Geslaagden op de Maurits kade Geslaagd: Onze dienst verlieten AMSTERDAM I Geboren Perrin A. z.v. P. F. Regnault (div. int.), Florentine P. I. d.v. J. J. G. Olthoff (jur. zaken), Bartele, z.v. B. van Flalem (horeca secreta riaat). BUNNIK Gehuwd mej. E. J. Miltenburg (pi. adm.) met F H. J. v. Vliet, G Baars (bottelarij) met mej. C. Schoordijk, L. J. v.d. Floeff (bottelarij) met mej. P. Ooster man, P. Snieder (bottelarij) met mej. J. War. Geboren Wilhelmus, z.v. E. Fl. van Bentum (intern- transport), Ilse, d.v. P. B. Maters (bottelarij), Michael, z.v. H. Klein (bottelarij), Jacob-Jan, z.v. J. Paauwe (nat. account- management), Jessica, d.v. C. A. M. Smit (thuisverbruik). ROTTERDAM Gehuwd mej. J. E. Kemp (pi. adm.) met M. de Groot, mej. C. Westerman (C.V.A.) met J. W. A. Braam. Geboren Sandra, d.v. A. Fl. Jansen (C.T.D.). ZOETERWOUDE Gehuwd E. Westrienen (mechanische werkplaats), met mej. M. Hozee, A. Kooy (dienstgebouw) met mej. Fl. J. L. van Puffelen, Mej. E. J. de Groot (personeeldienst Divisie Nederland), met D. Budding, Mej. E. W. v.d. Dool (laboratorium) met W. C. Duivenvoorde, Mej. D. Delmeer (secretariaat), met R. Witte- koek, Mej. A. Fl. Fl. v.d. Vin (vertaalafdeling), met J. J. van Baarsen. Geboren Petronella, d.v. P. J. van Slingerland (bottela rij), Miranda, d.v. B. L. Verberg (dienstgebouw), Frank R., z.v. mevr. M. C. de Jong-Pfurtschel- ler (bedrijfsbureau), Vincent, z.v. J. P. M. van Kuijk, (brouwen), Valentien, d.v. G. A. Straathof (elektrotechn. werkpl.), Brasily, z.v. M. J. Fonseca, (bottelarij), Johannes C. z.v. J. C. Pet, (bottelarij). Amsterdam Voor het tentamen Elektronische Informatie verwerking PBNA; E. Fl Baars, J P. M. Ver kerk, J. J. G. Visseren (fysieke distributie) Bunnik Voor het tentamen Elektronische Informatie verwerking PBNA: J. C. Stijsiger (expeditie). Voor brandwacht 1e klas: W. A Broedelet (planning werkvoorber.); D. A. Udink (sto rings- en energiedienst); W. J. M. Baars, centr. mag. 's Hertogenbosch Voor het tentamen Elektronische Informatie verwerking PBNA: F. J. M. M. Geurtz (fysieke distributie); L. G. H. Fiuismans (plaats, admi nistratie); B. J. Fl. M. Naaykens (fysieke distri butie); E. da Silva (plaats, administratie) Fl. J. M. Brummer (verkoopsecretariaat), voor het tentamen managementtechnieken Rotterdam Voor het tentamen Elektronische Informatie verwerking PBNA: Mevr. M. A. A. Molenaar-Kieboom, Fleineken Rekencentrum, P. Noordergraaf, CVA/bijzonder beheer, S. L. den Ouden, C.L.S.A., Mevr. M. A. J. Schoenmakers-Antheunisse, CVA/C.M.C. Bettoweg W. Fl. de Goey, depot/expeditie, Mej. E. C. Waldt (plaatselijke administratie) moderne bedrijfsadministratie. Schiedam A. Trotsenburg (computerafdeling) moderne wiskunde tot MAVO-4 peil. Zoeterwoude A. Abdullakhan (centrale reprografie) licht drukken en elektrofotografie; N. Erades (loonadm.) loonadministrateur; M. J. Hoog- werf (C.A.D., afd. centr. fotografie) tekstver werking, montage en layout voor kantoor druktechnieken; Mevr. K. Meerburg-Verduyn (plaats, administratie) praktijkdiploma boek houden; C. Verschuren voor diploma tolk- vertaler in Duits. Mevrouw M. Borst-Van Tol voor steno Engels. Voor pneumatiek en hydrauliek B zijn ge slaagd: J. D. Bonte, J. P. Mollenbrok, W. F. Fl van Marwijk (afdeling storingsdienst); M. C. van Look, F, M. Kappelhof, A. Meyer (afdeling mechanische wpl.) OVERLEDEN Op 27 april jl. overleed de heer W. H. Hoonhout (82). De heer Hoonhout was vanaf 1922 tot 1960 werkzaam op de brouwerij aan de Van der Helststraat. Zijn functies waren achtereenvolgens bijrijder, stalwacht, bijrijder-koetsier, bijrijder-chauffeur en reserve-koet- sier. De heer H. Kroesen (76) overleed op 7 april jl. Hij