II01UWBIE1) LIMBURG OPERATIONEEL VOORUITGESCHOVEN POST VAN DE BROUWERIJ Overzicht van het in het industriepark van Nuth gelegen pand, waarin (rechts) het verkoopkantoor Limburg begane grond en eerste verdieping is gevestigd. Zoals wij reeds eerder meldden is op 1 april jl. de nieuwe organisatie in het ho- recagebied Limburg van start gegaan. Vanaf die datum was de niet ver van Heerlen gelegen hoofdvestiging Nuth operationeel, zij het dat aanvankelijk vanuit Den Bosch werd gewerkt. Na het gereedkomen, op 5 juni jl., van de kan toorruimten in Nuth heeft de groep, die verantwoordelijk is voor de bewerking van de markt in het horecagebied Lim burg zich daar definitief gevestigd. De groep bestaat uit in totaal 108 medewer kers, met inbegrip van de bemanning NIJTII De receptie met mejuffrouw M. Boesten. van de „nederzettingen" in Horst en Roermond, waar mensen van fysieke distributie, commercieel technische dienst en verkoop, onder leiding van de hoofdvestiging in Nuth, werkzaam zijn. In het gebouw aldaar (zie de foto) zijn behalve de verkoopgroep, de concern- drankengroothandel Maas Jeker B.V., alsook een depot (opslag concernpro- dukten) gevestigd. Het horecagebied Limburg omvat het grootste deel van deze provincie. De nieuwe organisatie staat onder leiding van de heer J. G. M. Kerckhoffs, onder wie drie afdelingen ressorteren. Dit zijn: verkoop, met aan het hoofd de heer R. C. H. M. van Dongen, distributie techni- 't Zoalke is de naam van de ontvangstruimte. Inzet: de tap, die op de kop van een groot houten vat is ondergebracht. De inrichting van het verkoopkantoor kwam tot stand in nauw overleg met de heer G. van Lunteren van het Heineken bouwbureau. sche diensten onder leiding van de heer J. L. Hameiers en het secretariaat, waarover de heer M. P. H. J. de Goey de scepter zwaait. Bij dit secretariaat ligt het accent op de verkoop ondersteunende functie. Vers van 't Vat bracht vorige maand een bezoek aan de nieuwe vestiging. ,,Het verkoopkan toor opereert voor de klant autonoom," aldus de heer Kerckhoffs, die Nuth een „vooruitgeschoven post van de brouwe rij" noemt, met het doel marktgericht, dat wil zeggen, dicht bij de afnemer werkzaam te zijn. Dit laatste geheel vol gens de opzet van de nieuwe organisatie Gedeelte van het secretariaat. V.l n.r. de da mes J. Heuts en C. Vinken, de heren J. Wee- gink en H. van de Sterren, mevrouw J. Ver- schueren en (op de rug gezien) de heer F. Verhagen. (die successievelijk in de overige delen van het land zal worden doorgevoerd): het verkleinen van de afstand naar de klant. „Onze mensen in het veld voelen zich gelukkig in de nieuwe organisatie," stelt de heer Kerckhoffs tevreden vast. En nog tevredener: „De klant zegt nu weer: Ik ga naar de brouwerij." Wij wensen onze collega's in Limburg, die vanuit Nuth de horecaverkoop in de breedste zin van alle concernpro- dukten behartigen, veel succes! 27

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 27