Heineken opjïalon de lagriculture Japanse agent bezoekt brouwerij De heer M. Kokubu van het Koku- bu agentschap van Heineken in Japan, heeft een bezoek aan ons land gebracht. Hij werd ontvangen door de heer W. B. J. van der Breggen, area export manager. Vergezeld van zijn vrouw bracht de heer Kokubu op maandag 26 juni jl. een bezoek aan onze brou werij in Zoeterwoude. De heer Kokubu reide samen met de heer Narita, manager van het Kokubu- kantoor te Düsseldorff. Op 27 juni voegde de heer Maruyama, hoofd importsectie van Kokubu Japan zich bij het gezelschap. Vervol gens zullen de heer en mevrouw Kokubu een aantal bezienswaar digheden in Nederland gaan be kijken, ten einde ons land wat be ter te leren kennen. De Salon de l'agriculture die ieder jaar een week lang in La Porte de Versailles in Parijs wordt gehouden, is een van de evenementen, waarnaar lange tijd van te voren al wordt uitgezien. Dit jaar genoot de tentoonstelling zo'n belangstelling dat nog meer bezoekers dan normaal zich rond de verschillende stands ver drongen. In de expositieruimte van 36 hectaren werd een keur van moderne agrarische hulpmiddelen gepresenteerd. De land bouwmachines, prijswinnaars van land- bouwwedstrijden, trokken in het bijzon der de aandacht van de Franse land bouwers, en zelfs die van de buiten landse bezoekers. Het Pavilion des Na tions Etrangères had een voortdurende toeloop van bezoekers van de tentoon stelling te verwerken. Ook Holland met haar beroemde pro- dukten, zoals tabak, tulpen en kaas was sterk vertegenwoordigd. Met name de stand van ons concern was een van de opvallendste. De Heineken stand zag er dan ook door haar kleurrijk en levendig materiaal bijzonder aantrekkelijk uit. Maar liefst 136 fusten die iets meer dan 40 liter bevatten (2200 glazen per dag) werden er deze week gesleten. Een te ken dat de dorst van de bezoekers veelal met Heineken bier gelest werd. Alsacienne de Brasserie „Albra" S.A. - Frankrijk. Op 1 juni is de heer J. J. Commissaris teruggekeerd uit Straatsburg. Hij geniet op het ogenblik van zijn verlof. Bralima S.A.R.L. - Zaïre Op 24 mei is de heer W. van Gansbeke, na genoten verlof, teruggereisd naar Kinshasa. Na het in Nederland doorgebrachte verlof is de heer E. A. Olde Monnikhof op 30 mei teruggekeerd naar Kinshasa. De heer F. J. Snieders is met zijn gezin op 31 mei teruggegaan naar Boma. Op 18 mei is de heer L. P. Jolie vanuit Kisangani in België aangekomen. Hij brengt daar zijn verlof door. Na genoten verlof is de heer W. I. C. A. van Staveren op 25 mei teruggereisd naar Mbandaka. Bryggeri AB Falken - Zweden. De heer A. A. Kijlstra, Heineken brouwer in Falkenberg, heeft op 1 juni op eigen verzoek onze dienst verlaten. Nigerian Breweries Ltd. - Nigeria. Op 4 juni is de heer C. Allport uit Lagos met verlof in Engeland aangekomen. De heer J. G. van Dalen is op 1 juni uit Aba teruggekeerd, evenals de heer A. N. Ninck Blok, die op deze datum met zijn gezin voor verlof naar Nederland vertrokken is. De familie A. B. Rutgers is op 29 mei na genoten verlof terug gereisd naar Aba. De heer H. Timmer is op 24 mei teruggegaan naar Kaduna. Brasseries du Logone S.A. - Tsjaad. Op 13 mei is de heer J. H. van Mameren afgereisd naar Ndja mena waar hij werkzaam is als brasseur embouteillage. De heer J. W. J. van der Eijk is samen met zijn gezin op 18 mei vertrokken naar Ndjamena. De heer Van der Eijk werkt daar als brasseur brassage. Malayan Breweries (Singapore) Pte.Ltd. - Singapore. De heer J. G. P. Twaalfhoven heeft Singapore op 22 mei ver laten. Hij brengt hier het verlof door. Malayan Breweries (Malaya) Sdn Berhad - Maleisië. De heer B. Engel is op 25 mei teruggekeerd uit Kuala Lumpur. P.T. Perusahaan Bir Indonesia - Indonesië. De heer L. E. Schilling is op 12 juni voor verlof uit Surabaya in Europa aangekomen. Windward and Leeward Brewery Ltd. - Windward Islands. Op 2 juni is de heer A. Nijhof uit St. Lucia in Nederland aange komen. Samen met zijn gezin brengt hij hier het verlof door. National Brewing Company Ltd. - Trinidad Tobago. De heer L. van der Male is op 29 mei voor verlof vanuit Port- of-Spain in Nederland aangekomen. 25

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 25