Deide kantoorvleugel nagenoeg gereed NIEUWKOMERS KWAMEN KENNIS MAKEN MET ZOETERWOUDE Bij het verschijnen van deze editie is de nieuwe kantoorvleugel op onze vestiging te Zoeterwoude nagenoeg gereed om de eerste grote groep nieuwe bewoners op te nemen. Een kleine „voorhoede", bestaande uit een twintigtal medewerkers, afkom stig van de Amsterdamse kantoren aan respectievelijk de Mauritskade en het Weteringplantsoen, heeft reeds op 2 oktober jl. zijn intrek ge nomen in de voor hen bestemde ruimten op de tweede verdieping van de nieuwe kantoorvleugel. Op 16 november a.s. volgt een grote groep, die wordt gevormd door de medewerkers van de Divisie Neder land, die nu nog gehuisvest zijn in het kantoor aan de Mauritskade. Kennismaking Begin september jl. werd voor alle nieuwkomers uit Amsterdam en ook voor enkele medewerkers uit Rotterdam (Heineken bouwbureau), die als eersten het nieuwe kantoorgedeelte zouden gaan betrekken, een kennismakings bijeenkomst georganiseerd. De .nieu we/kom in Zoeterwoude! De eerste groep tij dens de ontvangst in De Hooiberg. welingen" werden 's middags ontvan gen in De Hooiberg, waar alles in ge reedheid was gebracht om hen via ver schillende programmaonderdelen zo goed en snel mogelijk met de (en hun) nieuwe situatie vertrouwd te maken. Uit gebreide informatie was beschikbaar over de nieuwe kantoorvleugel en „waar precies in welke kamer men kwam te zit Kantoorvleugel 4 met daaronder ..geprojec teerd" het grootste deel van de bewoners, die hun nieuwe home kwamen bezichtigen, de grote groep op 8 september jl., het kleine ge zelschap vijf dagen later. ten", over de mogelijkheden (na werk tijd) tot recreatie via de eigen perso neelsvereniging, over het bedrijf en het terrein, die men wandelend dan wel (ge- 3

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 3