Zoals u weet heeft de Foto- en Filmclub Heineken Rotterdam ter gelegenheid van zijn 15-jarig bestaan een fotowed strijd georganiseerd. Het aantal inzen dingen heeft alle verwachtingen over troffen; zo telden wij 147 kleuren- en zwart/witfoto's en 143 dia's in totaal, van 46 inzenders (foto's) en 34 inzenders (dia's). Zelfs van ver buiten Europa ontvingen wij inzendingen, waaruit blijkt dat de fo tografie ook door onze medewerkers over de landsgrenzen enthousiast beoefend wordt. De inzendingen stonden in het alge meen op hoog niveau en de meesten hadden het motto ,,lk en mijn omge ving", hoe ruim dit ook gesteld was, juist geïnterpreteerd. Hèt was voor de jury dan ook geen gemakkelijke taak de prijswinnaars aan te wijzen. Wij willen u niet langer in onzekerheid laten en ma ken met genoegen de volgende prijs winnaars bekend. Foto's zwart/wit en kleur (Categorie A) 1e prijs ƒ200,— H. J. Bolthof, Al Wet 2e prijs ƒ100,— R. F. M. van Vliet, A/Mau 3e prijs 75,— H. W. Mahieu, Rotterdam 4e prijs 50,— R. L. de Jong, Z/wou 5e prijs 25,— H. J. Bolthof, Al Wet Eervolle vermeldingen: S. Sikkema, Bujumbura A. van der Brugh, Z/wou M. P. J. van Soest, Z/wou M. Shaw, Z/meer H. W. Mahieu, Rotterdam Dia's (Categorie B) 1e prijs ƒ200,— J. van der Slik, Z/wou 2e prijs ƒ100,— J. R. Claes, Bunnik 3e prijs 75,— P. Jaspar, Kisenyi 4e prijs 50,— C. J. Bol, Rotterdam 5e prijs 25,— J. van der Slik, Z/wou Eervolle vermeldingen: D. Barnhoorn, Z/wou J. J. van Houwelingen, Bunnik J. Strater, Rotterdam J. R. Claes, Bunnik H. Schutt, Z/wou o Alle prijswinnaars en zij, die een eer volle vermelding ontvingen krijgen een op naam gestelde Delftsblauwe bierpul. Het secretariaat van de Fotoclub Rot terdam zal met alle prijswinnaars con tact opnemen voor het in ontvangst ne men van de prijzen. Tevens willen wij niet onvermeld laten de originele inzen ding van de heer Kats, die een fotoserie instuurde. Opdat voor zover mogelijk ieder in de gelegenheid gesteld wordt kennis te nemen van de geselecteerde foto's en dia's van de prijswinnaars en eervolle vermeldingen, zal een rond- reiscollectie worden samengesteld, die bij de grote Heineken vestigingen zal worden tentoongesteld. Plaats en datum zullen nader bekend gemaakt worden in Vers van 't Vat. Tot slot willen wij ieder die aan deze wedstrijd een bijdrage geleverd heeft om dit gebeuren tot een groot succes te maken, hartelijk danken. Wij willen tevens de redactie van Vers van 't Vat bedanken voor het bereidwil lig beschikbaar stellen van plaatsruimte in ons personeelsblad, waardoor mede 0 deze wedstrijd zo'n succes geworden is. Categorie A, 2e prijs, R. F. M. van Vliet, A/Mau Categorie A, 1e prijs, H. J. Bolthof, A/Wet Categorie A, eervolle vermelding, A. van der Brugh, Z/wou Categorie A, eervolle vermelding. S. Sikkema, Bujumbura Categorie B, 2e prijs, J. R. Claes, Bunnik Categorie B, 1e prijs, J. van der Slik, Z/wou Categorie B, eervolle vermelding J. J. van Houwelingen, Bunnik Categorie B, eervolle vermelding. D. Barnhoorn, Z/wou

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 36