Werkbezoek L.van Munching sr. NIEUWS UIT HET UITEiVLAND Heineken vertegenwoordigt Jagermeister in België Sinds 1 februari jl. heeft Heineken de vertegenwoordiging van het merk Ja germeister in België verkregen. Mede gezien de goede resultaten die wij met dit produkt op de Nederlandse markt boeken, heeft de firma Mast Komman- ditgesellschaft G.m.b.H. in Wolfenbiittel, producent van Jagermeister, besloten de alleenvertegenwoordiging aan ons concern in België over te dragen. In Nederland is Jagermeister sinds 1965 in de handel. Het produkt is onderge bracht bij de Wijn Groep Nederland en wordt via de firma Reuchlin gedistri bueerd. Het produkt wordt gemaakt van een extract van 56 kruiden op alcohol basis. Ijskoud geserveerd smaakt het 't best, terwijl het ook wordt gedronken in combinatie met bier. Voor Heineken is het een unieke situatie, dat wij een bui tenlands produkt in het buitenland ver tegenwoordigen! Ook in België maakt men furore met de reclamecampage on der het thema: ,,lk drink Jagermeister omdat..." Hierbij wordt iedere keer ie mand gefotografeerd, die zijn of haar mening ten beste geeft over het produkt. Elke advertentie wordt slechts eenmaal geplaatst. Van de firma Mast in West- Duitsland importeren wij eveneens de sleedoornlikeur ,,Schlehenfeuer". Tijdens zijn jaarlijks werkbezoek aan onze brouwerijen werd de heer L. van Munching sr., president van Van Mun ching Co Inc. (U.S.A.), vergezeld van zijn echtgenote en kleinzoon, in Zoeter- woude ontvangen door ir. J. M. van Rossem en drs. P. P. Snoep. De heer Van Munching was bijzonder onder de indruk van de enorm expan sieve constructie, die gaande is in de brouwerij. Het bezoek werd besloten met het traditionele drankje in de enkele jaren geleden aan de heer Van Munching op gedragen Barremolen, waarvan hierbij een foto. V.l.n.r. de heer Snoep, me vrouw Van Munching, kleinzoon M. Johnson en de heren Van Munching en Van Rossem. 24

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 24