deeltelijk) per dubbeldekker kon ver kennen. Aan het einde van de middag volgde een korte rondleiding door een gedeelte van de nieuwe kantoorvleugel, zodat men onder andere via een kijkje in de op dat moment nog lege kamers toch reeds een indruk kon krijgen van het toekomstige „leven en werken" in de vestiging Zoeterwoude. De voet-gangers in het stukje park bij het ontvangstgebouw. Uitgebreide informatie was beschikbaar, on der andere over sport-, recreatie- en hobby- beoefening via de eigen personeelsvereni ging. voornamelijk op de eerste en tweede verdieping gehuisvest zijn. Het gedeelte op de begane grond is in zijn geheel gereserveerd voor de „hard ware", de computerapparatuur dus, van de Heineken Automatiseringsgroep (voorheen Heineken Rekencentrum ge heten). De derde en vierde verdieping zullen te zijner tijd, dat wil zeggen in de eerste maanden van het komende jaar, onderdak bieden aan de medewerkers van genoemde groep uit Rotterdam en aan die van de administratie en financiën van E.F.I. Nederland. Het Heineken bouwbureau, Rotterdam, Tuinaanleg Ook op het gebied van de tuinaanleg rond de nieuwe vleugel staat het nodige te gebeuren. Behalve het aanbrengen van verschillende beplantingen zal tus sen de Vijverweg en vleugel 4 een klein moerasgebied worden gecreëerd. Ver der wordt de bestaande vijver bij het ontvangstgebouw doorgetrokken onder de kolommen van de nog te bouwen vleugel 3 door, tot in de binnenplaats van het kantoorcomplex, dat na de voltooi ing te zijner tijd van vleugel 3 tot een carré zal zijn uitgegroeid (zie daarvoor ook de maquettefoto). zal straks zijn werkzaamheden verrich ten in een gedeelte van de tweede ver dieping. Om nog enkele afdelingen te noemen, fysieke distributie en reclame inkoop bier kunt u binnenkort terugvin den in het kopgedeelte van respectie velijk de derde en vierde verdieping. Anderen gingen per dubbeldekker naar de brouwerijvoor een rondleiding door het bedrijf. Wandelend het terrein verkennen Indeling Het nieuwe kantoorgedeelte, vleugel 4 genoemd, bevat ongeveer tweehonderd kamers. Verder zijn er in totaal acht ver gaderkamers of -zalen ingericht. Op de vierde (hoogste) verdieping is een grote vergaderzaal gesitueerd, bestemd onder meer voor vergaderingen van de centra le ondernemingsraad. De uit Amsterdam afkomstige medewer kers van de Divisie Nederland zullen Oplevering De oplevering van de tweede verdieping van vleugel 4 vond plaats op 29 septem ber jl.; die van de eerste verdieping is op 15 november a.s. vastgesteld, op welk tijdstip ook de kop van de eerste, twee de, derde en vierde verdieping gereed moet zijn. Alles wordt in het werk gesteld om tegen die tijd eveneens de nieuwe entree naar de hal (zie de maquettefoto) gereed te hebben. De planning voor de datum van opleve ring van de begane grond en van de derde en vierde verdieping is gesteld op begin volgend jaar. De maquette van het totale kantoorcomplex, met aan de voorzijde de nog te bouwen vleu gel 3. Binnen in het carré de vijverpartij, die een voortzetting vormt van de bestaande vij ver bij De Hooiberg (linksonder). Vleugel 4 bevindt zich aan de rechterzijde van het carré. Rechtsboven op de foto is te zien hoe de nieuwe entree zal worden uitgevoerd. 4

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 4