Fotoclub Zoeterwoude Fotoclub Rotterdam Geslaagde busreis van reisvereniging Vers van 't Vat Eerste team H.T.V.Z. is kampioen Zoeterwoude: voetbal in K.N.V.B.-verband Zoeterwoude Bijgaande foto werd gemaakt door de heer G. van Puffelen. Door de omlijsting van het motief door bomen en schaduw is een bijzonder mooi coulisse-effect verkregen waardoor de foto diepte heeft. Hoewel er enkele kleine storende ele menten op de foto voorkomen, weer hielden deze de jury van fotoclub Hei- neken Zoeterwoude er niet van deze als foto van de maand april aan te wijzen. Rotterdam J. W. Timmer Het seizoen zit er weer op. De laatste foto van de maand mei is van J. W. Tim mer. De jury was van mening dat de triestheid van het landschap samen met de kale boom de sterke punten van deze foto vormen. Ook de lange voorgrond met de diagonale lijnwerking draagt hier toe bij. Een foto met een eigen visie. Hoe makkelijk loop je niet aan zoiets voorbij. Terugblikkend op het afgelopen seizoen kan gesteld worden dat de fotoclub Rot terdam zeer actief geweest is. Naast de telkens weer zeer grote opkomsten op de clubavonden waren er nog vele an dere interessante avonden, zoals modelavonden, bezoek van en aan an F. G. Van Puffelen dere fotoclubs, lezingen met foto- en diapresentatie, fotopuzzeltochten en dergelijke. Kortom, voor elk wat wils. We rekenen er dan ook op dat het nieuwe seizoen minstens even succesvol zal zijn. Als hoogtepunt noemen wij hiervan reeds de jubileumtentoonstelling in de maand december in het stadhuis van Rotterdam en de grote foto- en diawed strijd. ,,Open de sluiter". Het reglement hiervan is in Vers van 't Vat nummer 1 /78 afgedrukt. Met de vakanties voor de boeg willen wij alle Heineken medewer kers nogmaals oproepen enkele leuke foto's of dia's hiervan te schieten. Veel succes en een prettige vakantie! In het komende seizoen zal onze voet balvereniging in Zoeterwoude, inmid dels lid geworden van de K.N.V.B., in competitieverband gaan spelen. De toe treding tot de K.N.V.B., afdeling Leiden, ook wel de Leidse Voetbalbond (L.V.B.) geheten, zal binnenkort een feit zijn. Goed nieuws voor de vele voetballief hebbers, die in een eigen club en in hun eigen elftal geregeld binnen de lijnen willen komen om hun honger naar de bal te stillen. Het is dan wel zaak dat al die voetballers, sterren en mindere goden, zich aanmelden. Eerst dan kan onze club uitgroeien tot een grote vereniging met elftallen, die in staat zijn mee te din gen naar het kampioenschap. Alle sportieve kerels, die zich in vereni gingsverband aan Koning Voetbal willen wijden, zijn van harte welkom. Zij kun nen zich aanmelden bij Wim Dierijck, kamer 1.1.12, Zoeterwoude. V.V.H.Z. De reisvereniging Vers van 't Vat heeft weer haar jaarlijkse busreis gemaakt. Het vertrek was 's morgens om zeven uur vanaf de Crooswijksesingel. De voorzit ter van de vereniging, de heer C. Zwaan, wenste iedereen drie gezellige dagen toe. Vervolgens reed de bus richting Dordrecht, vandaaruit naar Breda en tenslotte naar Valkenswaard waar werd gepauzeerd voor een kop koffie. Daarna ging het richting Hasselt en Vaals, waar het hele gezelschap van de lunch ge noot. Toen de bus weer op weg was, liet deze spoedig België achter zich en pas seerde de Duitse grens. In Kin Heim werd tenslotte na een uitstekend diner de nacht doorgebracht. De volgende dag ging de tocht door Duitsland, waar in Zeil werd geluncht. Hierna reed het gezelschap naar Bern- kastel, waar het enige uren heerlijk in de zon doorbracht onder het genot van een glas Heineken bier. Ook de tweede nacht vond het diner en overnachting plaats in Kin Heim. Ook de derde dag werd besteed aan het bekijken van allerlei interessante zaken en niet in de laatste plaats het natuur schoon. Men lunchte in Manderscheid, waar tevens de forellenkwekerij werd bezichtigd. Natuurlijk werd er eveneens gestopt voor de tombola, waarbij weer fraaie prijzen gewonnen konden wor den. Toen reed de bus via Keulen naar Weert, waar in de Poort van Holland het afscheidsdiner plaatsvond. Tijdens dit diner werd er gedanst, dat het een lieve lust was, zodat er weer een zeer ge slaagd einde aan de driedaagse busreis kwam. Nu maar weer tot ziens allemaal op het jaarfeest op 23 september. W. F. C. van Otterloo ZOETERWOUDE: Het eerste team van de Heineken Tafeltennis Vereniging Zoeterwoude is dit seizoen (1977-1978) kampioen geworden in de 4e klasse van de tafeltenniscompetitie, afdeling Den Haag. Het eerste team gaat dus in het volgende seizoen in de 3e klasse spelen. Het eerste team, dat bestaat uit Harold van Offeren, Frits Knoop en Henk Kort (aanvoerder), op de foto respectievelijk midden, rechts en links, heeft slechts één verliespunt moeten incasseren. Na afloop van de laatste wedstrijd werd het team door voorzitter Henk Klein geluk gewenst en in de bloemetjes gezet. Tot laat in de avond werd dit kampioenschap op feestelijke wijze gevierd. Het tweede team dat in de 4e klasse uitkwam, heeft zich kunnen handhaven in die klasse, evenals het derde team dat in de 5e klasse uitkwam. Dit houdt in dat H. T. V. Z. het nieuwe seizoen met drie teams gaat uitkomen in drie verschillen de klassen, namelijk het eerste team in de 3e klasse, het tweede team in de 4e klasse en het derde team in de 5e klasse. Henk Kort, secretaris

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 27