W. Berg F.J. Liebregts A. van Eikenhorst Helststraat ontvangen door de heren Van de Vijver en Verver. Eerstgenoemde speldde de heer Jansz aldaar het ere-metaal op. Na dit officiële gedeelte begaf men zich naar het Koelschip waar de jubilaris met een enthousiast applaus begroet werd. Op verzoek van de heer Jansz werden er geen toespraken gehouden, omdat hij deze feestelijke bijeenkomst een zuiver informeel karakter wilde laten behouden. Wel las de heer Ver ver een groot aantal gelukstelegrammen voor van vrienden en collega's die door omstandigheden niet op de receptie aan wezig konden zijn. De jubilaris kwam op 15 juni 1953 bij ons concern in dienst als juridisch medewerker. Zeven jaar later werd hij tot hoofd van de concernstafdienst juridische zaken benoemd. Deze dienst werd in de loop der jaren van 3 tot 9 juristen uitgebreid. Van het personeel ontving de heer Jansz een envelop met inhoud; gezien zijn liefhebberijen zal de inhoud hiervan wel een muzikale of kunstzinnige bestemming krijgen. Gelukwensen van de heer Rottier voor de heer Berg. Bunnik Onder grote belangstelling werd op 19 mei jl. het 25-jarig jubileum gevierd van de heer W. Berg, hoofdbewaker bij Vrumona. Allereerst ontving de heer Siertsema de jubilaris en echtgenote in de vergaderzaal van de vestiging Bunnik voor het uitreiken van de jubileumspeld. Tijdens dit gezellig sa menzijn werden oude herinneringen opgehaald. Na de officië le ontvangst begaf het gezelschap zich naar de bedrijfskantine waar veel medewerkers van de gelegenheid gebruik maakten de heer Berg geluk te wensen. Bedrijfsleider Rottier sprak als eerste de jubilaris toe. Hij schetste de carrière van de heer Berg en sprak zijn waardering uit voor de wijze waarop hij zich destijds wist aan te passen in de volcontinu dienst. Tevens prees hij de positieve instelling van de jubilaris ten opzichte van zijn werkomgeving. Ook mevrouw Berg werd in deze waardering betrokken, omdat zij jarenlang begrip wist op te brengen voor het toch zeer onregelmatige dienstrooster van haar man. Tweede spreker was de heer Hirt. Hij overhandigde namens de collega's en overig personeel de heer en mevrouw Berg een schitterend tuin-ameublement. De heer Hirt stond even stil bij het vaak gehoorde verwijt dat de bewakingsdienst volgens strakke richtlijnen opereert en zei gelukkig te kunnen consta teren dat de heer Berg bewijst dat het mogelijk is binnen deze normen te improviseren. De heer Lefering, voormalig chef van de jubilaris, besloot de reeks van toespraken en memoreerde het pionierswerk dat de heer Berg voor Vrumona heeft verricht en overhandigde hem hierbij een persoonlijk cadeau. De heer Berg sprak tenslotte nog een dankwoord tot de aanwezigen die in groten getale naar deze receptie waren gekomen. Mevrouw Liebregts bevestigt de jubileumspeld op de revers van haar man bij de viering van zijn 25-jarig jubileum. Eindhoven Bij drankenhandel Winters-Van Wees B.V. te Eindhoven vierde men op 26 mei jl. het 25-jarig jubileum van de heer F. J. Liebregts. De jubilaris en zijn gezin werden ontvangen door bedrijfsleider A. I. van Dijk en de heren Coebergh, De Jonge en Janssens. In zijn toespraak memoreerde de heer Coebergh de diensttijd van de heer Liebregts die in eerste instantie zijn loopbaan begon bij drankenhandel Winters. Later werd deze samenge voegd met drankenhandel Van Wees. De heer Coebergh wees er eveneens op dat ook mevrouw Liebregts jarenlang bij het werk van haar man betrokken was. Tot voor acht jaar leidde zij namelijk een eigen detailhandel in dranken en een slijterij. Op verzoek van de heer Coebergh decoreerde mevrouw Liebregts haar man met het bij dit jubileum behorende ere-metaal. Tij dens de receptie die hierop volgde bood de heer Winters het personeelscadeau aan, dat bestond uit een fototoestel met flitsapparatuur. De verkooptelefonistes gaven tenslotte nog in liedvorm de levensloop van de heer Liebregts weer. Mevrouw en de heer Van Eikenhorst met onder meer de heer Zwaag- stra hier gezellig bijeen op de receptie. Hattem Op 9 juni 1953 trad de heer A. van Eikenhorst in dienst bij Van Olffen B.V., waar hij momenteel als groepsleider van de afdeling ver pakken werkzaam is. juni 1978, dus 25 jaar later, vierde men in Hattem het 27

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 27