BUITENLAND VROLIJKE FAMILIEDAG OPDEAMSTEL- RKOUWEIUJ TE THESSALONIKI N I EUWS U IT HET Een Griekse volksdansgroep. De brouwerijmedewerkers en hun familieleden hier bezig met de Sirtaki. prachtig weer eri dus konden de activi teiten buiten plaatsvinden op het voet balveld van de brouwerij. Geheel in stijl waren er zitplaatsen en tafels gemaakt van Amstelkratten. Een kleurrijk en vro lijk gezicht al dat rood op de groene ga zons. Het geheel werd nog eens extra opgeluisterd door een band en het op treden van een Griekse volksdans groep. Later dansten vele bezoekers op het grasveld, een prachtig gezicht deze Griekse dansen! In de toekomst zal dit feestgedruis op een andere plek moeten plaatsvinden in verband met de uitbrei dingen. Het voetbalveld zal dan plaats moeten maken voor een tweede bottel- lijn en een opslagruimte voor vol- en leeggoed. Jaarlijks wordt erop de Amstel brouwerij in Thessaloniki een familiedag georga niseerd. Het is een feestelijk samenzijn van de ongeveer 260 personeelsleden en hun familie. Er was gelegenheid om de brouwerij te bezichtigen; later werd er gezamenlijk geluncht. Het was Het Amstel bier smaakt de Grieken goed. Alsacienne de Brasserie „Albra" S. A. - Frankrijk Op 23 oktober is de heer Y. H. M. N. Folmer met zijn gezin vertrokken naar Parijs. De heer Folmer is daar werkzaam als chef planning control commercie. Athenian Brewery S. A. - Griekenland De heer A. van der Est is op 7 oktober in Thessaloniki aangekomen, waar hij werkt als montage specialist. Bralima S. A. R. L. - Zaïre De heer H. G. Liebetrau, die op 13 oktober voor verlof in Europa is aangekomen, is op 30 oktober teruggereisd naar Kinshasa. Op 1 oktober is de familie W. Kruysse uit Bukavu voor verlof in Neder land gearriveerd. De heer C. L. A. Peterse is na genoten verlof op 16 oktober terugge gaan naar Mbandaka. Nigerian Breweries Ltd. - Nigeria Op 30 oktober is de heer C. Allport voor verlof in Europa aangekomen. Na het in Nederland doorgebrachte verlof is de heer Th. J. M. Harmsen op 29 september met zijn echtgenote teruggekeerd naar Lagos. De heer A. Kruyer is op 27 oktober vertrokken naar Lagos. De heer Kruyer is aldaar werkzaam als electrical installation manager. Na genoten verlof is de heer A. de Voogd teruggereisd naar Lagos. De heer H. Timmer, die op 5 oktober voor verlof in Nederland is aan gekomen, is op 31 oktober weer vertrokken naar Kaduna. Brasseries du Logone S. A. - Tsjaad Bij de familie W. R. v.d. Snoek heeft op 26-9-1978 gezinsuitbreiding plaats gevonden en wel door de geboorte van Yvo John. Malayan Breweries (Singapore) Pte. Ltd. - Singapore Op 13 oktober is de heer A. J. Kruidenier voor verlof in Nederland gearriveerd. Gezinsuitbreiding bij de familie J. G. P. Twaalfhoven door de geboorte van Jan Pieter op 6 november. P. T. Perusahaan Bir Indonesia - Indonesië Na het verlof in Nederland te hebben doorgebracht is de heer F. W. R. Steenstra Toussaint teruggekeerd naar Surabaya. Windward and Leeward Brewery Ltd. - Windward Islands De heer J. E. Dekker is met zijn gezin op 8 oktober teruggegaan naar St. Lucia. Brasserie de Tahiti S. A. - Tahiti Op 23 oktober is de heer T. A. M. Geysen vertrokken naar Papeete. De heer Geysen is daar werkzaam als spécialiste de montage. 31

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 31