51 I De belangstelling, die wij bij de viering van ons 50-jarig huwelijk op 7 december 1977 van de zijde van directie en personeel hebben gekregen, was voor ons hartverwarmend. Mede hierdoor is het voor ons een onverge telijke dag geworden. Langs deze weg wil ik hiervoor mijn hartelijke dank overbrengen, mede namens mijn vrouw en kinderen. A. Lussenburg Ook namens onze kinderen willen wij hiermee onze hartelijke dank betuigen voor de buiten gewone belangstelling van brouwerij-zijde betoond bij ons 50-jarig huwelijk, mede waar door deze dag voor ons een zeer bijzondere is geworden. J. van der Meuten A. van der Meulen-Wempe Graag wil ik iedereen van harte bedanken voor de belangstelling, de prachtige cadeaus en de prettige dag die ik heb gehad ter gele genheid van mijn jubileum. H.M.E. Brouwers Mede namens mijn vrouw wil ik iedereen onze hartelijke dank betuigen voor de belangstel ling die ik heb mogen ontvangen bij mijn af scheid bij Van Olffen. J. Schakelaar Langs deze weg wil ik een ieder bedanken voor de getoonde belangstelling bij mijn af scheid wegens pensionering. T. van Assen In memoriam W. RINGELBERG Op tweede Kerstdag overleed plotse ling op 49-jarige leeftijd de heer Wil lem Ringelberg, in leven administra teur in het centraal magazijn van de Bossche brouwerij. De heer Ringelberg was in onze dienst sedert 1963. Hoewel zijn leven werd getekend door tegenslagen was hij in de werksituatie altijd opgewekt. Na het ernstige verkeersongeval dat hem in 1968 overkwam en waarvan hij nooit geheel herstelde, heeft hij zich met volle overgave ingezet om zich in zijn nieuwe functie waar te maken. De brouwerijgemeenschap verliest in hem een serieuze en bereidwillige medewerker. Het moge voor degenen die hem het meest nabij waren een troost zijn te weten dat hij in de herinnering van velen binnen de Heineken gemeen schap nog lang als een zeer goed mens blijft voortleven. Moge hij de rust gevonden hebben, die hij tijdens zijn leven zo weinig heeft gekend. In memoriam J. VERSTRATEN Op 4 januari jl. bereikte ons het droeve bericht dat daags tevoren de heer J. Verstraten plotseling was overle den. Hoewel wij wisten dat hij al enige tijd ziek was, trof dit bericht ons diep. Gedurende de zes jaar dat hij werk zaam was in de afdeling intern trans port bij Vrumona heeft hij zich doen kennen als een man die plezier had in zijn leven en in zijn werk. Wij verliezen aan Jan een goed collega en een zeer gewaardeerd medewerker. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik directie en allen die hebben meegeholpen dankzeggen voor de onvergetelijke dag van mijn afscheid op 16 december 1977. J. Schoenmakers Langs deze weg wil ik mede namens mijn vrouw, de directie, chefs en collega's hartelijk bedanken voor de betoonde belangstelling en de attenties die ik heb mogen ontvangen bij mijn thuiskomst vanuit het ziekenhuis. J. Otte Hoewel ik mij realiseer, dat met woorden somtijds de juiste gevoelens niet tot uitdruk king zijn te brengen, zie ik geen andere mo gelijkheid, dan u allen op deze wijze dank te zeggen voor de onvergetelijke uren welke mij geschonken zijn tijdens de viering van mijn 40-jarig jubileum. Het prachtige cadeau dat u mij hebt willen geven, namelijk de twee kostbare etsen, voorstellende oude stadsgezichten van Rot terdam, hangen als een sieraad aan de wand van mijn zitkamer en herinneren mij zodoende dagelijks aan deze zo onvergetelijke dag. Mede namens mijn kinderen, zeg ik u allen dank voor dit zo sympathieke gebaar. B.P.M.M. Hoogeweegen Voor de belangstelling tijdens de ziekte en na het heengaan van mijn beste man, onze pa en opa, zeggen wij u onze welgemeende dank. Bep Plagge - de Bruin kinderen en kleinkinderen Langs deze weg wil ik de directie en mede werkers dankzeggen voor de getoonde be langstelling bij het overlijden van mijn echt genoot. M Duvaloois-van Naamen OVERLEDEN In Amsterdam overleed op 14 decem ber jl. de heer H. P. Goossens (80). De heer Goossens kwam op 1 september 1946 bij de Amstel brouwerij in dienst. Hij was werkzaam op het kantoor van de verkoopafdeling totdat hij in 1962 met pensioen ging. De heer J. B. M. Schoonhoven (79) overleed op 21 december jl. Een halve eeuw is hij bij de Amstel brouwerij in dienst geweest, vanaf 1913 tot en met 1963. Hij werkte op de kantoor-tech nische dienst. Op 13 december jl. overleed de heer G. C. van der Ven (76). De heer Van der Ven werkte op diverse afdelingen van onze brouwerij in Rotterdam, zoals de tapkelder, de mouterij en de ligkelder. Tot zijn pensioen in 1966 was hij werkzaam in de rijwielbewaar plaats aldaar. In Garderen overleed op 27 december jl. de heer T. J. J. Gerritzen (67). De heer Gerritzen was werkzaam als be drijfsleider eerst bij Hoppe en vervol gens bij Coebergh in Schiedam. Op 1 januari 1976 ging hij met pensioen. De heer A. K. de Oude (72) overleed op 28 november jl. Hij was werkzaam als administrateur van de biervoorraden van de Amstel brouwerij. In 1970 ging de heer De Oude met pensioen. In Amsterdam overleed de heer M. Muurman (74). Hij kwam in 1924 bij de Amstel brouwerij in dienst en verliet het concern in 1969 met zijn pensio nering. De heer Muurman werkte als voorman belading bij de expeditie. Op 18 november jl. overleed de heer L. J. Bootzema (73). De heer Bootzema was werkzaam op de brouwerij aan de Van der Helststraat als haspelant in de tapkelder en het vatenperron. Hij ging in 1969 met pensioen. i Niet te missen... Bezoekers voor onze brouwerij in Zoe- terwoude, komende vanuit de richtingen Amsterdam of Rotterdam/Den Haag over de E10, werden veelal misleid bij de afslag Leiden—Zoeterwoude. Hierdoor bereikten zij slechts na veel zoeken onze vestiging. Rijkswaterstaat bracht hier sinds kort duidelijkheid in, door die afslag Zoeter- woude-Dorp te noemen en de afslag voor onze brouwerij als Zoeterwoude- Rijndijk aan te geven. Komende uit Amsterdam ziet u dit bord. 3*1 jf SSi 33

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 33