Geslaagd uitstapje van oud-medewerkers Amsterdam Er werd heel wat bijgepraat... Amsterdam In totaal 418 gepensio neerden van onze vestigingen in Am sterdam vertrokken in tien bussen op donderdag en vrijdag 1 en 2 juni jl. 's morgens vroeg uit Amsterdam voor het uitstapje dat jaarlijks voor hen wordt georganiseerd. Hoofddoel was een be zoek aan het recreatiecentrum De Gou den Handen te 's-Heerenberg. Op weg hier naartoe werd bij hotel Darthuizen te Leersum een koffiestop gemaakt. Vervolgens ging het via de Grebbeberg, Rhenen, Oosterbeek en Arnhem naar de Gelderse Achterhoek. Na een prachtige tocht door het Montferland bereikte het gezelschap het recreatiecentrum. Dit Op het terras voor restaurant De Posbank kon men heerlijk even van de reis bekomen. centrum werd een aantal jaren geleden ingericht in een, in de nabijheid van de Duitse grens liggend, groot klooster. Alle ruimten zijn benut om creatieve werk stukken ten toon te stellen. Van de vele bezienswaardigheden noemen wij slechts een uitbeelding van menselijke ontwikkeling met daarin het leven van de Neanderthaler. Tevens kan men er monsterlijke dieren uit de verre oudheid op ware grootte bewonderen en een zeer grote verzameling poppen. Ook In het sfeervolle restaurant De Posbank werd uitstekend gedineerd. heel boeiend is een reuze kermis voor lilliputters en een grote collectie prach tige handgemaakte wandkleden. Dit al- De heer G. T. Kleiberg, hier in gesprek met oud-directeur personeelszaken, de heer W. Kloppenburg (links). les is ondergebracht in met lift en trap te bereiken zalen. De oud-medewerkers kregen na de lunch drie uur de gelegenheid om dit al les te bezichtigen. In de verschillende leuk ingerichte zaaltjes kon men versna peringen krijgen, ledereen was bijzon- Alvorens aan tafel te gaan, kon men eerst nog even lekker buiten zitten. der enthousiast over hetgeen men ge zien had en in een beste stemming werd om vier uur 's middags de reis voortge zet. Via Doetinchem, Laag- en Hoog- Keppel, Doesburg en De Steeg reed men naar het prachtig gelegen restaurant De Posbank te Rheden. Om wat van de reis bij te komen en niet te vergeten de dorst te lessen nam het gezelschap eerst op het terras plaats. De heer G. T. Kleiberg, directeur personeelszaken Nederland, was beide dagen op verschillende pun ten aanwezig om de oud-medewerkers te begroeten. Na de busreis viel er heel wat dorst te lessen. Na het uitstekend verzorgde diner werd in opgewekte stemming de reis naar Amsterdam voortgezet. Toen de bussen 's avonds over negenen bij de brouwe rijen arriveerden, kon een ieder op een geslaagde dag terugzien. Metropole. 16

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 16