JUMPING AMSTERDAM 1078 i i i VEILIGIIKXDSACTIE BRILOP AKTijE BRIL OP De JUISTE OPLOSSiN De 21e Jumping Amsterdam was ook dit jaar weer een hoogtepunt voor de paar- desportliefhebbers. Maar liefst 27.000 bezoekers trokken vanaf 2 tot en met 5 november naar de Amsterdamse Rai. Ons concern had dit jaar weer zijn stempel op dit hele gebeuren gedrukt. Vele reclame-borden van Heineken, Ja germeister, Pepsi Cola en 7-Up hingen in en rondom de piste. Ook was er een speciale Heineken stand waar ons bier in overvloed werd getapt. Behalve Heine ken bier was er op deze jumping echter ook Engels bier te krijgen. Een speciale Whitbread bus was in de Rai geïnstal leerd waar men dit bier verstrekte. De winnaar- van het onderdeel dat zon dagmiddag 5 november verreden werd, was de Oostenrijker Hugo Simon, die zowel de Heineken Prijs als de Prijs van de Stad Amsterdam won. Deze laatste prijs telt mee voor de puntentelling voor de World Cup die dit jaar is ingesteld. In Europa en Amerika zullen het komende half jaar nog heel wat wedstrijden verre den worden, voordat de finale om de World Cup uiteindelijk op 8 en 9 april 1979 in Göteborg te Zweden zal worden gehouden. De heer A. H. Heineken reikte de Heine ken beker zondagmiddag 5 november persoonlijk aan Hugo Simon uit (zie foto 1). Op foto 2 ziet u hoe de fotograaf net deze prachtige sprong van ruiter en paard heeft vastgelegd. Foto 3: Twee Heineken paarden egaliseren de piste. In samenwerking met de afdeling Advi sering Bedrijfsveiligheid van het GAK en de veiligheidscommissie van de ves tiging aan de Van der Helststraat in Am sterdam was er de hele maand oktober een grote veiligheidsactie op deze ves tiging. Gekozen was voor een actie die gericht was op de bescherming van de ogen en die dan ook de naam ,,Bril op" droeg. Naast het verspreiden van allerlei fol dermateriaal en de organisatie van een prijsvraag was er gedurende vier dagen een door het GAK opgezette tentoon stelling in de bedrijfskantine. Iedere medewerker kreeg vier dagen lang de gelegenheid deze tentoonstelling te be zoeken. Hiervan maakte bijna driekwart van de medewerkers gebruik. Groeps gewijs bezochten de afdelingen dit vei- ligheidsgebeuren. Een medewerker van het GAK laat hier een verbrijzeld brillenglas zien.

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 19