versvanlnt in lil nummer Commissaris J. J. A. Berger overleden Bij de voorpagina Zoeterwoude. Overzicht van de nieuwe kan toorvleugel, waarvan een gedeelte inmiddels door de eerste bewoners is betrokken. Zie ook pagina 3 en 4. Op de voorgrond het parkeerterrein, Hooibergplein geheten. Om dat hiervan de maximumcapaciteit reeds is bereikt, werd kortgeleden nieuwe parkeer ruimte (zie pagina 5) geschapen. (Camera standpunt ruim 30 meter boven het maaiveld.) Bij de achterpagina In de reclame-show rond het Amsterdam 703 voetbaltoernooi (18 en 20 augustus jl.), zie ook pagina 29, vormde het optreden van het Heineken/Sony parateam een spectaculair hoogtepunt. Op deze unieke foto het gebeu ren van de „andere" zijde gezien: het resul taat van de opname, die fotograaf/parachu tist Max Dereta van zijn dalende collega's maakte, is adembenemend. 29STE JAARGANG 7/78 NOVEMBER PERSONEELSBLAD VAN HET HEINEKEN CONCERN Redactie-adres: Postbus 28, Amsterdam Telefoon 020 - 702283, 702264, 702172 REDACTIE: W. J. Bruggeman (hoofdredacteur) Ineke Spoorenberg Els Reijnders REDACTIECOMMISSIE: Mr. J. Th. Kappelle Mr. D. P. de Graaf Jhr. F. J. C. Mollerus Mr. L. M. Pahud de Mortanges Ir. J. B. R. Schwietert J. Siep H. A. H. Verlinden CORRESPONDENTEN: Amsterdam (Stadhouderskade): P. A. Sternfeld Amsterdam (Mauritskade): A. G. M. de Wit Bunnik: Mieke Vervoorn Hattem: A. J. Voortman 's-Hertogenbosch: C. Timmers Leeuwarden: B. W. Siemens Rotterdam (Crooswijksesingel): P. M. van Halderen Rotterdam (Maaskade) en Schiedam: F. G. A. M. Roolaart Zoeterwoude: H. Klein Zwolle: L. J. van Rhijn Op 6 september jl. overleed onverwacht de heer J. J. A. Berger, commissaris van Heineken Nederland Beheer B. V. Hij be reikte de leeftijd van 59 jaar. De heer Berger heeft vanaf 4 mei 1973, toen een raad van commissarissen krachtens de zogenaamde „structuurwet" bij Heine ken Nederland Beheer B.V. werd inge steld, deel uitgemaakt van dit college. Door de vele verschillende functies die de heer Berger heeft bekleed, had hij een open oog voor, alsmede grote erva ring op het gebied van de sociale, eco nomische en maatschappelijke aspec ten van de huidige samenleving. Met de heer Berger is een zeer sympa thieke persoonlijkheid heengegaan, die een warme belangstelling had voor de onderneming en voor hen die daarin werken. Heineken Nederland Beheer B.V. heeft in hem een zeer gewaardeer de commissaris verloren. Overname van de gehele of gedeeltelijke in houd van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de concern-staf dienst Public Relations, tel. 020-702257. Kopij en foto's voor het 'volgende nummer dienen uiterlijk 8 november a.s. in het bezit van de redactie te zijn. 1 Nieuwe kantoorvleugel Zoeter woude 2 Colofon; inhoud 3 Kennismaking met Zoeterwou de, kantoorvleugel 4 nagenoeg gereed 5 Uitbreidingen brouwerij Zoeter woude en nieuwe parkeerruimte Bezoek gemeentebestuur Zoe terwoude 6 De Heineken Spelen 1978 12 Den Bosch: verpakkingsrecord; nieuwe lift dienstgebouw Overdracht secretariaat C.O.R. 13 Eerste zware stukken voor Zoe- termeer 14 Paard in de Wieg uit Rotter damse Raadskelder naar Histo risch Museum 17 Bokma produkten in het nieuw 't Is er weer, Bokbier 18 Reclame-service ontwierp en bouwde concernstand voor Slij tersvakbeurs 21 Pepsi: 50 miljoen liter in afgelo pen boekjaar. Prijswijziging reclame-artikelen personeel 22 Eén uit zesduizend: Allal Bahri 23 Bernard Fienieg: tekenen onder hoge druk 24 Ideeënbus met o.a. de Een- drachtreis 26 Nieuws uit het buitenland 29 Beelden van het C.H.I.O., Rot terdam en het Amsterdam 703 toernooi 30 Whitbread en Heineken werken samen 32 Jubilea en pensioneringen 35 Proost 36 Verenigingsnieuws 38 Kroniek 40 Zwevende cameraman fotogra feerde parachutisten boven Olympisch Stadion (Amsterdam 703 toernooi)

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 2