Voorzitter personeelsvereniging: ,We zouden het zo weerdoen? TENNIS Vooral de finale tussen Bun- nik en Rotterdam trok veel op de laatste plaats te hoeven eindigen. Uiteindelijk werd Den Bosch vierde en deelden Amsterdam en de Gedistil leerd Groep Nederland sa men de laatste plaats. VOETBAL Alle zes de vestigingen stre den om de trofeepunten. Be gonnen werd met een halve competitie in twee poules, waarbij de partijen door loting werden ingedeeld. Aange zien Amsterdam en de Ge- 25. Bij blessures was de E.H.B.O. snel ter plekke. 26. De tribune" bij de alterna tieve spelen. 27. Soms een hele worsteling om weer onder het zeil vandaan te komen bij de ballonvaart. 28. Zaklopen, een van de onder delen van de alternatieve spelen. 29. Touwtrekken... met overgave namen de bezoekers hieraan deel. 30. Emmers vullen, een natte be doening. rf ,,We hebben het erg leuk ge vonden deze sportdag te or ganiseren en we hebben er ook erg veel van geleerd," aldus de heer J. Klok, voor zitter van de personeelsver eniging Vrumona, die deze Heineken Spelen 1978 orga niseerde. „Toen het net achter de rug was, hebben we tegen elkaar gezegd: eens, maar nooit weer. Een week later waren we echter allemaal al weer van mening dat als we het volgend jaar opnieuw zouden moeten doen, we het zo weer zouden organiseren." Het was de eerste keer dat deze ploeg zoiets enorms als een sportdag voor het hele con cern op poten zette. „We be gonnen aanvankelijk met zijn drieën. Later werd dit uitge breid tot zo'n veertig man op de dag zelf. De organisatie liep perfect, zoals iedereen wel heeft kunnen zien. De problemen die er zouden zijn, werden bij wijze van spreken fluitend, binnen een paar mi nuten, opgelost." Verder wil de heer Klok nog over de sportdag kwijt: „Ik vond zelf de alternatieve spelen het leukst. Daarmee heeft ieder een veel plezier gehad. Dat was echt lachen, gieren, brullen. Ook vind ik dat het diner voortaan altijd zo ge houden zou moeten worden. Het is de enige manier om iedereen tegelijk te laten eten. Het contact van de mensen onderling is op deze wijze veel leuker." aandacht. Deze werd gewon nen door Bunnik, zodat onze gastheer wederom een eerste prijs behaalde. Tweede werd toen vanzelfsprekend Rotter dam, en derde Zoeterwoude. Hard geknokt werd er om niet 29 distilleerd Groep Nederland beide met een extra elftal uitkwamen, werden de ploe gen van deze vestigingen voor de loting al over de twee poules verdeeld. De twee ex tra elftallen streden wel mee 10

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 10