ORGANISATIE IN GROTE TREKKEN ROND CONCERNSPORTDAG, BUNNIK, 19 AUGUSTUS A.S. Vrumona, onze vestiging in Bunnik, voor de eerste maal in haar bestaan belast met de organisatie van de jaarlijkse Hei- neken Spelen, had eind april op papier de zaak in kannen en kruiken. Van de negen takken van sport zijn er twee in eigen huis ondergebracht: badminton en tafeltennis zullen worden gespeeld in een van de hallen van het bedrijf. Na af loop van de Spelen wordt deze hal om gebouwd tot feestzaal. De overige drie binnensporten, biljarten, bridgen en kla verjassen, vinden in de zalen van het aangrenzende Postiljon Motel plaats. Voor de onderdelen voetbal en tennis zijn op een afstand van nauwelijks één kilometer op het complex Bunnik '73 Het zalencomplex, waar de biljarters, bridgers en klaverjassers zich in alle rust aan hun spel kunnen wijden. twee (eventueel drie) voetbalvelden en vijf tennisbanen beschikbaar. Op dit complex zal ook de negende tak van sport, hockey (mixed), zich afspelen. Deze wedstrijden tellen echter niet mee voor de einduitslag, omdat niet alle ves tigingen een hockey-team op de been kunnen brengen. De hengelaars ten slotte zullen een tijdelijk stekkie krijgen langs de Wilgenpias in het re creatiegebied bij Maarssen. De organisatie is in handen van de per soneelsvereniging van Bunnik en staat onder leiding van de voorzitter, de heer J. Klok. Samen met zijn bestuursleden heer Klok: ,,Voor het publiek van die dag zijn er diverse attracties. Op het grasveld naast het kantoor kunnen bezoekers vanaf een bepaalde leeftijd in de pauze deelnemen aan allerlei activiteiten, waarbij zijzelf en de toeschouwers zich ongetwijfeld kostelijk zullen vermaken. Verder kan een gedeelte van de bezoe kers, gezeten in door paarden getrokken voertuigen, een kleine kastelentocht maken. Een belevenis, die de moeite waard is! Tenslotte geven alle activiteiten op de 19e augustus de fotografen onder de bezoekers voldoende gelegenheid een aantal rake momentopnamen te maken waarmee zij kunnen meedoen aan de grote fotowedstrijd van de fotoclub Hei- neken Rotterdam". De heer Klok en zijn mensen hebben veel medewerking gekregen bij het op zetten en uitwerken van de niet gerin ge organisatie, „ledereen leeft mee en is enthousiast", stelt hij met voldoening vast. Of hij nog een boodschap heeft? De heer Klok tot alle sportliefhebbers in het concern: „Bunnik staat klaar om u te ontvangen, wij rekenen op uw komst!" mevrouw C. Zuurhout-Vulto, mevrouw S. C. M. Splinter-Gademan en de heren P. de Jong, Chr. de Wit, J. Huitema en J. van Wijk is hij reedsmaandenlang bezig alles zó uit te kienen, dat spelers en supporters straks een in alle opzichten geslaagde sportdag beleven. „We verwachten erg veel mensen," al dus de heer Klok. „En, laten toch vooral ook zij, die niet aan een vestiging ge bonden zijn, inschrijven of in ieder geval komen! Bunnik ligt centraal en is ge makkelijk te bereiken, ook per trein. Van het station is het een klein kwartier lopen naar Vrumona". Naast de hoofdschotel, de wedstrijden in de verschillende takken van sport, is er een aantal smakelijke bijgerechten. De Overzicht van het tenniscomplex waar op vijf banen gespeeld kan worden. De ingang van het complex Bunnik '73 met het eerste voetbalveld. Daarachter liggen nog twee velden, voor respectievelijk voetbal en hockey. 3

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 3