FIDITIDI eI nIFI I lUMIQL U B SiïrarraraTiÉ flnan clllif-pr oproep aan alle Heineken Ut? SllUlU/1 amateurfotografen Rotterdam Ter gelegenheid van het 15-jarig be staan organiseert Foto- en Filmclub Hei neken Rotterdam een fotowedstrijd. Het thema is: Ik en mijn omgeving, dat wil zeggen: Hoe ziet de fotograaf zijn omgeving. Teneinde een ieder, dus ook de minder geroutineerde fotograaf, een kans te geven mede te dingen naar de aantrek kelijke prijzen (lees de voorwaarden!) en naar plaatsing van zijn/haar foto('s) in de rondreis-collectie zal bij de jurering minder de nadruk op de techniek (dus beeldopbouw, compositie, afwerking, om maar enige moeilijke begrippen te noemen) worden gelegd en meer op de manier waarop de fotograaf dit thema heeft benaderd, dus de zeggingskracht van het onderwerp. Wij zullen hier even nader op ingaan. Het is de bedoeling dat namelijk de foto of dia de relatie te zien geeft van de fo tograaf met zijn omgeving, waarbij deze omgeving zo ruim mogelijk moet worden opgevat. Wat verstaan we nu onder zijn omgeving? Wel, dit is heel wat, gezin, kinderen (kleinkinderen!), maar ook rond het huis, huisdieren, vrijetijdsbe steding (hobby of sport), woonomgeving (vooral ook zij die zich in het buitenland bevinden kunnen hier voor interessante foto's zorgen) en vakantie, waar dan ook. U ziet dat er voor een ieder wel iets toepasselijks bij is. De foto's of dia's behoeven niet speciaal voor deze wedstrijd gemaakt te worden, doch dienen echter ook niet al te „bele gen" te zijn, laten we zeggen maximaal 2 jaar oud. Om u een heel klein idee te geven wat wij bedoelen geven wij hieronder nog enige voorbeelden, waarvan wij niet beweren dat dit absolute „toppers" zijn, maar die u mogelijkerwijs kunnen helpen met uw onderwerp. (U hoeft er dus zelf niet op te staan.) Wij wensen u veel succes. Voorwaarden: 1. Thema: Ik en mijn omgeving. Zoals reeds uiteengezet is, zal bij de jure ring van de foto's of dia's meer wor den gelet op de manier waarop de fotograaf het onderwerp heeft be naderd (dus de zeggingskracht) dan op de techniek. 2. Deelnemers: Alle Heineken mede werkers en hun gezinsleden, waar ook ter wereld: tevens alle leden van de Heineken Fotoclub. 3. Foto's: Elk procédé, zwart/wit en kleur kan geaccepteerd worden. Formaat minimaal 13,5 x 9 cm (prentbriefkaart-formaat). De foto's behoeven niet te worden opgeplakt. 4. Dia's: bij voorkeur in kleinbeeldfor- maat (24 x 36 mm), ingeraamd (glasloos of achter glas). 5. Aantal: Per inzender ten hoogste 5 foto's en/of dia's. 6. Adressering: De foto's of dia's op te zenden aan: Secretariaat fotoclub Heineken Rotterdam, p/a Heineken, postbus 510 Zoeterwoude, t.a.v. de heer B. de Wit. 7. Beoordeling: De ingezonden werk stukken zullen door een jury, waarin zitting hebben de heren W. J. Bruggeman, J. W. Timmer, D. Hand- beuckers, worden beoordeeld. Deze jury zal tevens uit de ingezonden werkstukken een rondreis-collectie samenstellen, die op verschillende Nederlandse vestigingen zal worden getoond. 8. Prijzen: Voor de categorie zwart/wit en kleurenfoto's zowel als voor de categorie dia's worden elk 5 prijzen beschikbaar gesteld, te weten: 1e prijs - ƒ200,— 2e prijs - 100, 3e prijs - 75,— 4e prijs-50,— 5e prijs - 25,— Tevens zullen per categorie nog 5 eervolle vermeldingen worden toe gekend. Zowel de prijswinnaars als de deelnemers met een eervolle vermelding ontvangen een Delfts blauwe Heineken bierpul op naam. Tevens zullen die foto's voor zover nodig, en ook de dia's die bestemd zijn voor de rondreis-collectie op groter formaat worden afgedrukt; de inzender krijgt deze foto- of dia-af druk na afloop toegezonden. 9. Tijd: De inzendingen moeten uiterlijk 30 september 1978 in ons bezit zijn. 10. Terugzenden: Alle foto's en dia's zullen na afloop van de wedstrijd te ruggezonden worden. 11. Auteursrechten: De inzenders ver klaren zich akkoord met eventuele plaatsing in Vers van 't Vat en/of rondreis-collectie. 12. Onvoorzien: In alle gevallen, waarin deze voorwaarden niet voorzien, is de beslissing van de organisatoren bindend. 13. De organisatoren van de wedstrijd stellen zich niet aansprakelijk voor het zoekraken of beschadigd wor den van het ingezonden materiaal.

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 29