J* H.Lang C.Lucke G. van Hanjo M. Mühlebach 975,- 500 J. J. Ceelen 1 J. J. Velderman 825; BELONINGEN Amsterdam Hattem Zoeterwoude AANMOEDIGINGSPREMIES Hattem Leeuwarden Zoeterwoude Rotterdam H. Lang C. Lucke Het idee van de inzenders, werkzaam op de energie- en storingsdienst, bracht Amsterdam een verbetering in een van de mechani sche remmen van de inspectie-machi nes Opti Scans. Het gebezigde systeem had als nadeel dat bij goed functioneren een vertraging in de snelheid optrad. Bij lichter afstellen werd een en ander min der betrouwbaar waardoor de hogere snelheid weer verloren ging. Er werd nu een remmechanisme met fotocel be dacht en ingebouwd en dit kwam zowel de snelheid als de betrouwbaarheid ten goede. Het idee van de heer Ceelen, werkzaam in de energie- en storingsdienst, han delt over de verandering van de capaci teitsregeling van luchtcompressoren. Naar aanleiding van dit idee is een cen trale capaciteitsregeling voor het lucht- voorzieningspark in de machinekamer uitgevoerd. Oorspronkelijk werden handbediende regelventielen toege past, die gevoelig zijn voor vocht, aan slag en vuil. Deze waren na revisie lastig in te stellen. De nieuwe ventielen zijn drieweg magneetventielen, die door een pressostaat bediend worden, waardoor genoemde nadelen vervallen. Amsterdam 's-Hertogenbosch Het idee van de heer Velderman, werk zaam op de technische werkplaats, houdt in dat door een bepaalde veran dering in de ophanging van de kelken van uit- en inpakker men nu bij het wis selen van een kelk enorm veel verlies in produktietijd kan voorkomen. De be- vestigingsring en de ring tussen de grondplaat en de beveiligingsplaat werd vervangen door een pennetje. In de pla ten kwamen twee gleuven en de lucht- slang werd iets langer gemaakt. P. Tak, energie en stor. dienst175,- H. Onverwagt, energie en stor. dienst175,- M. Nijziel, elektr. techn. werkplaats80,- J. P. Faasen, int. dienst65,- H. Onverwagt, energie en stor. dienst30,- M. L'Bayan, vatenvulafd25,- M. Castro Maneiro, mech. werkpl25,- A. Martherus, mech. werkpl25,- E. D. v.d. Berg, afd. techn. dienst75,- C. J. M. van Klaver, dienstgebouw90,- W. F. C. van Otterloo, Bettoweg80,- C. v.d. Zijden, planning werkvoorbereiding70,- C. J. M. Klaver, dienstgebouw60.- J. J. M. Bitter, kantoorkantine60,- A. H. Wentink, brouwhuis60,- J. M. Wit, bottelarij50,- W. v.d. Est, brouwhuis45,- G. van Hartevelt, dienstgebouw40,- R. van Rooyen, biermagazijn40,- M. v.d. Bent, bewaking40,- G. van Hartevelt, dienstgebouw35,- F. J. van Offeren, centr. secretariaat35,- R. van Amsterdam, kantoorkantine35,- H. J. Smit, bewaking35,- G. P. van Loenen, dienstgebouw30,- J. de Jong, int. dienst30,- C. W. Zwaan, bewaking25,- P. Groenendijk, centr. archief dienst25,- I. A. van Kwawegen, postkamer25,- ledereen kreeg een geschenk uit de groep behorende bij de belo ning. G. Muller, magazijn25,- H. W. Peek, verk. bureau25,- J. A. Wijkstra, magazijn25,- E. Sturing/E. P. van Nimwegen, kantine25,- H. Glazema/B. Pijper, schilders25,- J. v.d. Burgt/S. Sijmonsma, int. transp./int. dienst25,- G. P. M. Waardijk, centr. inkoop25,- J. Meyvogel, int. transport25,- J. Zoons, brouwhuis25,- J. J. van Dijk, bedrijfskantine25,- C. Bos, brouwhuis25,- K. V. J. Zegers-Hulscher, plaats, adm25, 29

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 29