Vers van t Vat redactrice wint VBN-prijs WELKOM OP DE EERSTE CONCERN- SPORTDAG IN BUNNIK!" Gastheer Siertsema: Ineke Spoorenberg, sinds een jaar re dactrice van Vers van 't Vat, is met haar artikel „Pensioen in zicht" (Vers van 't Vat 7/77) eervol onderscheiden. Zij won namelijk de extra prijs in een wedstrijd om het artikel van het jaar, uitgeschre ven door de Vereniging Bedrijfsredac- teuren Nederland. Uitspraak van de jury: „Hoewel het arti kel vrij zakelijk geschreven is, komt het menselijk element sterk naar voren. Het is prettig leesbaar en voor iedereen be grijpelijk." Ook de opmaak van het arti kel vond men goed. De VBN, die dit jaar haar 10-jarig be staan viert, houdt jaarlijks voor haar le den, bestaande uit redacteuren/-trices die in de bedrijfsjournalistiek werkzaam zijn, een wedstrijd om het artikel van het jaar. De prijsuitreiking vond plaats op woensdag 17 mei jl. in het NOS-complex in Hilversum. Co Zorge van de VBN wenst Ineke Spoorenberg hier geluk met haar prijs. Het verheugt mij bijzonder dat Bunnik dit jaar de eer te beurt valt de concern sportdag te organiseren. Wat het laatste betreft, alles is in kannen en kruiken en wij staan klaar om u te ontvangen op de Heineken Spelen, die zoals u weet voor de eerste maal in Bunnik worden ge houden. De jaarlijkse sportdag is een goede ge legenheid voor spelers en belangstel lenden de verschillende vestigingsplaat sen te leren kennen. Dat geldt deze keer in het bijzonder voor Vrumona, de ba Rechts een gedeelte van het kantoor van Vrumona, geheel links het zalencomplex van Postiljon Motel (biljarten, bridgen en klaverjassen) en daarvoor het grasveld waar attracties voor de bezoekers georganiseerd worden. ken Spelen ieder jaar op dezelfde plaats te houden. Het heeft echter ontegen zeggelijk zijn charme en positieve kan ten om telkenjare een andere vestiging te bezoeken. Ik vergelijk de sportdag wel eens met een rondtrekkend circus, dat telkens zijn tenten elders opslaat. Over enkele weken begint bij ons de voorstel ling die, naar wij u gaarne toewensen, in alle opzichten spannend èn ontspan nend zal zijn. Vrumona maakt nog niet zo heel lang als een volledige dochter deel uit van het Heineken concern en wij hopen dan ook de kennismaking voor velen te kunnen bewerkstelligen of te hernieuwen. Bunnik ligt centraal, zodat iedereen, zo wel familieleden als supporters alsook andere belangstellenden, uit ons con cern in de gelegenheid is Vrumona te bezoeken. Niet alleen om te genieten van de prestaties op sportief gebied en van de attracties daarbuiten, maar ook om elkaar te ontmoeten en ons frisdran- kenbedrijf te leren kennen. Ik heet u allen van harte welkom op 19 augustus a s J. Siertsema kermat van onze concernfrisdranken. Het idee is wel eens geopperd de Heine- Mr. J. Siertsema 3

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 3