J. A. Remmink J. Th. van Gog Afscheid P. Lepelaar L. J. J. de Jong met pensioen In 1964 kwam de jubilaris bij de Commercieel Technische Dienst. De heer Havekotte schetste de periode van negen jaar, waarin beiden hadden samengewerkt. Daarna begaf het ge zelschap zich naar de Gijsbreghtkelder, alwaar de heer Wolff het woord nam. Namens collega's bood de heer IJpenburg een cadeau aan. Velen zullen de heer Van Kampen kennen van zijn werk in de ondernemingsraad Vrijdag 31 maart jl., op zijn verjaardag, nam de heer De Jong afscheid van dran kenhandel Kenne- merland in Bever wijk. Beverwijk Op de dag van zijn 65ste verjaardag, 31 maart jl., ging de heer Bep de Jong, verbonden aan drankenhandel Kennemerland te Beverwijk, na precies 43 jaar en een maand dienstverband, met welverdiend pensioen, 's Middags tijdens een zeer geanimeerde lunch hem en zijn echtgenote aange boden door de bedrijfsleiding, werden in gezelschap van de heren J. van der Doll, F. J. M. de Haan, G. F. van Dijken, en B. Ringeling talloze wel's en wee's uit zijn lange loopbaan opge haald. Het personeel nam hierna, tijdens een informele receptie in de speciaal voor deze gelegenheid getransformeerde hal, onder het genot van een nog specialer aangeklede borrel, afscheid van de heer en mevrouw De Jong. Tijdens de rondgang van de familie De Jong werden door de heer W. van Straalen namens de personeelsvereniging, en de heer De Haan namens de bedrijfsleiding, enkele geschenken aangeboden, geschenken, die naar de gevers hopen de familie De Jong nog lange tijd de jaren in de drankenhandel in prettige herinnering mogen brengen. De heer Van Gog: vijfentwintig jaar vervoersdienst bij Heineken Den Bosch. Den Bosch Op donderdag 13 april jl. herdacht de heer Van Gog met zijn familie zijn 25-jarig jubileum bij Heineken. De heer en mevrouw Van Gog werden ontvangen door de bedrijfsleider, ir. C. Scheltema. Eveneens hierbij aanwezig was de heer G. T. Kleiberg, directeur personeelszaken Divisie Nederland. Na een gezellig onderonsje begaf het gezelschap zich naar het „oude ontvangstgebouw" op het brouwerijterrein. De heer A. de Rooy, sinds 21 jaar zijn directe chef, schetste de jubilaris als een man met vele initiatieven. Zo stichtte de heer Van Gog onder meer het „Garage jubileumfonds". Verder is hij reeds geruime tijd lid van de plaatselijke O.R. en heeft hij sinds kort ook zitting in de C.O.R. De heer Van Gog kreeg van zijn collega's een prachtige plantenbak aangeboden, waarna de heer De Rooy hem een fraai horloge overhandigde. Voorts werd de jubilaris nog toegesproken door de heer J. J. de Roode die namens de O.R. een boormachine overhandigde De heer Van Gog had in zijn dankwoord bijzonder veel waar dering voor de cadeaus die hij ontvangen had. In zijn dank woord haalde de heer Van Gog verder vele herinneringen en anekdotes op uit zijn 25-jarige diensttijd bij de vervoersdienst. Vervolgens werden alle aanwezigen in de gelegenheid gesteld de heer en mevrouw Van Gog te feliciteren, waarna de bijeen komst nog geruime tijd gezellig werd voortgezet. Leiderdorp Na een diensttijd van vijfentwintig jaar bij de drankenhandel Gebr. Lafeber nam de heer Lepelaar op 28 april jl. afscheid. Op de gezellige receptie in 't Camphuis te Oegstgeest was het voltallige personeel van de dranken groothandel aanwezig, alsook een aantal Heineken functio narissen, die de heer Lepelaar kent, onder wie de heren S. van der Schouw en P. A. Bos. De heer Lepelaar, die vergezeld was van zijn vrouw, dochter en schoonzoon, werd toegesproken door de bedrijfsleider, de Een vrolijke begroeting van de heer en mevrouw Remmink door de heer Gerards. Amsterdam Op 20 april jl. was het 25 jaar geleden dat de heer Remmink als vrachtwagen chauffeur bij Heineken in dienst trad. Dit is meer dan een constatering alleen; het zegt iets over de persoon Remmink: evenwichtig en optimistisch. Deze in druk liet hij andermaal achter bij allen die de feestelijke ge beurtenis bijwoonden. Geflankeerd door zijn vrouw en twee alleraardigste dochters werd de heer Remmink ontvangen in de kamer van de produktieleider, waar zich een gezellig ge sprek ontspon. Aanwezig waren de heren Gerards, Eibers, Van der Steen, Jansen, Sternfeld, en mevrouw Wohlgemuth. In middels werd het tijd voor plechtiger zaken: de heer Gerards richtte het woord tot de heer Remmink en bedankte hem voor de tot nu toe getoonde dienstbaarheid. Na het overhandigen van de envelop met inhoud en het opspelden van de bekende gouden ster ging het richting Raadskelder. Temidden van een grote groep belangstellenden werd de heer Remmink toege sproken door de heer Van der Steen en een van de collega's; cadeaus ontbraken hierbij niet. De sprekers maakten één ding erg duidelijk: de resterende 15 jaar dat het dienstverband van de heer Remmink nog kan voortduren binnen Heineken-ver- band, kan wat hen betreft als te kort worden beschouwd. 23

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 23