Drankengroothandels Benoemingen in de plaatse lijke ideeënbuscommissies HATTEM ZOETERWOUDE/DEN BOSCH BELONINGEN 's-Hertogenbosch Zoeterwoude AANMOEDIGINGSPREMIES Amsterdam I 's-Hertogenbosch Zoeterwoude Per 1 juni 1978 is het reglement voor de ideeënbus van Heineken Brouwe rijen B.V. ook van toepassing op het personeel van de concerndranken- groothandels. Verdere informatie volgt in het eerstkomende nummer. „ingeblikte" geluid tot en met de aller laatste ontwikkeling op dit gebied, de beeldmuziekplaat. Deze laatste komt pas in het begin van de jaren tachtig op de markt en wordt niet door middel van een naald afgetast, maar door een laser straaltje. Tegelijk met het geluid komt op een tv-scherm eveneens beeld. Tenslot te werd de film Sky over Holland ver toond, die een groot succes had op de wereldtentoonstellingen in Montreal en Osaka. Overigens wachtte de heer Timmermans nog een ontvangst op de brouwerij aan de Mauritskade in Amsterdam. Op 19 april jl. werd de heer Timmermans gehuldigd in de Commissarissenkamer op de Mauritskade. Hierbij waren aan wezig de heren Spoorenberg, Van de Berg, Stuivenberg, Kenter (die als chauffeur naar Eindhoven had gefun geerd), Struiksma, Plat, Jansen en Kool. De heer Welmers overhandigde een ex tra Heineken geschenk in de vorm van een Seiko horloge. In een zeer geanimeerde stemming wer den de ervaringen van die dag in Eind hoven opgehaald. J. Sieders Voor een vlottere behandeling van inge zonden ideeën is het wenselijk gebleken de ideeënbuscommissie te Hattem uit te breiden met een technicus. Op grond hiervan werd de heer J. Sieders, chef technische dienst, benoemd tot lid van de plaatselijke ideeënbuscommissie te Hattem. In verband met zijn promotie moest de H. P P M Hofhuis H. W A M. Verkerk heer R. E. Hinze afzien van zijn functie als lid van de plaatselijke ideeënbus commissie. In deze vacature is voorzien door de benoeming van de heer H. P. P M. Hofhuis. De heer Hofhuis is afkomstig van de Bossche vestiging waar hij ge ruime tijd secretaris van de plaatselijke ideeënbuscommissie was. De in Den Bosch opengevallen plaats wordt tijdelijk waargenomen door de heer H. J. J. van de Pal, werkzaam bij de personeeldienst. Verder heeft de heer P. T. M. Mooyman onze dienst en dus ook de plaatselijke ideeënbuscommissie verlaten. In zijn hoedanigheid als lid van de plaatselijke ideeënbuscommissie wordt hij opge volgd door de heer H. W. A. M. Verkerk, medewerker van de afdeling verpakken. Wij wensen de heren Hofhuis, Sieders en Verkerk veel succes toe bij hun nieuwe ideeënbustaak en danken uiteraard de heren Hofhuis, Hinze en Mooyman voor het vele werk dat zij voor de ideeënbus hebben verricht. J. W. A. de Werdt, gistkelderƒ125,- F. Juliën, bottelarij75,- J. J. A. de Bresser, bottelarij60,- W. A. P. M. Erkeland, lagerkelder25,- L. A. Aloserij/L. van Bijnen, ziederij80,- P. van Diepen, bottelarij50,- A. J. M. Mijland, bottelarij40, P. Stuiver, bottelarij30,- K. Klaver, dienstgebouw120,- J. Gressie, storingsdienst70,- J. de Haas, centraal mag70,- G. van Hartevelt, dienstgebouw60,- L. Stello, dienstgebouw60,- J. van Wensveen, int. dienst60,- C. W. Zwaan, bewaking50,- H. G. M. Verhoosel, postkamer45,- A. H. Wentink, brouwhuis40,- A. H. Wentink, brouwhuis35,- A. H. Wentink, brouwhuis35,- L. Stello, dienstgebouw35,- P. J. Ramaker, bottelarij120,- J. Kasteelen, garage120,- F. A. Streep, garageƒ110,- W. G. v. d. Berg, bottelarij80,- P. J. Ramaker,/H. J. Verwey, bottelarij70,- H. Delannoy, bedrijfskantine60,- R. van Rooyen, emballage45,- J. C. Roelofs, centr. engineering35,- M. Marcos Tunez, bottelarij.. 25,- P. Broeders, gistkelder W. H. van Griendt, lagerkelder A. J. M. Mijland, bottelarij A. W. Batens, int. transp J. G. C. van Geenhuizen, ziederij. L. W. Brancart, ziederij F. M. L. van Oss, lagerkelder G. van Hartevelt, dienstgebouw H. M. Hiep, kantine J. M. H. Mulder, bottelarij G. van Hartevelt, dienstgebouw S. Hoeneveld, dienstgebouw C. W. Zwaan, bewaking B. Viele, bottelarij Mevr. C. de Jong, kantine W. F. C. van Otterloo, depot Bettoweg A. H. Wentink, brouwhuis Mevr.P. G. M. Trijselaar, centr. verkoop adm. W. F. C. van Otterloo, depót Bettoweg W. F. C. van Otterloo, depót Bettoweg A. E! Marjani, bottelarij D. Onderstal, bottelarij G. van Hartevelt, dienstgebouw J. B. Jankie, bottelarij A. Rotmensen, bottelarij G. P. M. Waardijk, prod, inkoop 25,- 25,- 25,— 25,- 25,- 25,- 25,- 25,- 25,- 25,- 25,- 25,- 25,- 25,- 25, 25, 25,- 25, 25,- 25, 25, 25, 25, 25, 25, 25, Iedereen kreeg een geschenk uit de groep behorend bij de belo ning. 15

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 15