AMSTERDAM I Geboren: Anouk, d.v. C. J. Harmsen (Koelschip) Fatima, d.v. M. B. L. Affkir (bottelarij) Saco, z.v. M. Mühlebach (storingsdienst) Wesly, z.v. mevr. M. J. Kruisheer-Contelaar (kantine) Ghalid, z.v. M. B. A. Talai (bottelarij) AMSTERDAM II Gehuwd: K. H. Hulsman (brouwhuis) met mej. L. Breeuwer A. B. C. Meijer (bottelarij) met mej. S. L. R. Rusmanto G. P. A. M. Zom (phys. distr.) met mej. M. L. Hemelaar Geboren: Jeroen, z.v. J. Damen (Gijsbreghtkelder) Martin, z.v. H. Stein (bottelarij) Michiel, z.v. J. H. Toebes (bottelarij) Richard, z.v. H. L. v.d. Werft (verpakken) Menno, z.v. L. V. Luteraan (centr. dienst thuisverbruik) BUNNIK Gehuwd: A. Knoop (huish. dienst) met mej. J. M. P. v.d. Aa Geboren: Ivo, z.v. J. Sprado (thuisverbruik fris) Robert, z.v. R. Roosdorp (thuisverbruik fris) Esther, d.v. J. van Eek (bottelarij) 's-HERTOGENBOSCH Gehuwd: Mej. D. F. Th. v. Vugt (plaats, adm.) met M. C. M. de Jong J. L. L. M. van Meurs (bottelarij) met mej. C. G. G. van Boekel A. H. Fleuren (stor. dienst) met mej. M. van Aggelen N. Damen (bottelarij) met mej. A. M. H. Patings H. C. Fleuren (bottelarij) met mej. B. Boelens Geboren: Charles en Antonia, z. en d. v. mevr. A. Graft- Nuy (plaats, adm.) Javier, z. v. G. Benavente Alonso (bottelarij) Auke, z.v. H. J. G. van der Pal (plaats, pers. dienst). Martijn, z.v. A. J. W. van Maanen (int. transp.) Cindy, d.v. W. T. P. Ritmeijer (centr. magazijn) Astrid, d.v. C. J. J. Berkhout (meet- en regel werk pl.) Patricia, d.v. A. B. Roza (int. transp.) Castor, z.v. J. Borrajo Fernandez (bottelarij) LEEUWARDEN Gehuwd: Mej. K. Z. Boekhout met S. van der Ziel (be drijfsbureau) Geboren: Piet, z.v. J. Postma (verpakken) ROTTERDAM Gehuwd: J. J. F. G. de Vassy (exp. transp. afd.) met mej. C. M. von Allwörden SCHIEDAM Geboren: Johan, z.v. C. A. C. Quispel (verkoopbureau G. G. N./W. G. N.) Onze dienst verlieten A/Hel: Mevr. M. J. Kruisheer-Contelaar (kan tine). A/Wet: Mej. K. Brouwer (plann control), Mevr. A. M. Pameijer-Couvreur (financiën alg.), Mej. J. Wingers (soc. beleid). A/Mau: A. B. A. Ben Messaoud (bott.), H. Marsman (intern transport), T. K. van Bakel (belading), M. Tapioles Gonzales (bott)., Mej. R. A. Hofdijk (adm. drankenhandel), L. V. Lu teraan (centr. dienst huisverb.). A/Boe: Mej. D. M. Eyk (pl. adm.), Mevr. A. Keijzer-Post (pl. adm). H/Bosch: L. M. A. v.d. Hoven (bottelarij), M. F. v.d. Griendt (intern transport), J. H. Assmann (bottelarij), C. G. J. de Jong (gistkelder), J. Oviedo Garcia (bottelarij), R. Gonzalez Barja (bottelarij), C. J. E. Smits (bottelarij), M. H. R. Heyse (brouwen), J. J. J. F. Versteegh (botte larij). R/Cr: Mevr. J. Peitsma-Vicari (centr. verk. adm.), F. J. Sariemijn (pl. adm.). Dankbetuigingen Bij deze wil ik een ieder hartelijk danken voor de wijze waarop u de dag van mijn 40-jarige jubileum tot een onver getelijke heeft gemaakt. Het was in één woord geweldig! D. Brouwer Het was voor mij en mijn vrouw een bijzondere ervaring zo velen van hen met wie ik in de 26 jaren bij Amstel en bij Heineken heb mogen samenwerken, bij mijn afscheid van de brouwerij nog eens terug te zien. Hartelijk dank aan allen, die gekomen zijn en in het bijzonder aan hen, die met deze plezierige ontvangst al het voorbereidend en uitvoerend werk hebben gedaan. Ik hoop u allen nog vaak te mogen ontmoeten. A. Miedema Langs deze weg wil ik mede namens mijn vrouw de directie en collega's bedanken voor de belangstelling en attentie bij mijn 50-jarige huwelijk. J. de Haan en echtgenote Gaarne wil ik