G. van Schaik H. Norp A. R. R. Grimme In Leiderdorp nam de heer Lepelaar op 28 april jl. na 25 dienstjaren bij Gebr. Lafeber, onze drankenhandel aldaar, afscheid. heer G. W. A. F. Losecaat van Nouhuys. Deze liet in het kort de loopbaan van de heer Lepelaar de revue passeren. In de tijd van diens indiensttreding, 1942, werden de produkten nog met paard en wagen afgeleverd. Een aantal jaren later verwisselde de heer Lepelaar de leidsels voor het autostuur, toen hij chauffeur werd bij het depot in Katwijk. De afgelopen tijd was hij in Leiderdorp werkzaam in het magazijn en trad hij ook op als incasseerder. De heer Van Nouhuys prees hem om zijn goede humeur, dat hij ondanks de vaak inspannende arbeid altijd had weten te bewaren. Als blijk van waardering ontving de heer Lepelaar verschillende cadeaus. Hierbij ontbrak niet een aantal flessen Bokma, welk merk bij hem favoriet is. De heer J. B. M. van Teylingen overhandigde tenslotte, met een hartelijk woord van dank voor het vele, voor de drankenhandel verrichte werk en de getoonde loyaliteit, het personeelsca- deau. Bij de viering van het zilveren jubileum van de heer Van Schaik werd in de Rotterdamse Raadskelder tijdens de toespraak van de heer A. P. Weeda heel wat afgelachen. Rotterdam Bij de viering, in een prettige sfeer, van het 25-jarig jubileum van de heer Van Schaik op 31 maart 1978 in een overvolle Raadskelder werden in de gebruikelijke toespraken zijn goe de kwaliteiten als boekhouder naar voren gehaald. De heer Van Schaik is in de afgelopen 25 jaar, waarin talrijke verande ringen hebben plaatsgevonden op het gebied van organisatie en ontwikkeling, steeds een belangrijke steunpilaar geweest voor de administratie van de vestiging Rotterdam. De heer P. Bol, directeur informatieverwerking, sprak hiervoor, mede namens de concernleiding, zijn dank uit. De jubilaris en zijn vrouw, werden verder toegesproken door zijn directe chef de heer J. van Elderen, en de heer A. P. Weeda, oud-medewerker van Heineken. De heer Van Schaik was blij verrast met de tot hem gerichte toespraken, in het bijzonder met de waarderende woorden van zijn vroegere chef, de heer Weeda. De heer Van Schaik betrok in zijn dankwoord iedereen die door zijn aanwezigheid of bijdrage aan de ontvangen cadeaus deze dag tot een onvergetelijke gebeurtenis voor hem had gemaakt. Het cadeau namens de afdeling interne dienst werd de heer Norp overhandigd door de heer Raatsen, beter bekend als Toontje. Rotterdam Op 9 mei jl. werd in de Raadskelder het zilveren jubileum van de heer Norp gevierd. De belangstelling was groot. Vele collega's en oud-collega's ook uit de andere vestigingen, kwamen de jubilaris gelukwensen. De heer Norp trad op 4 mei 1953 in dienst als buitenklerk op de afdeling expeditie. In de eerste jaren daarna vervulde hij nog enkele andere functies. In 1958 werd de jubilaris aangesteld als poortcontroleur, welke functie hij tot 1969 heeft vervuld. In dat jaar werd hij assistent chef interne dienst, waarna in 1974 de benoeming tot chef interne dienst volgde. In de Raadskelder werd de jubilaris toegesproken door achtereenvolgens de heren P. Bol, J. Bonte, H. Kievits en A. Raatsen. De heer Bol gateen overzicht van de loopbaan van de jubilaris bij Heineken en sprak mede namens de directie zijn waardering uit voor hetgeen de heer Norp voor het bedrijf heeft gedaan en voor de manier waarop hij zijn taak heeft opgevat. De overhandiging van het personeelscadeau liet de heer Bol vergezeld gaan van felicitaties en goede wensen voor de toe komst. Sprekend namens de plaatselijke ideeënbuscommissie uitte de heer Bonte zijn dank voor de prettige samenwerking. Na mens de commissie overhandigde hij een cadeau. Voor het vele werk dat de jubilaris in zijn vrije tijd voor de tennisvereniging heeft verricht, dankte de heer Kievits hem in een leuke speech, aan het eind waarvan hij de waardering van de tennisclub met het aanbieden van een ligstoel onder streepte. De heer Raatsen van de interne dienst bracht de gelukwensen van de afdeling over en overhandigde namens de collega's een reiskoffer. De jubilaris tenslotte bedankte de sprekers en verder iedereen die aan de viering van zijn jubileum en aan de cadeaus had bijgedragen. Hij sprak de hoop uit dat de jaren, die nog vóór hem liggen in dezelfde prettige werksfeer mogen verlopen als dat in de afgelopen 25 jaar het geval is geweest. Zoeterwoude In de Van Swietenkamer van De Hooiberg werd op 8 mei jl. op feestelijke wijze herdacht, dat de heer Grimme, werkzaam op de afdeling postkamer, een kwart eeuw geleden in dienst trad van onze onderneming. De heer Schipper, be drijfsleider, sprak als eerste de jubilaris toe. Hij was om een aantal redenen blij dat te kunnen doen. Een van die redenen was dat hij nu weer eens tegenover een „echte" Amsterdam mer uit Rotterdam stond en dat gaf hem een geweldig gevoel van echt onder elkaar zijn. Tijdens zijn toespraak overhandig de hij een voor de jubilaris welbekende envelop (chemise) met als opdracht eerst goed naar de afzender dan naar de ge- 24

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 24