Langs deze weg wil ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, allen hartelijk bedanken voor de belangstelling die ik bij mijn 25-jarig dienstjubileum mocht ontvangen. A. van Eikenhorst Mede namens mijn vrouw en zoon bedank ik allen voor de mooie cadeaus en aanwezig heid op de receptie van mijn 25-jarig jubileum. H. Buys Ook voor mijn vrouw en kinderen was de vie ring van mijn 25-jarig dienstjubileum een onvergetelijke middag. Directie, collega's en allen die hebben meegeholpen deze middag te doen slagen, hartelijk dank. VJ. Berg Op deze wijze wil ik, mede namens mijn echt genote en kinderen, graag een ieder bedan ken voor de cadeaus en de belangstelling welke mij ten deel vielen ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. J. Sparreboom Gaarne maak ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, van de gelegenheid gebruik ieder een die op enigerlei wijze heeft deelgenomen aan de viering van mijn 25-jarig jubileum har telijk te danken. In het bijzonder de directie, mijn directe chef en collega's. Wij hebben aan deze viering zeer goede herinneringen over gehouden. J. Beuving Voor de belangstelling, de regelmatige be zoeken en het prachtige cadeau en de bloe men, die ik tijdens mijn verblijf in het zieken huis en voor mijn verjaardag heb ontvangen, wil ik graag iedereen die daaraan heeft mee gedaan hartelijk bedanken. J. van Dijk Mede namens mijn kinderen dank ik u allen voor de vele blijken van medeleven, die wij mochten ervaren bij het overlijden van mijn man. Mevrouw R. van der Veer-Bor Robbie en Sandra Mijn hartelijke dank voor de grote belangstel ling bij het plotselinge overlijden van mijn man. J. Reinhard-van Kouwen Mevrouw May bedankt allen die tijdens de ziekte en bij de crematie van haar man be langstelling hebben getoond. E. A. H. N. May-Schouten OVERLEDEN In memoriam G. VAN DER VEEN Eind mei werden wij opgeschrikt door de droeve tijding dat collega Gijs van der Veen op 37-jarige leeftijd overle den was. Gijs, begonnen op een der onderste sporten binnen deze brouwerijge meenschap, heeft zich in de loop van zijn dienstverband weten op te werken tot wachtchef, de functie waarin hij het laatst diende. Reeds dit typeert hem. Gijs was een harde werker, een goed organisator en een man met een brede visie. Zichzelf spaarde hij geenszins. Mede gesteund door een flinke dosis Amsterdamse humor, wist hij zijn me dewerkers en collega's vaak tot grote prestaties te stimuleren. Belangstel ling voor de medemens en gevoel voor verhoudingen waren hem evenmin vreemd. Het laatste, voor hem en zijn gezin het moeilijkste jaar, heeft hij door zijn ziekte de taak die hij zichzelf toebe dacht had niet kunnen voltooien. Voor een man met zo'n dadendrang moet het niet eenvoudig geweest zijn om te beseffen dat dit niet meer mogelijk zou zijn. Hij wilde nog zovéél doen. Helaas was hem dit niet gegeven. Met diep ontzag hebben allen die hem gekend hebben gezien, hoe hij zijn ziekte wist te dra gen. Hoe hij nog veie zaken voor zijn gezin geregeld heeft. Voor ons, die Gijs gekend hebben, kwam zijn over lijdensbericht hard aan. Hoe groot het leed in zijn gezin is kunnen wij slechts bevroeden. Wij danken Gijs voor wat hij deed. Wij zullen hem niet vergeten. Hopelijk kunnen deze woorden het leed van de familie Van der Veen verzachten en tot troost zijn. Op 1 juni jl. overleed onverwacht de heer J. H. B. Peels (70), destijds dis- tricts-verkoopleider in 's-Hertogen- bosch. De heer Peels was van grote betekenis voor het commerciële ge beuren van ons concern. De in meer dan 40 werkzame jaren door hem ge kweekte goede relaties werpen nog steeds hun vruchten af. Ook de laatste jaren was de heer Peels nog regelmatig aanwezig bij alle gele denheden, die hem in staat stelden de band met de collega's te onderhou den. In de herinnering van velen binnen het Heineken concern zal hij nog lang als een lichtend voorbeeld blijven voort leven. In memoriam J. LOOKHORST Geheel onverwacht overleed op 25 ju ni 1978 de heer J. Lockhorst. Wij kennen de heer Lockhorst reeds vanaf mei 1966 als medewerker van Heineken drankenhandel Rotterdam B.V., doch het is ons bekend, dat hij direct na de oorlogsjaren als chauf feur-verkoper in dienst is getreden van de firma B. King te Rotterdam. In de heer Lockhorst verliezen wij een trouwe collega, die door zijn stille, maar vooral warme persoonlijkheid aller sympathie verwierf, waardoor hij ook op ieders vriendschap mocht re kenen. Velen hebben deze vriend schap willen onderstrepen door bij zijn crematie aanwezig te zijn. Wij vertrouwen erop, dat dit mede leven voor zijn echtgenote, kinderen en verdere familie een steun moge zijn. In Amsterdam is op 17 juni jl. de heer H. G. Drechsel (89) overleden. Hij was in dienst bij onze brouwerij aan de Mauritskade vanaf 1914 tot en met 1949. Hij was op de afdeling kas werkzaam als inkasseerder. Na in december nog zijn 100-jarige verjaardag te hebben gevierd, is op 26 juni jl. de heer H. Liesveld overleden. De heer Liesveld was vanaf 1915 tot april 1946 bij onze brouwerij aan de Mauritskade in dienst. Het grootste deel van zijn loopbaan aldaar was hij werkzaam als schipper. De heer A. Kastelijn (58) overleed op 4 mei 1978 jl. Hij was werkzaam bij drankenhandel Liebrand te Den Bosch. In maart 1976 ging hij in de W.A.O.-regeling. Op 10 mei jl. is de heer J. W. van Buuren (55) overleden. (Vanaf no vember 1977 in de invaliditeisrege- ling.) Hij was achtereenvolgens werk zaam als emballagecontroleur bij de expeditie, bij de poortcontrole en als portier aan het Weteringplantsoen in Amsterdam. De heer D. Koster (69) is op 16 mei jl. overleden. Hij was vanaf 1960 tot 1974 werkzaam bij de drankenhandel N.V. De Waal te IJmuiden. 30

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 30