TOTAAL EINDSTAND OM HET BROUWERSPAARD c Totaal einduitslag Voetbal Tennis Tafeltenni: Badmintor Hengelen Bridge Biljarten .21 CD ra Be haalde punten Haal bare punten Score Volg orde Amsterdam 7 2 3 2Vz 7 3 4 4 32Vz 55 59,1 2 Den Bosch 2 3 5 4/2 4 1 7 3 29 Vz 55 53,6 3 Zoeterwoude 1 4 7 4/2 5 4 1 2 281/z 55 51,8 5 G.G.N. 4 1 1 1 1 - 2 1 11 49 22,4 6 Bunnik 3 7 2 2Vi 2 2 3 7 28Vz 55 51,8 4 Rotterdam 5 5 4 7 3 6 5 5 40 55 72,7 1 Bunnik kreeg de 4e plaats toegewezen aangezien 2 onderdelen werden gewonnen (tennis en klaverjassen) tegen Zoeterwoude één 1e plaats (tafeltennis). 32 voor het resultaat maar niet voor de trofeepunten. Uit eindelijk werd na een zeer spannende finale-wedstrijd Amsterdam I nummer één, Rotterdam tweede, de Gedis tilleerd Groep Nederland I derde, Bunnik vierde, Den Bosch vijfde, Zoeterwoude zesde, Amsterdam II zevende en de Gedistilleerd Groep Nederland II achtste. 33 31Deze grappenmakers hielden hun eigen alternatieve spelen. 32. Dank zij een zeer efficiënte bediening kon iedereen tegelijk eten. En zoals u ziet, waren dat er heel wat. 33. Het Trio Henk Out maakte van het diner al spoedig een diner dansant. 34. Grote vreugde bij de Rotter dammers om de overwinning. 11 Toen ik op de sportdag in Bunnik (wat een prachtig weer, wat een prima organisatie) rondwandelde als grij zend belangstellende, ging mijn gezicht steeds vrolijker staan. U moet weten dat ik in mijn vele Hein eken jaren op verscheidene vestigingen mijn domicilie had, maar dat mijn hart vergeef het mij nog altijd uitgaat naar de stad Rotterdam. En waar ik kwam die middag bevond Rotterdam zich in een florissante positie. Ik kon de fina les niet meer bijwonen, maar was niet verwonderd later te horen dat Rotterdam overwinnaar was geworden. Evenwel geen overwinnaarsronde daarna. Hoe verdien stelijk de prestaties van de Rotterdammers ook waren, zij zagen de laatste jaren nogal wat van hun potentieel getransfereerd" naar Zoeterwoude en zullen binnen kort nog verder gekortwiekt worden, hetgeen betekent donkere wolken aan de horizon. Nu telde Rotterdam nog verschillende, wat we zouden kunnen noemen krachten van buiten werkzaam in an dere vestigingen, maar nog lid van de Personeels Unie Rotterdam (niet te verwarren met PUR, het heerlijke bronwater uit België), maar hoe zal dat volgend jaar zijn? Dan zal Rotterdam de sportdag waarschijnlijk zelf orga niseren. Wat haar betreft wellicht voor de laatste maal. Zal hij dan de prachtige prestatie van 1978 kunnen her halen? Maar ach, winnen is op zo'n sportdag hoewel heel leuk geen hoofdzaak. Dat is goede sport, in een pret tige sfeer. En die heerste in Bunnik. Toen ik het Zwarte Kip-team heel verdienstelijk zag voetballen en niettemin verliezen, besefte ik pas hoe sterk de finalisten Amsterdam I en Rotterdam wel moesten zijn. Dat bracht me in herinnering de jaren dat Rotterdam vele malen de trofee (toen de Astrid-beker) won. Kunst, zei men destijds, Rotterdam is verreweg de grootste vestiging. En dan denk je terug aan de jaren als mede-organisator. Alles natuurlijk vèèl simpeler van op zet en met vèèl minder deelnemende ploegen, want Amstel was nog een concurrenten Coebergh, Bokma en Sisi kenden we alleen van het café-bezoek. Hulde aan de organisatoren van 1978, die dit grootse sportfeest zo voortreffelijk deden verlopen. Fijn, dat het allemaal zo voorspoedig is gegroeid. En dat zulk een stralende Heineken Sportdag in het centrum van het land mogelijk was. Volgend jaar komt u óók kijken nietwaar? Want geloof me: We hebben u gemist. En u hebt ook wat gemist! ARGUS m

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 11