AMSTERDAM J Gehuwd R. Rückert (bedrijfsbureau) met mej. H. T. Verbeek mej. W. J. G. Zwaan (kantine) met H. B. Ber kenhamer mej. P. Wiersma (telex) met O. P. N. Dorn, mej A. Stroker (plaats, sal. adm.) met K. van Vliet. Geboren Marije, d. v. B. Faber (centraal magazijn) AMSTERDAM II Gehuwd J. G. Schapink (reel. prom, bier) met mej. H. Bouhuys, mej. M. M. M. M. van Dijk (exp.) met T. W. Alexander, A. V. Kievit (opleidingen) met mej. J. J. M. Vlemmings Geboren Erik, z. v. mevr. A. Keijzer-Post (plaats, adm.) Jessica, d. v. L. van Hout-Peereboom (reel. prom.) Michel, z. v. J. Kooyman (bottelarij) Daoud, z. v. M. A. M. Baliou (bottelarij) Marina, d. v. L. Navarro Alcazar (bottelarij) Schraesta, d. v. R. Badrising (lagerkelder) Bernard, z. v. B. A. Mullens (mouterij) BUNNIK Gehuwd mej. M. C. Posno (centr. voorraad adm.) met C. A. van Laar E. Scheper (werkpl.) met mej. O. v.d. Broek G. v. Straalen (werkpl.) met mej. A. Vermazen H. Hendriks (bottelarij) met mej. W. v.d. Akker Geboren Daniël, z. v. N. Kuyer (bottelarij) Barbara, d. v. J. Marijnissen (bottelarij) HATTEM Geboren Said, z. v. A. M. Daoued (verpakking) Johan, z. v. H. Kers (verpakking) 'S-HERTOGENBOSCH Gehuwd C. G. M. Wilhart (int. dienst) met B. W. A Lommers J. H. van Diepen (bott.) met mej. J. A. J. Hornman R. E. Kramer (bott.) met mej. I. Tedja P. de Jong (bott.) met mej. J. de Graaf H. J. Schouten (bott.) met mej. V. C. Pieters W. C. H. Heesakkers (bott.) met mej. A. van Velthoven Geboren Miranda, d. v. G. F. Weber (bott.) Marieke, d. v. J. J. J van lersel (stor. dienst) Matthias, z. v. H. J. Borer (bott.) Petra, d. v. J. A. M. J. Grever (mech. werkpl.) Lizzy, d. v. J. J. N. Kuipers (lagerkelder) Chantal, d. v. H. M. W. F. Robben (bott.) Dennis, z. v. L. C. Schoenmakers (lagerkel der) Linda, d. v. L. A. Aloserij (ziederij) LEEUWARDEN Geboren René, z. v. M. J. Peul (afd. opslag gereed prod. emballage) ROTTERDAM Gehuwd mej. M. A. H. Kwant (centr. voorraad adm.) met J. G. Landzaad mej. V. H. M. Elmzoom (E.T.A.) met P. Brand Geboren Hugo, z. v. F. de Kok (H.R.C.) Fabian, z. v. O. Tuhumury (E.T.A.) Mirella, d. v. P. J. Pijpers (centr. voorraad adm.) SCHIEDAM Aijla, d. v. mevrouw K. Topcu-Keskin (ver pakken) ZOETERWOUDE Gehuwd mej. A. C. Ketel (pl. adm.) met W. P. Vergunst mej. J. Pelster (centr. tek. arej.) met D. W. Gideonse J. D. A. Goud (afd. proces technologie) met mej. I. A. M. Schenk Geboren Jos, z. v. M. J. Hoogwerf (centr. voorraad adm.) GESLAAGD Amsterdam mej. A. W. T. M v.d. Sligte (advertising pro motions), diploma reclame van de Stichting voor Reclame- en Marketing Onderwijs; J. P. Kuys (bedrijfsbureau), produktieplanning P. E.R.T. (Praehep). Bunnik mej. H. Diekema (expeditie), MAVO-4; J. F. van der Wal (bedrijfsbureau), produktieplan ning P.E.R.T. (Praehep). 