DIPLOMA-UITREIKING ZOETERWOUDE Geen invalidenwagen in ruil voorkroonkurken Donderdag 25 mei jl. vond in de Van Swietenkamer van het ontvangstge bouw te Zoeterwoude weer een diplo mauitreiking plaats. In een toespraak dankte ir. W. F. Schipper, bedrijfsleider, de cursisten voor hun inzet en ijver. Na dat de heer Schipper de aanwezigen nog eens op het belang van het diploma had gewezen voor het bedrijf en voor henzelf ging hij over tot de uitreiking aan de volgende personen: Bedrijfselektronica: J. Bresser en F. M. Dahlhaus Bedrijfsbrandwacht: J. van Amerongen, M. D. Blijleven (Coebergh), F. M. Dahl haus, H. van Leeuwen en F. H. Wittebol Autogeen lassen en snijden: A. D. C. Bakker Inleiding tot de besturingstechniek: J. J. Bouwens Meet- en regeltechniek instrumentatie: A. P. M. van Dijk Meet- en regeltechniek operationeel personeel: M. J. Bakker, D. M. Barn- hoorn, J. Batelaan, A. Bervoets, G. P. van Loenen, P. G. van der Plas en A. H. Wentink Pneumatiek en hydrauliek-B: A. Meyer Proces operator: J. M. H. Mulder Na de uitreiking was er nog gelegenheid voor een informele bijeenkomst. Staand van links naar rechts: 1 H. J. Kievits (opleidingen) 2 G. P. van Loenen 3 A. H. Wentink 4 D. M. Barnhoorn 5 J. J. Bouwens 6 F. M. Dahlhaus 7 H. H. Wit tebol 8 A. Meyer 9 A. D. C. Bakker 10 J van Amerongen 11 J. Bresser 12 A. P. M. van Dijk Zittend van links naar rechts: 13 M. J. Bakker 14 M. D. Blijleven (Coebergh) 15 J. Batelaan 16 P. G. van der Plas 17 A. Bervoets 18 H. van Leeuwen 19 J. M. H. Mulder Naar aanleiding van de vele misver standen die over het sparen van onze kroonkurken bestaan, heeft ons con cern onderstaand persbericht uit la ten gaan naar 400 huis-aan-huis bla den door heel Nederland verspreid: Het sparen van kroonkurken van bierflessen om daarmee in het bezit te komen van een invalidenwagen is een zinloze activiteit, aldus de Heine- ken brouwerij die constateert dat de stroom van geruchten die hierom trent in Nederland de ronde doet steeds groter wordt. Reeds vele jaren bereiken Heineken brieven en telefoontjes van mensen die menen dat het bedrijf in ruil voor een grote hoeveelheid kroonkurken ook wel bierdoppen genoemd gratis een invalidenwagen ter be schikking stelt. De vragensteller heeft dan meestal al tienduizend doppen gespaard zonder zich af te vragen of er inderdaad een dergelijke actie be staat. Pas op het moment van de twijfel richt men zich tot de brouwerij, die dan moet melden dat het idee om kroon kurken te sparen voor een invaliden wagen uit de lucht is gegrepen. Iets dat uiteraard als een geweldige te leurstelling wordt ervaren. Het is voor Heineken een raadsel hoe dit gerucht in de wereld is gekomen. Vooral de laatste maanden krijgt de brouwerij steeds meer mensen aan de telefoon die dit soort spaaracties ontketend hebben en met dozen en zakken vol kroonkurken zitten, die als spaarobject voor een invalidenwagen volkomen waardeloos zijn. 31

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 31