Geluidshinder en beschermende maatregelen certen vormen bewoners van bejaar dentehuizen een veel bezocht en dank baar publiek. Tijdens het Russisch repertoire wordt opgetreden in kozakkentenue. Uniform Het koor treedt op in twee uniformen. Het reeds jaren gevoerde uniform (grijs colbert met embleem en zwarte panta lon) wordt afgewisseld met een kozak kentenue, aangeboden door de feest commissie van het koor ter ere van het 85-jarig bestaan. Op 14 december 1977 bestond het koor 85 jaar. Dit feit werd gevierd met twee jubileumconcerten, die beide al drie maanden van tevoren ge heel waren uitverkocht. Deze concerten werden een groot succes, mede dank zij de gastoptredens van Greet Andringa en Marco Bakker. Na de pauze trad het koor op in kozakkentenue en werd een Rus sisch repertoire gebracht. Enkele leden bezig met de verbouwing van de kerk. Ter gelegenheid van dit jubileum werd een langspeelplaat geperst, die de heer Schipper trots laat zien. De verkoop van deze plaat overtreft nu reeds alle ver wachtingen. Hoewel de heer Schipper dit natuurlijk erg leuk vindt, is dit in feite bijzaak voor hem. Het allerbelangrijkste van zijn hobby vindt hij dat hij er zich na zijn werk heerlijk mee kan ontspannen. M.V. baarheid van hun gehoor. Verder laat deze film zien, dat waar mogelijk reeds maatregelen en voorzieningen getroffen zijn. De opnamen van deze instructieve film vonden op 5 juni jl. in Bunnik plaats, op 6, 7, 8 en 9 juni in Den Bosch en 12, 13 en 14 juni in Zoeterwoude. In Zoeterwoude werd bij de geneeskundige dienst een on derdeel van de film opgenomen (zie foto). Eind september hopen de filmers ge reed te zijn met hun eerste exem plaar. Alle bedrijfsopleidingen van de diverse vestigingen zullen straks over een kopie van deze film beschikken. Ze zullen deze onder meer opnemen in het introductieprogramma. Voor de vertoning van deze film worden nu nog nadere plannen uitgewerkt. Op de foto ziet u de filmploeg in actie. In de stoel zit een medewerker van de brouwerij in Zoeterwoude, de heer J. M. Le Febre; rechts van hem me vrouw F. A. Platenburg van het insti tuut voor preventieve geneeskunde van het T.N.O. te Leiden. filmproduktiebedrijf Animation Servi ce Center. Het doel van deze film is werknemers die zich in een omgeving bevinden, waarin veel lawaai is, op merkzaam te maken op de kwets Ons concern heeft opdracht gegeven tot het maken van een film over ge luidshinder en de maatregelen die daartegen getroffen worden. Deze rolprent wordt vervaardigd door het 23

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 23