's-Hertogenbosch L. G. H. Huismans (plaats, adm.), moderne bedrijfsadm.; G. J. M. de Graauw (int. acc. dienst), moderne bedrijfs adm. Rotterdam H. Plass (centr. sal. loonadm.), cursus Oplei ding Sociale Verzekering deel I en II. Zoeterwoude mej. L. Gouweloos (vertaaiafdeling), Diplome de Langue Francaise van de Alliance Fran- caise; C. De Jager (tekenkamer), Diploma Tekenaar Constructeur Pijpleidingen P.B.N.A. Onze dienst verlieten M. Brouwer (ligkelder) A/Hel. W. J. H. Hopman (planning en control), S. Zijlstra (verkoop bier), P. H. H. J. Charbo (verkoop), A. G. Peereboom (reklame en prom.), A. Breems (fustenvul) A/Mau. W. de Vet (intern transport), N. Fernandez Llamazares (bottelarij), F. Alvarez Fernandez (bottelarij), W. de Vet (bottelarij), Mevr. R. A. M. van Amelsvoort (p.p.cj,), Mevr. M. Pattiru- hu-Puturuhu (interne dienst) H/Bosch, mw. M. J. A. Godschalk ETA, mw. G. M. den Dopper (pl. adm.), A. H. M. Tilburgs (H.R.C.), mw. J. Versendaal (PI. Adm.), P. J. Kuling (H. R. C.) (R/Cr), A. L. Faber (C.V.A.), Bunnik. J. A. H. Visser (bottelarij), J. P. J. Ouwerkerk (water milieu), J. J. Bouwens (werkplaatsen alg.), Z/wou. OVERLEDEN In memoriam P. G. VAN LIEROP Groot was de verslagenheid op de Mauritskade toen in de morgen van 27 september bekend werd dat Piet de avond tevoren was overleden. Niet alleen dat een goede en opge wekte collega van ons heenging, ook het feit dat hij net 59 jaar geworden twee dagen later zijn 25-jarig jubi leum gevierd zou hebben, stemde ve len tot droefenis. Werkzaam als on- derhouds-timmerman in de interne dienst, kwam hij in aanraking met na genoeg alle medewerkers. Met een „voor mij zijn er overal klussen" ver richtte hij zijn werk met veel overgave. Midden 1976 begon hij te sukkelen met zijn gezondheid. Enige maanden ziekenhuis, weer thuis en ais het maar even kon voor halve dagen werken. Piet wilde erbij zijn. Twee weken voor zijn verschei den kwam hij nog halve dagen wer ken, hij wilde zijn jubileum op de brouwerij vieren. Helaas mocht het niet zo zijn. Weer moest hij naar het ziekenhuis, nu echter voor de laatste keer. Voor ons is het een te vroeg afscheid van een betrouwbare en waardevolle mede werker. De heer J. K. Scheuierman (77) over leed op 6 september jl. Hij was jaren werkzaam in de mouterij te Rotterdam. In december 1965 ging hij met pen sioen. In Den Bosch overleed op 7 september jl. de heer Ellens (65). Hij werkte tot 1973 in de groep Horeca te Den Bosch. Op 1 oktober 1973 ging hij in de wachtgeldregeling. Eveneens op 7 september jl. overleed de heer T. v. d. Molen (61). De overle dene was lange tijd werkzaam op onze vestiging aan de Mauritskade. Op 1 juli 1977 ging de heer Van de Molen in de invaliditeitsregeling. De heer E. J. van de Ven (64) overleed op 14 juli jl. Hij was een van onze Bel gische werknemers en werkte in de bottelarij van onze vestiging in Den Bosch. De heer Van de Ven kwam in 1965 bij ons concern in dienst en ging in 1974 in de invaliditeitsregeling. Op 24 september jl. overleed de heer J. C. K. Schrama (68). De heer Schra- ma kwam in 1942 bij ons concern in dienst en was werkzaam als verte genwoordiger. Later werd hij directeur van de brouwerij De Sleutel in Dor drecht. In 1971 ging hij in de wacht geldregeling. 38

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 38