De vloeren van wat in de toekomst bottelarij, magazijn voigoed en expeditie zal zijn. Zoetermeer, begin mei '78. Op het (bouw)terrein van onze nieuwe vestiging is al heel wat te zien en te beleven. Na het slaan van de eerste paal, 27 januari jl.is het overige heiwerk in een tijdsbestek van 9 weken voltooid. Voor het gehele complex zijn in totaal 1984 palen de grond ingegaan. Daarna is men begon nen met de ruwbouw, waarbij in ver schillende zogenoemde bouwstromen naar het centrum van het complex wordt toegewerkt. Als eerste kwam het wijn magazijn van de grond, waarvan op het moment dat wij dit schreven de vloeren gestort, de kolommen geplaatst en de spantconstructies aangebracht waren. Dienstgebouw De tweede bouwstroom omvat de distil leerafdeling met de zogeheten entresol. Hierin komt het dienstgebouw, dat met zijn laboratoria, werkplaatsen, magazij nen en kantoren voor de bedrijfsleiding te zijner tijd het hart van de fabriek vormt. Bij het verschijnen van deze editie zal de distilleerafdeling voor een be- Derde bouwstroom Het gebouw, waarin de overige kantoren Als eerste gebouw kwam het wijnmagazijn, begin mei nog in ruwbouw (kolommen en spantconstructies), van de grond. langrijk gedeelte gestalte hebben ge kregen (kolommen en spantconstruc ties). Op dat moment ook gaan de con touren, nog steeds in ruwbouw, van het gehele complex, met uitzondering van de alcoholfabriek en de energiedienst, zich steeds duidelijker aftekenen. (Zie de luchtfoto op de achterpagina). Een aantal functionarissen van de gemeente Zoetermeer, onder wie alle wethouders met aan het hoofd loco-burgemeester A. Nagte- gaal bracht op 11 mei jl. een werkbezoek aan onze nieuwste vestiging-in-opbouw. Links het wijnmagazijn in wording.

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 4