BUITENLAND Groep trainees in Zoeterwoude NIEUWS UIT HET Prinselijk paar op bezoek bij directeur Jordan Brewery Heineken op ISSA-conferentie Athene V.l.n.r.:-de heren Van Peski, De Man, Herpin en Muyres. Na de openingsceremonie, waar bij een Griekse dansgroep optrad, tapte een van de danseressen het eerste glas in onze stand. de heer James Taylor, president ISSA, uit Baltimore, USA. Er waren zo'n 450 afgevaardigden uit veertig landen. De meeste wereldhavens waren vertegen woordigd. De Heineken stand werd gebouwd door medewerkers van de afdeling reclame service, daarbij geassisteerd door twee medewerkers van onze brouwerij in Athene. Het standmateriaal en de beno digde dranken werden per container verzonden. De coördinatie lag in handen van de afdeling duty free en als gasthe ren in de stand traden op de heren A. Muyres, V. van Peski, J. de Man en L. Herpin. Voor het eerst werd nu een plaats ingeruimd voor de presentatie van het merk Mützig. De Heineken stand, de populairste van de conferentie. Een typisch bruin café, dat in een con tainer een reis van 2760 km maakte, trok de meeste aandacht op de beurs van de ISSA in Athene. De beurs is een onder deel van de jaarlijkse conferentie van de ISSA, de internationale associatie van scheepsleveranciers, die vorig jaar sep tember voor de 23e maal werd gehou den. Het „café" was in feite een nauwkeurige kopie van het bruine café, waar vooral Amsterdam er zo vele van kent. Het was eveneens de stand waar Heineken zich presenteerde en die de meest populaire van de hele beurs bleek te zijn! De drie redenen voor deze populariteit: leder een vond hem buitengewoon origineel, het bleek een uiterst prettige ontmoe tingsplaats en het was de enige plek op de beurs (en in die tijd de enige plek in Griekenland) waar het bier uit de tap kwam. Een serie kleurvergrotingen van de medewerkers van de afdeling duty free van Heineken in actie (zie ook Vers van 't Vat 1 /'78) vormde een opvallende muurversiering. Reden voor dit decor was het feit dat een aantal mensen van deze afdeling gastheer was op deze beurs en tevens verantwoordelijk voor de coördinatie. Zij vonden het een uit stekende gelegenheid om vele klanten van overzee te ontmoeten onder wie hoofden civiele dienst van scheepvaart ondernemingen, van wie er de laatste jaren steeds meer naar de conferentie komen. Heineken's relatie met de jaar lijkse conferentie van de ISSA dateert uit 1974, toen wij voor het eerst met een kleine stand deelnamen op de beurs in Londen. De conferentie is een unieke kans om kennismakingen te hernieuwen en nieuwe betrekkingen aan te knopen. Dit jaar duurde ze vijf dagen; de opening geschiedde tijdens een ceremonie door Ook dit jaar kwam een aantal trainees uit de produktie- en onderhoudssector van de met ons geliëerde Bralima - Zaïre brouwerijen over naar de afdeling tech nische opleidingen van Heineken Tech nisch Beheer in Zoeterwoude. Het betrof hier drie brouwers en vier werktuigbouwkundigen, die vanaf begin augustus tot eind december een geva rieerd programma hebben afgewerkt. Zij werkten onder andere bij onze Ne derlandse en Franse brouwerijen; daar naast volgden zij een groot aantal cur- Bovenstaande foto werd genomen tijdens de receptie die de heer Raouf Abujaber en echtgenote gaven ter gelegenheid van het officiële bezoek van Hare Koninklijke Hoogheid prin ses Beatrix en Zijne Koninklijke Hoogheid prins Claus aan Jordanië in november jl. De heer Abujaber is consul-generaal voor Nederland aldaar en algemeen directeur van de Jordan Brewery in Amman. Door deze brouwerij wordt onder licentie Amstel bier gebrou wen. 18

Vers van 't Vat | 1979 | | pagina 18