vers vail vat io dit MMmtr MEDEDELING Correspondentschap Amsterdam, Stadhouderskade Amstel/KLM Feestpromotie ook voor personeel 29STE JAARGANG 5/78 JULI PERSONEELSBLAD VAN HET HEINEKEN CONCERN Redactie-adres: Postbus 28, Amsterdam Telefoon 020 - 702283, 702264, 702172 REDACTIE: W. J. Bruggeman (hoofdredacteur) Ineke Spoorenberg Els Reijnders REDACTIECOMMISSIE: Mr. J. Th. Kappelle Mr. D. P. de Graaf Jhr. F. J. C. Mollerus Mr. L. M. Pahud de Mortanges Ir. J. B. R. Schwietert J. Siep H. A. H. Verlinden CORRESPONDENTEN: Amsterdam (Stadhouderskade): vacature Amsterdam (Mauritskade): A. G. M. de Wit Bunnik: Mieke Vervoorn Hattem: A. J. Voortman 's-Hertogenbosch: P. J. Th. M. Haans Leeuwarden: B. W. Siemens Rotterdam (Crooswijksesingel): P. M. van Halderen Rotterdam (Maaskade) en Schiedam: F. G. A. M. Roolaart Zoeterwoude: H. Klein Zwolle: L. J. van Rhijn Bij de voorpagina Twee van de hoogste gebouwen van de Albra brouwerij in Schiltigheim (Straats burg). Zie ook pagina 4 t/m 7. Bij de achterpagina Een oude oorkonde die werd aangebo den door het personeel van de brouwerij in Amsterdam bij het vijftigjarig bestaan van de vennootschap. Met ingang van 1 september a.s. zal bij onze onderneming in dienst treden ir. A. H. Stomp in de functie van hoofd afde ling centrale techniek van Heineken Technisch Beheer. De heer Stomp krijgt de persoonlijke titel van adjunct-direc teur toegekend. Wegens overplaatsing heeft de heer R. van Es zijn correspondentschap voor de vestiging Amsterdam/Stadhouderskade neergelegd. De heer Van Es heeft zich vanaf december 1976 als correspondent voor Vers van 't Vat ingezet. Ruud, hier voor onze hartelijke dank. Helaas kun nen wij nog geen nieuwe correspondent voor deze vestiging verwelkomen. Een ieder die op bovengenoemde vestiging werkt en iets voor het correspondent schap voelt, kan zich in verbinding stel len met de redactie. Ongetwijfeld heeft u inmiddels gehoord van de gezamenlijke actie van Amstel en KLM: de Feestpromotie. Wat u misschien niet weet, is dat ook onze personeelsleden hieraan mee kun nen doen! Als u vijf Amstel kroonkurken verzameld heeft, voorzien van een letter A, en die samen met een door u verzonnen slag zin opstuurt naar de afdeling verkoop bevordering in Zoeterwoude, maakt u kans op een volledig verzorgd huisfeest voor zestien personen, inclusief eten, drinken, een hostess van KLM Party Service en een Amstel barman. Ook de troostprijzen zijn aantrekkelijk: een koud buffet voor vier personen. In totaal zijn er honderdnegen huisfeesten en driehon derdzevenentwintig koude buffetten te winnen. Elke werkdag worden er prijzen uitge loofd. De actie loopt nog tot 1 oktober 1978. In de actiefolder, die op iedere vestiging te krijgen is, staan verdere bijzonderhe den. Overname van de gehele of gedeeltelijke in houd van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de concernstaf- dienst Public Relations, tel. 020-702257. Pagina 1 Een onderdeel van de Albra brouwerij in Schiltigheim 2 Colofon; mededeling; corres pondentschap Amsterdam, Stadhouderskade; inhoud 3 Gastheer J. Siertsema over de concernsportdag. Prijs voor ar tikel uit Vers van 't Vat 4 Reportage over de Albra brou werijen in Frankrijk 8 Jan van Eek ontwerpt Van Olf- fen etiketten 10 Hoe in Leeuwarden vijfhonderd jaar geleden een bieroproer ontstond 16 Gepensioneerden van onze vestigingen in Amsterdam, Den Bosch en Rotterdam gingen een dagje uit 18 Nieuwe concerndrankenhandel geopend in Den Bosch 20 Ideeënbusnieuws: de ideeënbus nu ook voor de drankenhandels 22 Hobby W. Schipper: zingen is z'n lust en z'n leven. Opname film over geluidshinder en beschermende maatregelen gestart 24 Nieuws uit het buitenland 26 Jubilea en pensioneringen 29 Verenigingsnieuws met onder meer de puzzelrit in Zoeterwou de en het twintigjarig bestaan van de Bossche wandelclub 31 Diploma-uitreiking Zoeterwou de. Geen invalidenwagen voor kroonkurken. 32 Kroniek 34 Proost 36 Achterpagina: oude oorkonde Kopij en foto's voor het volgende num mer dienen uiterlijk 11 augustus a.s. in het bezit van de redactie te zijn. Voor het oktobernummer is de inleveringsdatum 20 september a.s. 2

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 2