Bossche oude garde naarBobbejaansland Gepensioneerden Rotterdam gingen dagje varen De raderboot Goethe, waarmee de Rotterdamse oud-medewerkers een dagje over de rivieren voeren. Rotterdam De belangstelling voor het uitstapje van de oud-medewerkers van onze vestiging in Rotterdam was ook dit jaar weer bijzonder groot. Op dinsdag morgen 13 juni jl. vertrokken negen bussen vanaf de parkeerplaats achter het Groothandelsgebouw te Rotterdam richting Nijmegen. Bijna kwam een groep gepensioneerden echter in Tiel in plaats van in Nijmegen uit. Doordat er namelijk tussen de bussen die voor Hei- neken reden, een bus reed van dezelfde busonderneming, die echter een uit stapje naar Tiel maakte, volgden enige bussen toen deze naar Tiel afsloeg. Ge lukkig werd deze vergissing enkele kilo meters verder opgemerkt en hersteld zodat ook deze deelnemers op tijd in Nijmegen arriveerden, waar men aan boord ging van het passagiersschip Goethe. De Goethe, een schip met een maximale capaciteit van 1650 personen, is een ra derboot,, aangedreven door twee grote schoepraderen opzij, in het midden van het schip. Deze aandrijving is geruisloos en het schip ligt zeer vast op het water. Vanaf Nijmegen voer het schip eerst Aan boord vermaakte men zich uitstekend. stroomopwaarts tot aan de Duitse grens. Vervolgens ging het stroomafwaarts over de Waal langs Nijmegen, Tiel, Go- rinchem richting Dordrecht over de Nieuwe Merwede. Van Dordrecht ging men over de Noord naar Rotterdam waar de Goethe aan de Maasboulevard af meerde. Tijdens deze boottocht werden er aan boord drankjes, een lunch en een diner geserveerd. Voor koffie met gebak en enkele drankjes waren bonboekjes verstrekt. Eveneens was er muziek, die uitstekend werd verzorgd door Ome Joop van Bergen en compagnon. De stemming aan boord was optimaal en iedereen kon ruimschoots van de gele genheid gebruik maken om bij te praten. Toen het gezelschap in Rotterdam was teruggekeerd stonden, voor degenen die terug wilden naar het Centraal Sta tion, bussen gereed om de mensen daarheen te vervoeren. Tijdens dit uitstapje zijn een paar witte dameshandschoenen gevonden. Inlich tingen hierover kan men krijgen bij me juffrouw R. Bout, tel.: 010 - 114500, toestel 175. Verder hangen de foto's die op deze dag zijn gemaakt op het publikatiebord in de hal van het kantoorpand aan de Croos- wijksesingel. Indien men er hiervan wil nabestellen kunnen geïnteresseerden dit doen bij de dienstdoende portier (de heer Akkerman). De kosten bedragen 1,50 per stuk; bestellen vóór 1 septem ber 1978. Ome Joop van Bergen en zijn compagnon kregen zelfs de voetjes van de vloer. Den Bosch Op dinsdag 30 mei jl. heb ben de gepensioneerden van de Bos sche brouwerij bij stralend weer hun jaarlijkse dagtrip gemaakt. Het eerste doel dat die ochtend bereikt moest wor den was het plaatsje Weelde. Daar vond de koffiestop plaats, terwijl eveneens de Belgische oud-medewerkers zich daar bij het gezelschap voegden. Vandaar ging de tocht naar Lichtaart, waar men het recreatiepark Bobbejaansland zou bezoeken. Voor de lunch werden de deelnemers aan de trip volop in de gele genheid gesteld het pretpark te verken nen. Overal doken onze gepensioneer den op. In de monorail, het museum en zelfs op het water waar men ze in ge huurde motorbootjes voorbij zag schie ten. Na de lunch woonde het hele gezel schap een show bij, waarin diverse ar- In de rij voor de kassa van Bobbejaansland. tiesten optraden. Een van de hoogte punten van dit onderdeel was de quiz, die op dit optreden volgde. Enige ge pensioneerden van ons concern lever den hieraan hun bijdrage. Aan het eind van de middag keerden men weer terug naar Den Bosch. Hier werd de dag met een prima verzorgd di ner in restaurant Metropole besloten. Unaniem was men van mening dat ook dit jaar het gepensioneerden-uitstapje weer bijzonder geslaagd was. Af en toe zag men een van de Bossche ge pensioneerden in een gehuurd motorbootje over het water schieten. 17

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 17