vers van'I val in lil nummer Bij de omslag De Heineken Galerij aan de Ferdinand Bolstraat/Quellijnstraat te Amsterdam bestaat 12V2 jaar. Ter gelegenheid van het „koperen jubileum" wordt op pagina 6 en 7 verteld over het ontstaan en het reilen en zeilen van de Heineken Galerij. De foto-collage op de voor- en achter pagina geeft een niet compleet beeld van de vele en verschillende col lecties die in de afgelopen jaren in de galerij te gast waren. (Foto's: Ad Sinkeldam) 29STE JAARGANG 1/78 FEBRUARI PERSONEELSBLAD VAN HET HEINEKEN CONCERN Redactie-adres: Postbus 28, Amsterdam Telefoon 020 - 702283, 702264, 702172 REDACTIE: W. J. Bruggeman (hoofdredacteur) Mej. C. M. J. Spoorenberg Mej. P. A. M. Reijnders REDACTIECOMMISSIE: Mr. J. Th. Kappelle Mr. D. P. de Graat Jhr. F. J. C. Mollerus Mr. L. M. Pahud de Mortanges Ir J. B. R. Schwietert J. Siep H. A. H. Verlinden CORRESPONDENTEN: Amsterdam (Stadhouderskade): R. van Es Amsterdam (Mauritskade): F. L. M van Scherpenseel Bunnik: Mieke Vervoorn Hattem: A. J. Voortman 's-Hertogenbosch: P. J. Th. M. Haans Leeuwarden: B. W. Siemens Rotterdam (Crooswijksesingel): P. M. van Halderen Rotterdam (Maaskade) en Schiedam: F. G. A. M. Roolaart Zoeterwoude: H. Klein Zwolle: L. J. van Rhijn Mieke Vervoorn Correspondentschap Bunnik Wegens drukke werk zaamheden heeft mejuf frouw C. M. C. Vulto het correspondentschap voor de vestiging in Bunnik onlangs neerge legd. Cora, mede namens de lezers veel dank voor je bijdragen in het afgelopen jaar! Als nieuwe correspondente begroeten wij mevrouw M. T. Vervoorn, met haar bijna twaalf dienstjaren in de Bunnikse gemeenschap geen onbekende. Me vrouw Vervoorn, die verscheidene afde lingen van ons frisdrankenbedrijf heeft doorlopen, was laatstelijk werkzaam als secretaresse van de bedrijfsleiding. Sinds kort is zij secretaresse van de marketing manager frisdranken. Zij heeft inmiddels de eerste schuchtere schreden op het schrijverspad reeds gezet. Mieke, van harte welkom in cor- respondentenland, van waaruit wij nog veel van je hopen te horen! Red. Overname van de gehele of gedeeltelijke in houd van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de concern-staf- dienst Public Relations, tel. 020-702257. 10 11 13 14 17 20 22 24 26 27 29 32 34 Gedeelte van de foto-collage Heineken Galerij Colofon; correspondentschap Bunnik; inhoud Heineken op de Horecava Nieuwjaarsrecepties Kijkje achter en voor de scher men van de Heineken Galerij Nieuws uit de vestigingen Bun nik, Maaskade en Zoeterwoude; Parcours WK wielrennen 1979 Alouette is (een) leeuwerik Belevenissen van een top- scheidsrechter Heineken viltjes-actie ook voor personeel Ideeënbus-allerlei De haven is hun domein: ver koop aan boord Internationaal eenhedenstelsel dit jaar van kracht Nieuws uit het buitenland: Athe ne, St. Lucia, Milaan, Schiltig- heim en Singapore Jubilea en pensioneringen Oud-medewerkers Amsterdam I en Zoeterwoude: jaarlijkse bij eenkomst Opnieuw een honderdjarige: H. Liesveld Verenigingsnieuws met onder andere landelijke fotowedstrijd en... squash! Kroniek Proost 36 Achterzijde foto-collage Kopij en foto's voor het volgende nummer dienen uiterlijk 15 februari a.s. in het bezit van de redactie te zijn. 2

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 2