J. Beuving H. B. Buys J. Sparreboom zilveren jubileum van de heer Van Eikenhorst. Vergezeld van vele familieleden werd de jubilaris door bedrijfsleider Zwaag- stra ontvangen en in de directiekamer toegesproken. In zijn speech memoreerde de heer Zwaagstra onder meer de over name door het Heineken concern hetgeen voor de afdeling verpakken sterk wisselende werkzaamheden teweeg bracht. Nadat de jubilaris de traditionele speld had ontvangen, begaf het gezelschap zich naar het magazijn, waar vele collega's en gepensioneerden aanwezig waren om de heer Van Eikenhorst te feliciteren. De heer Zwaagstra nam hier wederom het woord en bood namens het personeel geschenkbonnen aan. De jubilaris be dankte voor deze geste en voor de prettige samenwerking die hij in 25 jaar heeft mogen ondervinden. Stralend haalt de heer Beuving het tototoestel, dat hij op zijn zilveren jubileum cadeau kreeg, uit de verpakking. Mevrouw Beuving kijkt glimlachend toe. Rotterdam Het 25-jarig jubileum van de heer J. Beuving werd op vrijdag 9 juni jl. in de Raads- kelder te Rotterdam gevierd. De jubilaris die vergezeld was van zijn vrouw, dochter, schoon zoon en jongste zoon werd door zijn directe chef, de heer Burger en nog enige collega's ontvangen. Tijdens deze ont vangst werd hem tevens de gouden onderscheiding behoren de bij dit jubileum opgespeld. Hoewel er op verzoek van de jubilaris geen toespraken werden gehouden, kreeg deze wel namens de afdeling en het overige personeel enkele cadeaus aangeboden. De heer Beuving is op 9 juni 1953 in dienst getreden van Heineken als buitenklerk op de brouwerijvestiging te Rotter dam. In de afgelopen 25 jaar heeft hij verschillende functies vervuld. Zo had de heer Beuving in de periode tot september 1963 de verantwoording voor de in- en uitgaande goederen van de depots Isaac Hubertstraat en Nassauhaven. In de perio de van september 1963 tot september 1968 is de heer Beuving werkzaam geweest als magazijn-meester voor het filiaal Den Haag. Vanaf oktober 1968 werkt de jubilaris op de export- transportafdeling in de controlesector. Zoeterwoude Op 18 mei jl. vond de viering plaats van het 25-jarig jubileum van de heer H. B. Buys, werkzaam bij de interne dienst Zoeter woude. In de Van Swietenkamer van het ontvangstgebouw De Hooi berg werd de jubilaris toegesproken door bedrijfsleider Schipper, die het verloop van het dienstverband in het kort aanstipte en de heer Buys karakteriseerde als een man die graag zijn werk doet. De heer Schipper dankte de jubilaris voor de wijze waarop hij de afgelopen 25 jaar zijn taak heeft verricht en overhandigde hem vervolgens de jubileumspeld en gratifi catie. De heer Buys hier samen met zijn vrouw bij de viering van zijn 25-jarig jubileum. Namens de afdeling sprak de heer R. Lans, die aan de echt genote en zoon van de jubilaris een cadeau overhandigde. Tot grote verrassing van de heer Buys werd vervolgens het cadeau van de afdeling binnengereden: een fiets, met daarbij een ste vig slot. Met het dankwoord van de jubilaris werd het officiële gedeelte van de jubileumviering besloten. De heer Klei berg speldt de heer Sparreboom het eremetaal op bij diens 25-jarig jubileum. Zoeterwoude Op 7 juni jl. vond in de Van Swietenkamer van het ontvangstgebouw De Hooiberg te Zoeterwoude een informele recep tie plaats ter ere van het 25-jarig jubileum van de heer J. Sparreboom. De jubilaris, momenteel werkzaam op de afdeling loopbaan planning voor lager- en middenkader, werd met echtgenote en twee dochters ontvangen in de kamer van de heer Kleiberg. De heer Kleiberg speldde hier de heer Sparreboom de jubileum- speld op. In het ontvangstgebouw gaf de chef van de jubilaris, de heer Corbeau, blijk van zijn waardering voor de heer Sparreboom en bood hem na een korte toespraak een elektronische klok radio aan. Vervolgens werd iedereen in de gelegenheid ge steld de jubilaris en zijn gezin geluk te wensen. Tenslotte hield de heer Sparreboom zelf een korte speech, waarin hij alle aanwezigen hartelijk dankte voor hun bijdrage in het prachtige geschenk en voor hun aanwezigheid. 28

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 28