Nederlandse I.E.R.-leden te gast bij Heineken sussen, maakten excursies en brachten een bezoek aan de Salon d'Embouteil- lage in Parijs. U ziet op bijgaande foto in de Hollandse koude voor hun vertrek naar Zaire zes van de zeven trainees (de heer B. E. Bongo was reeds enige dagen daarvoor naar Kinshasa vertrokken) met enige van hun begeleiders van H.T.B. en wel van links naar rechts ing. A. Pat, D. van Bemmel, L. K. Biangoweli (Kisanga- aaa—■cMW—BBMamamaÉMiHimuBtwiit ni), R. Karimba (Boma), D. Kitapindu (Kinshasa), mevrouw M. van Vliegen, ing. J. W. Timmer, T. Vutuka (Kisangani), ing. D. Handbeuckers, M. Mbanza (Bo ma) en Y. Mukendi (Kinshasa). Onze onderneming trad op 6 december als gastheer op voor de jaarvergadering van het Institute for international Eco nomie Relations. Evenals vele grote, Nederlandse bedrijven is Heineken lid van deze organisatie, die zich ten doel stelt de handelsbetrekkingen met de Oosteuropese landen te verbeteren. Wij ontvingen die middag een veertigtal lei dende figuren uit het Nederlandse be drijfsleven, die vóór de vergadering met grote belangstelling onze brouwerij in Zoeterwoude bezichtigden. Op foto 1 ziet u een gedeelte van het gezelschap tijdens de rondleiding door de bottelarij. Op foto 2 installeert de internationale voorzitter van het instituut, dr. F. Bock (I.), voormalig minister-president van 2 Oostenrijk, mr. R. Koole, lid van de raad van bestuur van de Amro-bank, als de nieuwe voorzitter voor Nederland van het instituut. 1 Bralima S.A.R.L. - Zaire De familie F. N. Glavimans die op 6 november in Nederland aankwam, is op 8 januari na genoten verlof teruggereisd naar Kinshasa. De heer E. A. Olde Monnikhof is op 15 december voor verlof in Neder land aangekomen. Op 3 november is de heer J. A. M. van Knippenberg in Nederland aangekomen. Na het alhier doorgebrachte verlof is hij op 4 januari teruggekeerd naar Boma. De heer J. van Meel is op 10 januari vertrokken naar Boma. Hij was hier op 16 december aangekomen. De heer E. W. Benne is op 1 december met zijn gezin voor verlof uit Kisangani vertrokken. Op 18 december is de heer C. L. A. Peterse uit Mbandaka voor verlof in Nederland gearriveerd. Nigerian Breweries Ltd. - Nigeria Op 19 november is de heer M. H. de Jong teruggekeerd uit Lagos. Na het in Nederland doorgebrachte verlof is de heer R. Uylenhoet op 14 november teruggereisd naar Lagos. Brasseries du Logone S.A. - Tsjaad De familie M. C. N. Visser uit Moundou is op 16 december in Nederland aangekomen en brengt hier het verlof door. Op 12 december is de heer T. B. Heijbroek met verlof in Nederland gearriveerd. De heer H. J. J. M. Rijven is op 7 oktober uit Ndjamena teruggekeerd. Malayan Breweries (Singapore) Pte. Ltd. - Singapore Na het in Nederland doorgebrachte verlof is de heer A. J. Kruidenier op 2 december teruggereisd naar Singapore. Malayan Breweries (Malaya) Sdn. Berhad - Maleisië Op 6 december is de heer W. de Vries met zijn gezin vertrokken naar Kuala Lumpur. De heer De Vries is aldaar werkzaam als chiefengi- neer. P. T. Perusahaan Bir Indonesia - Indonesië De heer F. W. R. Steenstra Toussaint is op 21 december voor verlof in Nederland aangekomen. De familie K. R. Tiktak is op 22 december vertrokken naar Jakarta. De heer Tiktak bekleedt aldaar de functie van technical manager Indone sia. National Brewing Company - Trinidad De heer L. van der Male is op 18 december in Nederland teruggekeerd. Brasserie Nationale D'Haïti F. A. - Haïti Op 6 december is de heer M. C. Riedijk teruggekeerd uit Port au Prince. 19

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 19