Afscheid C. D. Nap B. A. Dammers Th. J. Hovius De heer Verlinden overhandigt de envelop met inhoud aan de schei dende heer Nap (rechts), terwijl mevrouw Nap lachend toekijkt. AMSTERDAM Na een dienstverband van 27 jaar nam de heer C. D. Nap op 23 augustus jl., in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd, afscheid van zijn werk kring. De heer Nap is sinds zijn indiensttreding bij Heineken op 1 februari 1951 altijd op het financiële vlak werkzaam geweest. In eerste instantie gestart met de uitvoering van algemene boekhoudkundige activiteiten, groeide de heer Nap in 1953 door tot chef hoofdboekhouding. In 1969 vond de heer Nap in de afdeling financiën en con- cernverslaggeving zijn definitieve werkterrein. Hier was hij met name belast met het beheer van financiën en de zorg voor de concernverslaggeving. Vermeldenswaard is dat hij vanwege zijn deskundigheid werd uitgezonden naar Indonesië om daar gedurende de periode juni 1977 tot juli 1978 de P. T. Peru- sahaan Bir Indonesia de nodige bijstand op administratief ge bied te verlenen. Het gebeuren ter gelegenheid van de pensionering werd ge houden in 't Koelschip. De heer Nap, die was vergezeld van zijn vrouw en zijn dochter, had de wens geuit een en ander in besloten kring, zonder speeches, te doen plaatsvinden. Bij zijn afscheid ontving de heer Nap een geschenk onder couvert waarvan hij de inhoud zal gebruiken voor de aankoop van een stereo-autoradio. In de opzet om dit afscheid in een onge dwongen sfeer af te ronden is de heer Nap overigens volledig geslaagd. AMSTERDAM Op 22 september jl. werd de heer B. A. Dammers, chef van de elektrotechni sche werkplaats met echtgenote, dochter en schoonzoon op de brouwerij ontvangen ter ge legenheid van zijn 40-jarig jubileum. Bij het officiële gedeelte waren aanwezig mevrouw Van Kooten-Pinke en de heren De heer Dammers gezeten in een van zijn cadeaus op de dag van zijn 40-jarig jubileum. Louwinger, Ham, Jansen, Van der Heijden, Dütrich en De Graaf. Op initiatief van zijn moeder kwam de heer Dammers op 22 september 1938 bij Amstel werken. Dat was gelijk met collega Van Vliet, die er evenwel enige tijd tussenuit is geweest. Hoewel de jubilaris geen toespraken wilde, heeft de heer Ham, bij afwezigheid van bedrijfsleider Welmers, die helaas verhin derd was, na een korte speech de speld met briljant uitgereikt. Hij zag de heer Dammers als een van de vaste rustpunten in het bedrijf. Op een zeer druk bezochte receptie nam de jubilaris daarna de vele gelukwensen en cadeaus in ontvangst. AMSTERDAM Het is ongetwijfeld een unieke ervaring als je bij het ontwaken een sandwich, die bestaat uit twee tegen elkaar geplaatste re clameborden met je eigen beeltenis erop, ont waart in het plantsoen tegenover je woning. Dit overkwam de heer Th. J. Hovius, die veertig jaar bij onze onderneming was, welk heugelijk feit op 31 augustus jl. werd gevierd. In gezelschap van zijn echtgenote, drie dochters en drie schoonzoons werd hij ontvangen door mevrouw Van Koo ten-Pinke en de heren Veldkamp, IJlstra, Beishuizen, Van Oostrum en Van Es. Na een behouden tocht langs talloze Na de viering van zijn 40-jarig jubileum wist iedereen ver moedelijk wei wie nu eigenlijk Theo Ho vius is. 32

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 32