscheid van de heer Mandjes. smaak viel. Na afloop bedankte de heer Mandjes, mede na mens de heer Calboo, voor de cadeaus en bedankte tevens alle aanwezigen voor de prettige samenwerking in de afgelo pen jaren. Het was een gezellig afscheid, waarbij iedereen van de gelegenheid gebruik maakte om persoonlijk van „Arie" af scheid te nemen. Bunnik Op donderdag 21 december 1978 nam de heer J. Calboo, medewerker van de afdeling intern transport, afscheid bij het bereiken van de voor de overbruggingsregeling gel dende leeftijd van 63 jaar. De heer Calboo werd ontvangen door de heren Siertsema, Rottier, Vervoorn, Kuhlman en Ha vekes. Bedrijfsleider Rottier sprak de scheidende heer Calboo toe. Hij verklaarde onder andere dat juist het schoonhouden van het terrein een belangrijke functie is. Het geeft de eerste indruk van het bedrijf en deze is zeer belangrijk. De heer Ver voorn, chef van de heer Calboo, bood namens het personeel een polshorloge aan. Namens de heer Calboo bedankte de 26

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 26