Gepensioneerden te gast in Zoeterwoude Nieuwjaarsreceptie oud-medewerkers Amsterdam 1 Een in kerstsfeer gestoken kantine te Zoeterwoude was de plaats waar op 20 december jl. de gepensioneerden van onze vestigingen Rotterdam en Zoeter woude bijeenkwamen, om traditiege trouw oude herinneringen op te halen en nieuwtjes uit te wisselen. Staande naast de versierde kerstboom sprak ir. W. F. Schipper, bedrijfsleider, de dames en heren, die in groten getale gekomen waren, toe. Na zijn welkomstwoorden en nadat hij allen een plezierige middag had toegewenst, gaf hij het woord aan de heer G. van Puffelen (P.P.D.), die verder als gastheer de middag verzorgde. Van de gelegenheid om, in onze „huisbio scoop", de concernfilm „De Wereld van Heineken" te gaan zien, maakten de aanwezigen, in drie groepen van onge veer honderd man, graag gebruik. Na elkaar het beste voor 1978 te hebben toegewenst, ging iedereen huiswaarts en kwam er een einde aan deze gezellige middag. Applaus na de woorden van de heer Schipper. Knus schoof men bij elkaar aan tafel om de laatste nieuwtjes uit te wisselen. Vele oud-medewerkers van de vestigin gen Van der Flelststraat en Wetering plantsoen kwamen op woensdagmiddag 4 januari jl. naar 't Koelschip voor de traditionele nieuwjaarsreceptie, voor deze groep georganiseerd door het Hei neken Personeel Fonds. Gepensioneer den en oud-medewerkers die onder de invaliditeits- of wachtgeldregeling val len, konden een hele middag met elkaar bijpraten, waardoor al spoedig een ge zellig roezemoezig sfeertje ontstond. Als gastheer trad de heer A. J. A. Aarts, bestuurslid van het plaatselijke Perso- neelfonds Amsterdam I op. Hij kondigde de heer G. T. Kleiberg, directeur perso neelszaken van de Divisie Nederland, als eerste spreker aan. Deze verzocht de aanwezigen allereerst om samen met hem staande de overledenen van het af gelopen jaar te herdenken. Vervolgens vertelde hij het een en ander over de bedrijfsresultaten in 1977. Mede hier door heeft de concernleiding vertrou wen in de toekomst, aldus de heer Klei berg. En hij wees erop, dat deze aanwe zigen, die hier deze middag bijeen zaten, een belangrijk steentje tot de groei van het bedrijf bijgedragen hebben. Vervolgens sprak de heer C. Zoutman namens de oud-werknemers. Hij uitte zijn dank voor de organisatie van deze middag en voor het ontvangen van het kerstpakket. Ook vroeg hij of het moge lijk is voor het volgende jaarfeest de ge pensioneerden en andere oud-mede- werkers (weer) uit te nodigen. De vol gende spreker kon hier meteen op inha ken, want dit was de nieuwe voorzitter van de Personeelsvereniging Amster dam, de heer E. J. van Brunschot. Deze kon echter nog niet toezeggen dat de oud-medewerkers op het volgende jaar feest mogen komen, maar hij beloofde zijn best voor hen te zullen doen. Ver volgens spoorde hij hen aan te komen supporten bij de wedstrijden die in de verschillende onderafdelingen van de personeelsvereniging (en niet te verge ten op de Concernsportdag) gespeeld worden. Tenslotte kwam de heer J. Smit namens de plaatselijke Personeelsvereniging nog even naar voren om de datum van het jaarlijkse „dagje uit" voor gepensio neerden aan te kondigen. Dit zal zijn op vrijdag 2 juni 1978. In gezelschap van zoveel oude bekenden vloog de middag om. Aandachtig luistert men naar de toespraak van de heer Kleiberg, directeur personeelszaken van de Divisie Nederland.

Vers van 't Vat | 1978 | | pagina 26