W. L. Lieven C. C. Schotting T. E. H. Haggenmacher werklust. Vooral in perioden, dat eenieder „er tegen aan" moest liep Jan Veenstra voorop en werd er niet op een uurtje extra gekeken. Bijzonder jammer was het dat de heer Veen stra om gezondheidsredenen een jaar voor zijn pensionering moest afhaken, maar gelukkig, merkte de heer Van Hulsen op, heeft het humeur en de levensblijheid er niet onder geleden. Namens de personeelsvereniging bood de heer Siemens ten afscheid een mooie schemerlamp aan, waarbij hij opmerkte, dat het voor de leden van de personeelsvereniging eigenlijk geen afscheid is, gezien de trouwe opkomst van Jan Veenstra en zijn echtgenote op de personeelsavonden, terwijl Jan zelfs het voetballen in het Bokma elftal ook geen keer overslaat. Samenvattend was het een bijzonder gezellige en geslaagde receptie. Nuth Op 28 september 1978 werd het 25-jarig jubileum van de heer W. L. Lieven gevierd die werkzaam is bij de commercieel technische dienst in het horecagebied Limburg. De heer en mevrouw Lieven werden door de heer J. Kerck- hoffs, hoofd horecagegebied Limburg, in diens kamer ont vangen. Hier vond het officiële gedeelte plaats, waarbij tevens aanwe zig waren de heren Hameiers, Janssens en Hakze. In een korte toespraak memoreerde de heer Kerckhoffs enige saillante punten uit de loopbaan van de heer Lieven, waarbij hij er niet aan voorbij ging dat de jubilaris zich in de loop der jaren bij alle ontwikkelingen die zich hebben voorgedaan, goed heeft aangepast. Ook stond de heer Kerckhoffs even stil bij het feit, dat de heer Lieven de eerste jubilaris was die in het nieuwe verkoopkan toor te Nuth werd ontvangen om zijn 25-jarig jubileum te vie ren. Het echtpaar Lieven luistert met welgevallen naar de vele vleiende woorden die aan het adres van de heer Lieven werden gesproken op de dag van zijn 25-jarig jubileum. Vervolgens werd de heer Hameiers, hoofd physieke distributie en technische diensten, verzocht de jubilaris met de gouden speld te onderscheiden. Hierna ging het gezelschap naar ont vangstruimte 't Zoalke, waar inmiddels vele belangstellenden, onder wie een aantal „oudgedienden", zich hadden verzameld om de heer Lieven te feliciteren. Alhier werd namens het per soneel door de heer Van Hilten, onder het uitspreken van een aantal welgekozen woorden, een cadeau onder couvert aan geboden. De receptie voltrok zich verder in een zeer geanimeerde stemming, waarbij de heer Lieven tot slot alle aanwezigen hartelijk dankte voor hetgeen hij op zijn jubileum had onder vonden. Rotterdam Op 3 november jl. herdacht de heer CC. Schotting het feit dat hij op 2 november 1953 als biermonteur in dienst trad van de brou werij aan de Keileweg in Rotterdam. Bij zijn col lega's en veel vertegenwoordigers is hij beter bekend als oom Cor. Hij heeft zich in deze 25 jaar trouwe dienst doen kennen als iemand die altijd klaar stond om anderen te helpen. Ook is de heer Schotting altijd erg bescheiden en houdt hij er niet van voor het voetlicht te treden. Dat was dan ook de reden dat erop dit jubileum geen speeches gehouden werden. Het had overi gens als heel wat moeite gekost om hem zo ver te krijgen dat hij een jubileumviering wilde. Met het naderen van dit jubileum kon je merken dat hij het diep in zijn hart toch wel prettig vond. Ook zijn vrouw, die al die jaren pal achter hem heeft gestaan Samen met de heer Wolff (links) en hun schoonzoon (rechts) drinken de heer en mevrouw Schotting hier op het zilveren jubileum. vond het fijn dat haar man en zij samen met de kinderen dit feest mee konden maken. De jubilaris werd samen met zijn familie eerst in een ont vangstkamer verwelkomd. Daar overhandigde de heer Wolff hem de versierselen en de envelop met inhoud, ondanks zijn verzoek geen speeches te houden met een luchtige toespraak. Om half vijf trad de jubilaris de Raadskelder binnen, die be hoorlijk vol was en daarmee aantoonde dat hij bij meer mensen een gezien persoon is dan hij zelf vermoedde. In de kelder ontving Schotting van zijn collega's een zeer origineel ge schenk. Om half zeven vertrok de jubilaris met zijn gezin, de CTD-groep Schiedam en enkele genodigden naar een vanouds bij deze groep bekend café. Daar werd het feest nog even voortgezet. Schotting en zijn vrouw waren bijzonder dankbaar voor de grote belangstelling en de blijken van waardering. Zij zullen later nog vaak met genoegen aan dit jubileum terugdenken. Zoeterwoude Op 1 november jl. werd het 25- jarig jubileum van de heer T. E. H. Haggenma cher, momenteel werkzaam op de afdeling cen trale kwaliteitsdienst, gevierd. De jubilaris werd in het ontvangstgebouw De Hooiberg toege sproken door de heer Van Eerde, nadat de heer Spijker alle reerst allen welkom had geheten. De heer Van Eerde memo reerde in zijn speech de grote ijver en toewijding waarmee de heer Haggenmacher zijn werkzaamheden heeft verricht. Eén van de moeilijkste taken was wel het opzetten van zeven brouwerijen in het buitenland. De heer Van Eerde besloot tenslotte met hem te bedanken voor al hetgeen hij in de afgelopen 25 jaar reeds had gedaan; hij hoopte dat de resterende dienstjaren ook geweldig plezierig zullen zijn. Vervolgens kreeg collega Slootweg het woord. De ze vond het alleen al prettig om zo kort voor Sint Nicolaas cadeaus te mogen overhandigen. Omdat de heer Van Eerde alles al had verteld ging de heer Slootweg onmiddellijk over tot het overhandigen van de cadeaus namens het personeel en collega's. Allereerst kreeg de jubilaris een filmcameratas aan geboden. Het tweede cadeau was een microfoon om de film van geluid te laten voorzien. Dolle pret op het 25-jarig jubileum van de heer Haggenmacher, hier samen met vrouw en dochter. De heer Slootweg gaf als raad mee niet alleen in het buiten land, maar ook in Nederland mooie plekjes te schieten. Van daar dat het derde cadeau dan ook een fotoalbum was. Ten slotte bood de heer Slootweg nog een boekenbon aan. De jubilaris zelf bedankte tenslotte alle aanwezigen bijzonder hartelijk voor alles wat hem deze dag was overkomen. Hij vond dat de tijd bijzonder snel was gegaan en was blij bij Heineken te werken. 35

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 35