Nieuw bedrijfspand voorBos VAN DORST-LIEBRI Den Bosch, Pomphoekweg 1-5. Met een gedurende vier dagen gehouden bijzon der goed verzorgd en druk bezocht ,,open huis" presenteerde drankenhan del Van Dorst-Liebrand-Olderaan eind mei jongstleden het nieuwe, modern in gerichte bedrijfspand aan zijn vele rela ties. Enkele weken tevoren was het tegenover de Heineken brouwerij gele gen gebouw door het personeel in ge bruik genomen. De nieuwe bedrijfs ruimte voor onze Bossche concern- drankengroothandel maakt deel uit van een pand met een totale oppervlakte van 5000 m2. Hiervan is 2000 m2 ingericht voor de activiteiten van de drankenhan del. Het andere, 3000 m2 grote gedeelte doet dienst als opslagruimte voor de brouwerij. Inrichting Het voor de drankenhandel beschikbare vloeroppervlak wordt voor het grootste gedeelte ingenomen door het magazijn. Op de begane grond bevinden zich ver der nog het expeditiekantoor, de op slagruimte voor gedistilleerd en wijn, de kantine en enkele andere dienstruimten. Bij de inrichting van het magazijn is re kening gehouden met de meest efficiën te wijze van laden en lossen. Opvallend is de hoogte, 10 meter, waardoor het mogelijk is de volbeladen pallets in vier lagen te stapelen. De telefonische verkoop wordt behartigd door mevrouw P. J. M. Boeyen (links) en mevrouw P A. J. Willems. Het magazijn. Kantoorverdieping De kantoorverdieping, 165 m2 groot, biedt plaats aan de bedrijfs- en de ver koopleiding, de administratie en de klei ne afdeling telefonische verkoop. Voor een snelle verwerking van de bedrijfs gegevens wordt gebruikt gemaakt van een terminal, die in directe verbinding staat met het computercentrum (H.R.C.) in Rotterdam. Verder heeft men de beschikking over een fraai ingerichte toonkamer, waar ten behoeve van de relaties het assortiment binnen- en buitenlandse dranken op aantrekkelijke wijze uitgestald staat. De telefonische verkoop, waarvoor twee vrouwelijke medewerkers speciaal zijn opgeleid, loopt via de moderne centrale, die over vijf lijnen beschikt, waardoor het bedrijf continu voor de afnemers be reikbaar is. Service In het weekend wordt de klanten een bijzondere service geboden. Via een antwoordapparaat met afstandsbestu ring kunnen zij hun wensen of proble men kenbaar maken, waarop zo nodig dezelfde dag gereageerd wordt. Doordeweeks bedient de drankenhan del een klantenkring van zo'n achthon derd afnemers, hoofdzakelijk horecabe- 18

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 18