D. Brouwer L. de Groot Dankbetuigingen dige collegialiteit, waarna hij hem namens het voltallige per soneel een geschenkenbon aanbood. Een zwager van de heer De Ruiter richtte een dankwoord tot allen, die deze dag tot een voor de jubilaris onvergetelijke hebben gemaakt. LEEUWARDEN In een tot barstens toe gevul de ontvangstzaal bij Bokma werd het 40-jarig jubileum gevierd van de heer D. Brouwer. Als jongetje van 14 jaar ging de kleine Doeije, begeleid door ,,heit" naar de heer Bokma toe om te informeren of er ook een „plak" was voor hem. Aangezien de oude Brou wer ook al jaren bij de firma Bokma werkte, was plaatsing geen probleem. Binnen vijf minuten was alles geregeld en kon met het werk begonnen worden. Er is uiteindelijk niet veel dat de heer Brouwer niet gedaan heeft. Geleidelijk aan ging het bergopwaarts en heeft de jubi laris zijn huidige positie, chef over de magazijnen, bereikt. Veel is er veranderd in het bedrijf gedurende die 40 jaren, maar de heer Brouwer is altijd dezelfde gebleven. Een harde werker, rustig, vriendelijk, zo werd hij door de eerste spreker, de heer Van Hulsen, geschetst. Na mevrouw Brouwer in de hulde be trokken te hebben, overhandigde hij de bekende envelop. Vervolgens memoreerde de heer Bokma de hechte band die in de loop der jaren ontstaan was tussen de heer Brouwer en het bedrijf en vooral ook met de familie Bokma. Onder daverend applaus kreeg de jubilaris namens de familie Bokma een gou den horloge aangeboden. Toen was de beurt aan de heer Siemens, die namens de personeelsvereniging sprak en Brouwers grote collegialiteit ten opzichte van de andere me dewerkers benadrukte. Als cadeau werd een prachtige baro meter overhandigd, iets wat de heer Brouwer al lang had willen hebben. Deze prachtige ba rometer was een van de vele cadeaus die de heer Brouwer op zijn 40-jarig jubileum aangeboden kreeg. Als laatste spreker kwam de heer Van Brunschot de goede en plezierige relaties onderstrepen die de heer Brouwer als sec retaris van de ideeënbus onderhoudt met de centrale ideeën buscommissie. Ook deze woorden gingen vergezeld van een stoffelijke blijk van waardering in de vorm van een goede fles jonge jenever. Bedrijfsleider Schipper bevestigt de gouden speld op de revers van zilveren jubilaris De Groot. ZOETERWOUDE Op 15 september jl. vierde de heer L. de Groot, momenteel werkzaam in het dienstgebouw, zijn zilveren jubileum. In de Van Swietenkamer van het ontvangstge bouw De Hooiberg sprak bedrijfsleider Schipper als eerste de heer De Groot toe. In zijn toespraak liet hij de loopbaan van de jubilaris de revue passeren en bedankte hij hem voor zijn naar tevredenheid gedane arbeid. Ook mevrouw De Groot werd in deze dank betrokken. Vervolgens decoreerde hij de heer De Groot met het eremetaal en overhandigde hij de bij dit jubileum behorende envelop. De tweede spreker was de heer A. Kraayo, sinds korte tijd de directe chef van de jubilaris. Hij had over de korte tijd dat hij de jubilaris kende, niets dan lovends over hem mee te delen. Na zijn toespraak bood hij de heer De Groot een foto aan van de filterkamer in Rotterdam. In deze, inmiddels verloren gegane glorie, heeft de jubilaris vele jaren gewerkt. Vervolgens nam de heer Van Gulik (wachtchef dienstgebouw) het woord. Vanzelfsprekend haalde de heer Van Gulik vele oude herinneringen op uit de oude Rotterdamse brouwerij en bood hem namens de afdeling een geweldige plantenbak aan. Tenslotte, als laatste spreker, hield de heer Siegers namens de Industriebond N.V.V. een speech en bood hem een cadeau onder couvert aan. Hierna werd een ieder in de gelegenheid gesteld de jubilaris en zijn gezin geluk te wensen. Gaarne wil ik langs deze weg mijn hartelijke dank betuigen aan allen, die de dag, waarop mijn 25-jarig jubileum bij Van Olffen B V. werd herdacht, tot een onvergetelijke hebben ge maakt. A. de Fluiter Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik allen hartelijk bedanken voor de cadeaus en belangstelling die ik mocht ontvangen tijdens mijn 25-jarig jubileum. Th. Bulte Ter gelegenheid van mijn afscheid op 23 au gustus jl. wil ik u gaarne bedanken voor de belangstelling alsmede de envelop die ik ter gelegenheid hiervan heb mogen ontvangen. Ook mijn vrouw en kinderen zullen met veel genoegen aan deze dag terugdenken. C. D. Nap Het was me het dagje wel! Nauwelijks ont waakt, werden wij al geconfronteerd met drie maal mijn foto affichegroot op het gras veld tegenover onze flat. Ook elders in de stad dezelfde affiches! En wat een genoegen om op de receptie weer zoveel „oude" bekenden te mogen ontmoeten! Mensen, bedankt voor jullie belangstelling, voor jullie geschenken, brieven, telegrammen, etcetera. Het was voor mijn vrouw en voor mij, zowel als voor onze kinderen een dag vol warme genegenheid een dag om niet te vergeten. Th. J. Hovius Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik langs deze weg onze hartelijke dank betuigen aan directie, bedrijfsleiding, chefs en groeps leiders, specialisten en collega's, de bond en jubileumfonds voor de geschenken die ik heb ontvangen op mijn 25-jarig jubileum. L. de Groot Voor de belangstelling, het geweldige aantal kaarten, bloemen en fruit die ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en thuis van u heb mogen ontvangen, wil ik graag iedereen har telijk bedanken. C Akkerman Voor het medeleven en de belangstelling be toond bij het overlijden van mijn man zeg ik bij deze u allen hartelijk dank, ook namens mijn kinderen. Mevrouw W. Lockhorst-Bandell 34

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 34