werkte vanaf 1923 op de brouwerij aan de Mauritskade als wortkoeler in de gistkelder. In 1967 ging hij met pensioen. In Rotterdam overleed op 5 mei jl., enkele maanden na de pensioenda tum, de heer L. Kok. In zijn bijna 40- jarige loopbaan heeft de heer Kok zich als chef C.T.D. Rotterdam geheel in dienst van de brouwerij en haar afne mers gesteld. Op 71-jarige leeftijd overleed op 11 mei jl. de heer H. K. May. Hij was van 1947 tot 1971 als technisch opzichter te Rotterdam werkzaam. mej. P. G. E. G. M. v.d. Broek, P.Z. en C. J. J. de Boer (plan. en contr.), A/Wet. H. Duiker (wachtgeldregeling horeca secre tariaat) A/Flel. M. J. P. Damen, horeca secretariaat, en B. Th. Beving (vertegenwoordiger horeca), 's-Hertogenbosch L. Ramdhan (C.V.A.), R/Cr. J. Speckling, bottelarij, Fl. v.d. Velder, (bottelarij), Zoe. Dankbetuigingen Bij mijn afscheid op 31 maart is het een zeer bijzondere dag geworden met zeer vele en vooral persoonlijke attenties. Wij willen hen, die hieraan hebben meegewerkt van harte danken. L. J. en M. de Jong-de Git Ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum wil ik u allen ook namens mijn vrouw en kinderen oprecht bedanken voor de vele telegrammen, cadeaus, bloemen en de goede wensen die ik van zovelen mocht ontvangen. Het was voor ons een onvergetelijke dag. J. van Gog Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik langs deze weg een ieder die heeft meege werkt aan het doen welslagen van mijn 25- jarig jubileum hartelijk dank zeggen. Het is een onvergetelijk feest geworden. J. A. Remmink Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik langs deze weg gaarne directie en collega's danken voor de belangstelling ter gelegen heid van mijn afscheid op 28 april jl. en voor de envelop, de bloemen en cadeaus, die ik daarbij mocht ontvangen. Met veel genoegen zal ik aan deze bijzondere dag terugdenken. Ook dank ik al diegenen met wie ik in de af gelopen 42 jaar op zo'n prettige wijze heb mogen samenwerken. G. A. Poelenije Mede namens mijn vrouw, kinderen, kleinkin deren en familie wil ik de directie, chefs en personeel hartelijk dank zeggen voor de onvergetelijke dag die ik heb gehad ter gele genheid van mijn 40-jarig jubileum. Het was erg gezellig en spontaan. M. M. M. Löwensteyn Mede namens mijn vrouw en dochter wil ik langs deze weg nogmaals de directie, bedrijfsleiding, chefs en collega's ook van alle C.T.D.-vestigingen hartelijk danken voor de bijzonder fijne dag en voor de geschenken, die ik heb gekregen ter gelegenheid van mijn 25-jarig dienstverband. J. C. van Kampen Voor de belangstelling ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum zeg ik u mede namens mijn vrouw van harte dank. De viering op 31 maart 1978 is voor mij een onvergetelijke dag geworden. G. van Schaik Langs deze weg wil ik mede namens mijn kinderen en kleinkinderen, de directie en chefs en collega's hartelijk bedanken voor de prachtige bloemen en de betoonde belang stelling bij het overlijden van mijn man. J. E. Kroesen-Oostval Op 5 april jl. werden in het leslokaal op de Mauritskade door de heer C. Ham de diplo ma's uitgereikt voor de cursus ioniserende straling A. In zijn toespraak tot de geslaag den, de heren J. L. S. M. de Graaf, C. van Kooten, W. Visser en C. Vlietstra prees hij de moed en het inzicht der heren een cursus te gaan volgen op het gebied van kernenergie. Technici weten dat in de toekomst een toe nemend gebruik van kernenergie onvermij delijk zal zijn. Het resultaat werd bezegeld met een glas bier, waarbij behalve de heer Ham en de geslaagden ook de heren Jansen, Anink, Struiksma, Dammers en Louwinger aanwezig waren. 28

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 28