langs deze weg mijn hartelijke dank betuigen voor al hetgeen mij is overkomen op mijn 25-jarige jubi leumviering. Bedankt voor de fijne woorden, voor de prach tige cadeaus, kortom voor deze onvergetelijke dag. T. E. H. Haggenmacher Mede namens mijn vrouw wil ik u allen hartelijk bedanken voor de belangstelling op 2 november jl. tijdens de receptie voor mijn 25-jarige jubileum en voor de zeer welkome mooie cadeaus welke ik van u mocht ontvangen. H. van Breukelen Met bijzonder veel genoegen denken wij terug aan de re ceptie gehouden naar aanleiding van mijn 25-jarig jubileum bij de brouwerij op 1 september jl. Wij willen vanaf deze plaats de directie en allen die, op welke wijze dan ook, aan deze geslaagde bijeenkomst hebben bijgedragen van harte bedanken. Familie L. J. B. Koch Helaas is het mij niet mogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom wil ik graag langs deze weg mijn grote erkentelijkheid betuigen voor alle blijken van belangstelling die ik bij mijn afscheid van de brouwerij mocht ondervinden. Heel hartelijk dank. T. de Vries Mede namens mijn vrouw willen wij u allen hartelijk bedan- ten voor de onvergetelijke dag op 2 oktober jl. ter gelegen heid van mijn pensionering. Jaap v.d. Berge en echtgenote Mede namens mijn vrouw en kinderen bedank ik u oprecht voor uw bijdragen voor de cadeaus, doch niet in het minst voor uw aanwezigheid op mijn afscheidsreceptie. U hebt ons op een hartverwarmde wijze een herinnering aan deze dag nagelaten. Het ga u allen goed. C. J. J. Mol Ik zeg u allen mede namens mijn vrouw hartelijk dank voor de geweldige belangstelling en de vele cadeaus die wij ter gelegenheid van mijn pensionering van uw zijde mochten ontvangen. Ik wil ook allen hartelijk danken voor de altijd ondervonden prettige samenwerking K. Zwart Mijn vrouw en ik willen de directie en de betrokkenen harte lijk bedanken voor de verrassende wijze waarop zij aandacht hebben geschonken aan ons 55-jarig huwelijksjubileum. Het was erg fijn. G. Blankenstijn W. Blankenstijn-v. Beveren Mede namens mijn vrouw en kinderen bedank ik allen die mijn 40-jarig jubileum tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. Ook mijn dank voor de vele mooie cadeaus en bloemen die ik mocht ontvangen. B. A. Dammers Gaarne wil ik langs deze weg, mede namens mijn echtge note en kinderen, dank zeggen voor de belangstelling die wij mochten ondervinden ter gelegenheid van mijn 25-jarige ju bileum. J. Meulendijks OVERLEDEN In memoriam F. J. A. HAVERLAND Op 22 augustus overleed de heer F. J. A. Haverland, medewerker op de af deling bedrijfsoutillage, na een lang durige ziekte welke hem reeds een aantal maanden dwong tot non-activi teit. De heer Haverland heeft in zijn bijna 18-jarige loopbaan bij het concern di verse functies bekleed in de sfeer van de drankengroothandels. Zo is hij on der andere bedrijfsleider geweest bij onze toenmalige vestigingen te Maas tricht en Leiden. Daarna was hij werk zaam bij de afdeling bedrijfsoutillage concern drankengroothandels, waar hij een groot aantal jaren een lande lijke functie vervulde. Bij de concern drankengroothandels was hij dan ook een welbekende fi guur. Te jong nog is hij op 52-jarige leeftijd overleden; onze deelneming gaat uit naar zijn vrouw en beide dochters. Wij zien geen andere weg dan deze om u onze oprechte dank te brengen voor uw warm medeleven tijdens de ziekte en het overlijden van mijn man en onze vader. C. M. van Lierop en kinderen 44

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 44