BADMINTON Het begint zo langzamerhand traditie te worden dat de Rot terdammers bij dit wedstrijd onderdeel de toon aange ven. Met tien wedstrijdpunten eindigden zij op de eerste plaats. Evenals vorig jaar be zette Den Bosch de tweede plaats, echter samen met Zoeterwoude. Amsterdam en Bunnik deelden eveneens een plaats en wel de vierde met een gelijk aantal punten. De Gedistilleerd Groep Ne derland haalde op dit onder deel geen enkel punt. BILJART Vanaf het begin lag Den Bosch aan de kop. Halverwe ge werd Rotterdam echter ook gevaarlijk. De andere vier vestigingen liepen bij dit duo aanzienlijk achter. Uiteinde lijk won Den Bosch, met op de De hockeyers van Amster dam verloren geen enkele wedstrijd en na een 5-0 over winning op Rotterdam was het wel duidelijk dat zij in de ze sport het sterkst waren. Rotterdam werd tweede, Zoeterwoude derde en Bun- nik vierde. KLAVERJASSEN Aan dit wedstrijdonderdeel deden alle deelnemende ves- 23 20 c 'J 'v'fvröfl «éry T tigingen weer mee. Elk team bestond uit vier koppels van twee personen die volgens het Amsterdams systeem per partij zestien spellen speel den. Bunnik behaalde hier een eerste prijs, Rotterdam de tweede, Amsterdam de derde en Den Bosch de vier de prijs. Zoeterwoude en de Gedistilleerd Groep Neder land eindigden respectieve lijk op de vijfde en zesde plaats. meting in het water terugge zet. De heer Hamer uit Am sterdam werd in het persoon lijk klassement winnaar met in totaal 185 centimeter gevan gen vis. Tweede werd Zoe terwoude, op de hielen ge volgd door Den Bosch. Dan kwam er een meter lang niets totdat Rotterdam met 228 centimeter de vierde plaats wist te veroveren. Bunnik en de Gedistilleerd Groep Ne derland eindigden tenslotte op respectievelijk de vijfde en de zesde plaats. TAFELTENNIS Een eerste plaats voor Zoe terwoude bij het wedstrijdon derdeel tafeltennis. Fanatiek werd er gespeeld, maar ook zeer sportief. Vlak achter Zoeterwoude eindigde Den Bosch als tweede. Derde werd Rotterdam en vierde Amsterdam. Bunnik wist nog twee wedstrijdpunten binnen 21 tweede plaats Rotterdam. Amsterdam en Vrumona kwamen respectievelijk op de derde en vierde plaats, terwijl Zoeterwoude en de Gedistil leerd Groep Nederland op een gedeelde laatste plaats eindigden. BRIDGE Met 352 punten behaalde Rotterdam ruimschoots de eerste plaats bij dit wedstrijd onderdeel. Zoeterwoude werd hier tweede en Amster dam derde. Bunnik en Den Bosch die respectievelijk op de vierde en vijfde plaats ein- 24 digden, waren bijzonder aan elkaar gewaagd. Den Bosch had slechts zeven punten minder dan eerstgenoemde. De Gedistilleerd Groep Ne derland deed aan deze tak van sport niet mee. HOCKEY Voor het wedstrijdonderdeel hockey waren slechts vier teams beschikbaar, te weten Amsterdam, Bunnik, Rotter dam en Zoeterwoude. Met de keepers was het echter nog slechter gesteld, want er wa ren er slechts twee, die in de verschillende teams invielen. HENGELEN Amsterdam werd winnaar van dit wedstrijdonderdeel, aan gezien de deelnemers van deze vestiging samen 366 centimeter vis wisten te van gen. Degevangen vis werd na te halen en kreeg hierdoor nog een vijfde plaats toebe deeld. De Gedistilleerd Groep Nederland won echter hele maal niets en moest zodoen de met de zesde plaats ge noegen nemen. 19. Tennissupporter. 20. Het terras bij de kantine naast de voetbalvelden was een van de drukstbezochte punten op deze sportdag. 21De dixielandband van Seven- Up speelt een vrolijk deuntje. 22. Spannend moment uit de wedstrijd Den Bosch-Amsterdam 23. Een tackle in de finale-wed strijd Amsterdam tegen Rotter dam, die Amsterdam met 1-0 zou winnen. 24. De voetbalfinalisten Amster dam (in witte shirts) en Rotter dam. 9

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 9